Yıldızname Haritası

Yıldızname Haritası bireye doğduğu andan bugüne kadar neyi, neden yaşadığını ve nasıl yaşadığı hakkında bilgi verir; ancak burada ki en ehemmiyetli nokta Yıldızname Haritasının bir fal ile karıştırılmamasıdır. Zira Yıldız İlmi, havasın en kıymetli ve en ehemmiyetli ilimlerindendir. Yıldızname Haritası gelecek hakkında nokta atışları yapar ve netlikle fal değildir.

Yıldızname bakımı doğum tarihi yeniden bireyin doğduğu saat ve adı gibi bilgiler ile yapılan bir bakım cinsidir. Yıldızname bakımı ile bireyin doğumundan itibaren yaşayacağı her şeyi evvelden ön gören bir usuldür, ta ki can verene dek . yıldızname farklı bir bakım usulü olarak kendini değişik bakım usullerinden ayırmayı muvaffak olmuştur, değişik fal usulleri ile bir yakalanmamalı, fallar yalnızca varsayımlar üzerine kurulur yıldızname ise fallara göre daha hakikatçi kesin bilgiler sunar insanlara. Yıldızname bakımını elbette herkes yapamaz, etrafımızda yıldızname bakıyorum diyen insanların bir hayliyi yıldızname bakmayı asıl anlamda öğrenmiyor. Zira yıldızname bakımı çok güç ve ayrıntılı olduğu gibi bir hayli şehrimi içinde barındıran bir bakım usulüdür. Yıldızname en çok Osmanlı yarıyılında kendini göstermiş olup O yarıyılda yıldızname bakımı insanlar tarafından çok sık kullanılmış ancak yeniden bu bakımı o zamanki ilim sahibi bireyler üstlenmiştir.

Yıldızname bakımı yapılırken her hangi bir taşıta gerek dinlenmez, değişik fallarda kahve tarot kağıtları , su gibi bir çok malzeme gerekli olurken bu bakım yapılırken hiç birine lüzum dinlenmez. Bu bakım cinsinde daha çok bireyin dinsel inanç ehemmiyetlidir, bu bakım yapılırken yeniden birkaç ilim birbirine bağlı olduğundan yıldızname bakan bireyin bu ilimlerin hepsini öğrenmesi gerek. Bu ilimlerin başında havas ilmi, cifir ilmi , ebced hesabi gibi ilimler kazanç her zaman. Bu ilimler bir tamdır. Bu surattan yıldızname bakımı yapmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu ilimlerin yanında dualarda çok ehemmiyetlidir.

Alakanızı Sürükleyebilecek Yazılar  Yıldızname Kitabı

Yıldızname bakımı geçmiş şimdiki gelecek hakkında bilgiler vermektedir. Bu bakım cinsi en faydali, en iyi ve iyi yol gösterici olan bir bakım cinsidir. Şahsı rehabilitasyon etmez ancak, makûs bir vaziyet karşısında ondan nasıl kurtulacağına gibi bilgiler verebilmektedir.

Harekât / bakım yaptırmak için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir