Geri Getirme Sihri Kaç Günde Meblağ?

Birbirinden muhtelif ve değişik sebeplerle ufalayan insanların kavuşması için ve dileklerinin yerine getirilmesi için özel bir dua ile yapılan operasyonlardan alana kazanç bu geri getirme sihri. Geri Getirme Sihri Kaç Günde Meblağ, bazı vaziyetlerde harekâtın en başında tesirlerini gösterdiği gibi, uygulanan şahsın kişiliği ile de bu vaziyet doğru orantılıdır.

Duanın yapılması için sevgililerden birinin bu mevzuda uzman olan bir şahsa müracaat etmesi ve bu mevzunun son derece saklı yakalanması sihir için oldukça ehemmiyetlidir. Sihrin zaferli olması için bu saklılık zorunludur. Kocasına kavuşmak isteyen insanlar bu mevzuda uzman olan bireylere giderek kendilerine takviye etmelerini istemektedirler. Gittikleri bu şahsa sevgilisinin adını, kendi adını ve baba ve annelerinin adlarını söylemeleri yeterlidir. Sonrasında uzman olan şahsa sihri yaptıracak olan şahıs dilediği şeyi söyler. Sihri yapacak uzman şahıs sihri yapacağı bireyin de sihri yaptıracak olan eşinde burçlarına, yıldızlarına ve kavuşma olasılıklarının olup olmadığına bakar ve bilir.

Sonrasında uzman olan şahıs sihrin yapılmasını isteyen şahsın aynı gün içinde kendisine tekerrür gelmesini ve kazançken de bir kadeh deniz suyu getirmesini söyleyebilir. Zira deniz, ufalayan insanları kavuşturan, özlemleri sona erdiren bir simge olarak öğrenilmektedir. Bu mevzuda uzman şahıs bu deniz suyunu alır ve suya kurandan bazı lüzumlu olan sureleri okuyarak harekâtı başlatır. geri getirme sihrinde Suya uygulanan operasyon sona erdikten sonra suyun getiren şahsın başı üzerinde 7 defa gezdirilmesi gerekir ve dikkatli olunması gerekir. Kullanılan bu suyun 7 damlasını yanan bir ocağa damlatır ve eşlerin adlarını söyler. Sonrasında sen kavuştur ya sübhan der ve dört bir tarafa üfler kesinlikle. Gerçeğinde vaziyet bu noktaya gelmeden ilişklerinizdeki aksaklıkları, negatif gidişatları ve kendi kusurlarınızı düşünmeniz daha doğru olacaktır. Elbette eşinizin de ilişkide negatif tavırlar sergilemiş olabilir. her iki tarafında evvel kendi kusurlarını düzenlemesi doğrusu olacaktır.

Alakanızı Sürükleyebilecek Yazılar  Gideni Döndürme

Kocanızı konuta bağlamak için ve ya geri getirmek için sihircilerden ve eşi şahıslardan medet ummamanız gerektiğini öğrenmenizde fayda var. Özellikle kendi başınıza hiçbir işe kalkışmamanız sizin için iyi olur ve doğru olan budur. Geri getirme sihirlerinde kendi başınıza yapacağınız harekâtlarla zaferli olabilmeniz olası olmaz ayrıca buna eş harekâtlar herkesin bildiği üzere günahtır.

Hemen Bize Yazın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir