Sihir Yapılan Şahsı Kavramanın 5 Yolu

Sihir yapılan şahsı kavramanın yolları birden fazla biçimde kendini muhakkak eder. Sihir yapılan birey kendisinde böyle bir tesir olduğunu çoğu zaman kavrayamaz, sezemez. Bu vaziyette çevresinde bulunan kimseler bu şahısta bulunan ani farklılıklara karşı dikkatli olurlarsa, bu vaziyetin sihirden kaynaklı olduğu anlaşılabilir.

sihir bulguları

Sihir Yapılan Şahsı Kavramanın En Ehemmiyetli Beş İşareti

Düşler

Düşler bir çok kere uyarıcı ve ikaz edici özelliği ile insanların yaşamını kurtarmıştır. Sihir yapılması ve böyle bir hazırlık içinde olunması, manevi enerjiler ve gözetici enerjiler sayesinde şahsa düşünde gösterilebilir. Çoğunlukla tanık olduğumuz vaziyetlerden biridir. Düşlerde özellikle yılan, kedi, köpek vs gibi hayvanların hücumuna uğramak ve bu düşlerin aralıksız devam etmesi sihir fikri doğrular kalitededir.

Yatamama Ve Atlama

Gece uyku problemi olmayan bir kimsenin bir anda uyku yatamaması, uykuya geçişte ani atlamaları, yüksek bir yerden düşme hissi ile uyanmak, uyku kurnazlık arasında kalmak, hiç yatamamak ve uykusuzluk sürüklemek ya da bütün tersi hiç uykusuzluk sürüklememek ve halsizlik bu misallerin başındadır.

Fiziksel Farklılıklar – Sızılar

Fiziksel olarak bedende bulunan farklılıklar da sihir ihtimalini kuvvetlendirebilir. Saçlarda elektriklenme, saçlarda dökülme, aralıksız sıkılma ve yanma hissi, çok tez zayıflama, kusma ve yemek yiyememe, ayakların yanması, mide ve kalpte hiçbir rahatsızlık yokken, aralıksız sızı sezilmesi, göz sızıları, göğüs sıkışmaları, aralıksız esneme ve özellikle ensede sızılar, ani bayılmalar, kekemelik.

Ruhsal Farklılıklar – Hayaller

Ruhsal olarak kötümser bir hale bürünme, umutsuzluk, vefat fobisi, yalnız kalma isteği, banyo yapmak istememek, banyo yapılsa dahi arınıldığına inanmamak, yalnız kalamamak, özellikle banyoda fobiler, takip ediliyor hissiyatı, ağlama isteği, nedensiz ağlama krizleri, bir şeyle kırmak, dökmek, konuttan çıkıp gitmek, hayaller ve halüsinasyonlar görmek, sesler dinlemek.

Alakanızı Sürükleyebilecek Yazılar  Adet Kanı Sihri Tılsımları

Diğer Bulgular

Cinsel gönülsüzlük, eşinden iğrenme ve nefret etme, konuttan kaçma isteği, tıbben bir problem yokken çocuk sahibi olamama ve aralıksız çocuk düşürme, aralıksız kandırıldığını sezme, şizofreni, nedensiz nişan bozulması ya da konutluluk bitmesi bu ve bunun gibi nedenler yalnızca teşhis ve rehabilitasyon edilebilir gidişatlardır. Sihir yapıldığında sezilen bu ve bunun gibi birkaç problem ile karşılaşılır ise, evvel tıbben bir mesele olup olmadığı incelenmeli ve mesele bulunmadığı takdirde ciddi anlamda bir uzman medyum ile irtibata geçmek fayda sağlayacaktır.

Uzman Yorumu

Bireyin üzerinde sihir olup olmadığı hangi usullerle anlaşılır uzman medyum Yıldızname Medyum açıklıyor.

Hemen Bize Yazın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir