Harmura Aşk Sihri

Sihirlerin çok muhtelif olduğunu herkes öğrenmektedir. Sihirlerin yapılışları ve tesir alanları sihirlerin yapılış emellerine göre değişmektedir. Sihirler her zaman makûs maksatlar ile yapılmazlar. Her ne kadar iyi maksatlar ile yapılsalar da dinimizde sihirlerin yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer almıştır. İnsanlar her şey için sihir yapabilirler. Sihirler zati bir cins enerji yollamadır ve sihrin emeline insanları tesirleri altına alırlar. Yapılan sihirler arasında en çok seçim edilen sihir ise aşk ve başlama sihirleridir. Birey hoşlandığını elde etmek kendisine bağlamak için bunları yapabilir ve yanı zamanda giden birini geri getirmek ya da yine aşık etmek için aşk ve bağlama büyülerinden faydalanılabilir.

Aşk ve bağlama sihirleri de kendi içlerinde oldukça muhteliftir. Harmura sihir de bunlardan biridir, hoşlandığını kendisine bağlamak ve kendisinden başkasını gözü görmemek ismine yapılan bir sihirdir, bir çok yerde harmura sihrine aşk celbi denmektedir. Harmura aşk sihri ustalık gerektiren bir sihirdir, her öğretmen ve ya medyum bu sihri yapamazlar, çok fazla öğrenilmese de bu sihir bir hayli aşk ve bağlama sihirlerinde çok daha tesirli bir sihirdir. Nasıl yapıldığını merak edenlerin rakamı da çok fazladır. Harmura sihrinde fotoğraflar kullanılır ve aşık edilmesi gereken bireyin anne ve babasının fotoğraflarına lüzum vardır. Bu fotoğrafların yanı gizeme adları da gerekmektedir. harmura aşk sihri eninde sonunda tesirini gösteren bir sihirdir ve bu sihri yapan öğretmen rakamı azdır, bunun sebebi ise, değişik aşk sihirlerine oranla daha güçtür. Bu sihir hemen tesirini gösterebilir ancak yeniden bu sihrin yakalaması 2 ve ya 3 ayı bulabilmektedir.

Harmura Aşk Sihri, iki birey arasındaki sevgi aşk ve mutluluk için yapılan bir sihirdir. Bu sihir yapılırken fotoğrafların adların dışında bir ekip natürel taşlar kullanılmaktadır ve burada ehemmiyetli olan taşların tercihidir. Bu sihir yapılırken evvel taş tercihi yapılır ve bu taş dualandıktan sonra tütsü operasyonu yapılır. Bir ekip operasyonlardan sonra agresif güneşe ve ay ışığının altında bekletilerek harekâtlar zinciri bitirilir.

Operasyon / bakım yaptırmak için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir