Vefk Tılsımı

Vefk Tılsımı, asla bir sihir değildir ve sihir ile karıştırılmamalıdır. Vefk lügatte geçim anlamına gelmektedir. Vefk operasyonları için yukarıyadan alta sağdan sola ve yeniden köşeden öteki köseye rakamların toplamı ve ya farklı harfler ile yazılan tılsımlardır diyebiliriz. Bu vefk tılsımlarının oldukça tesirli olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bunlar çok değişik emeller ile hazırlanabilirler. Vefk tılsımı hazırlama işini herkes yapamaz. Bu işi yapan şahısların çok büyük bir bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Vefk tılsımı hazırlama işinde ebced hesabı ve aynı zamanda havas ilmini öğrenen bir bireyin hazırlaması gerekir. her harfin rakamsal bedelleri bulunmaktadır ve bunlar için de hadimler vardır. Tüm ulvi ve sulfi varlıklar bunlar için misyonlu olarak beklerler. Bu varlıklar başka bir deyişle hadimler yalnızca kendilerine verilen misyonu yerine getirmek için bulunurlar. Yeniden bu vefk tılsımları yaşanılan bir problemin giderilmesi için ve ya kastedilen bir emel için yazılan ve aynı zamanda hazırlanan tılsımlardır. Yeniden bu vefk tılsımlarının çok tesirli olduğunu tekerrür söylemekte fayda vardır.

Vefk tılsımları hazırlanırken ebced hesabı yıldızlar burcalar ve yıldızların konumları gibi bir çok ilim kullanılarak hazırlanırlar. Bu hazırlanan vefk tılsımları bireyin belli bir zaman üzerinde taşıması gerekebilir. Bu hazırlanan tılsımın kimseye her hangi bir hasarı bulunmamaktadır. Hatta şahsa çok iyi gelen ve aynı zamanda da hafifleten bir tılsımdır. Bu hazırlanan tılsımlarda kuran da bulunan hadis ve ayetlerde bulunmaktadır. Bu hazırlanan tılsımlar şahsa fayda verir . onun dışındaki bireyler ne bereket ne hasar görecektir. Bu vejk tılsımları şahsa özel olarak hazırlanırlar.

Birden fazla mevzular için vefk tılsımları hazırlanabilir. Aşk vefkleri her zaman çok tesirlidir diyebiliriz. Günümüz cemiyette insanlar bu vefk tılsımlarına pek inanmadıkları görülmektedir. gerçeğinde bu hazırlanan vefk tılsımları en az sihirler kadar tesirlidir ve çok fazla bilgi birikimi gerektirir. Bunları her öğretmen yapamaz. Bunları yapan ve hazırlayan bireyler bir çok şehrimi öğrenen insanlardır, bu ilimlerin başında ise ebced şehrimi havas şehrimi gelmektedir. Bunları öğrenmeyen şahısların vefk hazırlama gibi bir şeyi bulunamaz. Bu surattan bu tılsımları herkes yapamaz ancak her şahıs bu vefkleri içi rahat bir biçimde yaptırabilir.

Harekât / bakım yaptırmak için tıklayınız…
İlginizi Sürükleyebilecek Yazılar  Aşk Vefki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir