Sevdiğine Kavuşmak için Aşık etme Büyüsü

sevdinize kavuşmak için basit ama etkili bir büyü:

aşağdaki duayı Allah için yapın kendi menfaatiniz için yapmayın sizi kim üzdüyse üzüyorsa eşiniz sevdiğiniz veya çıktığınız olabilir.

Duayı 16 kez salavattan sonra elinizi kalbinizden çekmeden niyet edin x den olma x beni sevsin veya aşkımdan yanıp tutuşsun diyebilirsiniz niyet size kalmış 99 kez okuyun hiç durmadan tabi şeytan işinize karışacaktır yanlış okunan kelimelerde yeniden başlayıp kaldığınız sayıdan devam edebilirsiniz düzgün telafuz etmeye dikkat ediniz .

Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey\’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak

işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir