Sihir Bozmak İçin En Tesirli Usuller Ve Dualar

Sihir Bozmak için en tesirli usul usullerine uygun bir bakım yapılması ve bakım neticesinde ortaya çıkan bilgiler ışığında sihir bozma harekâtına başlanmasıdır. Sihir bozma operasyonu bazen sihir yapmaktan daha güç olabiliyor. Zira sihir yapılırken verilen hasar, bozulurken başka bir deyişle iyileştirme çalışmaları yapılırken emin bir süreç alıyor. Bazen bu süreç yapılan sihrin çeşidine göre zaman alabilir; ancak her zaman ifade ettiğimiz gibi yeniden altını çizerek belirtelim ki; bozulmayacak sihir yoktur. Sihir bozmayı öğrenmek deneyim ve ilim ister. Emin bir eğitim ve cesaret isteyen bir eylemdir. Herkesin sihir yapamayacağı gibi, herkesin de sihir bozmayacağı kesin bir geçektir.

Evvelki yazımızda şahsa sihir yapıldığnı anlama yollarından bahsetmiştik bu yazımızda da yapılan sihrin bakım ve dua gibi sihir bozma usullerinden bahsedeceğiz.

sihir bozmak için en tesirli usuller

Sihir Bozmak İçin Bakım Şart mı?

Sihir bozmak için en tesirli usulün bakım olduğunu ifade etmiştik. Bize yöneltilen ve çok merak edilen mevzuda Neden bakım?

Şöyle ifade edelim; her danışanımın söylediği ve ifade ettiği elbette kendi yaşadıkları ve temennileridir. Ancak emin bir bakım yapılması gerekir ki; hem bireyin içinde bulunduğu gidişat tanımlansın, hem de yapılan tesir ya da mekanizmanın nasıl, ne zaman, ne ile ve hangi emel ile olduğu ortaya çıksın. Danışanım yaşadığı kasvetlerin nasıl ve neden kaynaklandığını bilemez. Danışanımın bildiği yalnızca ne yaşadığı ve nasıl etkilediğidir. Yaşanılan gidişat ve nasıl bir tesir alanında olduğu, nasıl ve neden kaynaklandığı bulunmadan analiz etilemez.

Bu sebeple Bakım dediğimiz usul sonrasında bulunan bilgiler ışığında operasyon yaparak, istenilen istikamette daha net ve pak bir yoldan istenen niyete doğru bir düzlemde erişilecektir.

Duayla Sihir Bozulabilir mi?

Sihir bozmak mevzusu içinde en çok merak edilenlerden biri de Dua okumanın sihir bozup bozmayacağıdır. Elbette biz sihir bozma operasyonlarında, duaların eforunu kullanıyoruz ve emin duaları ve sureleri emin gün ve rakamlarda zikrediyoruz. Ancak bazı vaziyetlerde nasıl bir tesir yapıldığı tanımlandığı zaman, aynı tesir üzerinden yol alarak sihir bozma operasyonu yapılır. Şöyle bir misalle anlatalım; diken giren bir ayaktan, evvel diken çıkarılmalıdır ki, daha çok cerahat toplamasın ve yara arınılsın. İçerde diken durduğu takdirde hangi merhemi sürerseniz sürün, iyileşme olmayacak, gidişat daha makûs bir hale gelecektir. Evvel çözüm lüzumludur, sonra üretim safhasına geçilir. Dua ve sureleri, sihir bozma operasyonu sonrası iyileşme yarıyılında zikrediyor ve daha pak bir auraya sahip olunması için emin bir zaman rehabilitasyon sürecinde uyguluyoruz.

Alakanızı Sürükleyebilecek Yazılar  Sihir Bozmak

Uzman Medyum Yıldızname Medyum Yanınızda

Sihir bozma ve bakım mevzularında bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Hemen Bize Yazın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir