Yıldızname ve Mukadderat

Yıldızname ve Mukadderat kavramları birbirinden değişik kavramlardır. Mukadderat dediğimiz kavram insanın elinde değildir. Bireyin mukadderatında ne varsa birey mukadderatında olanı er ya da geç kesinlikle yaşayacaktır. Yıldızname ve mukadderat mevzusuna göz atacak olursak, bireyin mukadderatında yıldızname bakımı varsa birey kesinlikle sihir ile karşı karşıya gelecektir. yıldızname evet mukadderattır diyebiliriz. Bireyin yaşamında daha doğrusu mukadderatında yıldızname bakımı yaptırmak yaptırmak var ise, birey bunu bir gün zati yapacak yaptıracaktır kesinlikle. Bireyin yaşamı süresince tüm yaşayacakları mukadderatında yazılıdır ve birey zamanı geldiğinde bunların hepsini teker teker yaşayacak elbette. Mukadderat kavramı insanın elinde olan bir şey değildir ve hiçbir zaman olmamıştır.

Yıldızname bilgileri dediğimiz yıldız haritası çıkarılacak bireyin şahsi başka bir deyişle özel bilgileri ile yapılan bir bakım usulüdür de denilebilir. Bu bakım cinsi hiçbir zaman öbür fal bakım usulleri ile karıştırılmamalı. Fallar birer hipotez yürütme harekâtları olurken yıldızname daha reelci varsayımlar ve aynı zamanda bireye doğrultu verebilecek bir bakım usulü olmuştur her zaman. Yıldızname bakım usulünde bireyin doğum bilgileri ve aynı zamanda anne adı ile bakılan bir usuldür. Yıldızname bakımı geçmiş şimdiki gelecek hakkında bilgiler verir. Bu bakım cinsi en faydali ve iyi yol gösterici olan bir bakımdır. Bireye rehabilitasyon etmez muhtemel olmasa da makûs bir vaziyet karşısında bulunduğu makûs gidişattan nasıl kurtulacağına dair bilgiler ve usuller verebilir. Yıldızname öbür fallar gibi ihtimalden oluşan bir bakım cinsi ve ya usulü değildir ve asla fal bakımı ile karıştırılmamalı ve aynı zamanda mukayese etilmemelidir. Herkes yıldızname bakımını bir fal bakma usulü olarak kabul görse de asıl bu biçimde değildir. Yıldızname bakılırken bir hayli hesap yapılır ve bununla beraber onlara göre bunlar anlamlandırılır ve bakılan birey ile bu bilgiler paylaşılır. Yukarıyada saydığımız ilimlerden bir tanesini dahi öğrenmeyen birey yıldızname bakımını yapamaz elbette. Bu nedenden dolayı yıldızname bakımı sıradan olağan insanların yapacağı bir bakım değildir.

Alakanızı Sürükleyebilecek Yazılar  Yıldızname Nedir?

Kısaca bireyin mukadderatında yıldızname bakımı gibi şeyler varsa birey buna mani olamaz ve bir gün kesinlikle yıldızname bakımı yaptırır, kişnin mukadderatında ne varsa onu yaşar.

Operasyon / bakım yaptırmak için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir