EVLİ BİRİNİ KENDİNE AŞIK ETME DUASI

Evli birini kendine aşık etme duası edilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalara özen gösterilmesi halinde duanın kabul görmesi kısa zamanda gerçekleşir. Ardından istenen kişi aşık edilmiş olur.

 

EVLİ BİRİNİ AŞIK EDEN DUA

 

Evli birini kendine aşık etme duası okunmadan önce mutlaka yapılması şart olan hususlar bulunur. Dua okunmadan önce abdest alınmalıdır. Alınan abdest gusül abdesti olmalıdır. Tüm beden kirden arındırılmalıdır. Ardından ruhsal bir biçimde arınma sağlamak için niyet edilir. Niyetten sonra şükür namazı kılmak tavsiye edilir. Namazlar 2 ya da 4 rekat olacak şekilde kılınır. Evli birini kendine aşık etme duası oldukça etkili bir duadır. Bu duanın edilmesi için en uygun zaman dilimi Cuma günüdür. Cuma günü, sabah namazının ardından sonra, niyetler düzgünce edilmelidir. Ardından dua okunmaya başlanabilir.

 

Evli birini kendine aşık etme duası şu şekildedir:

 

Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü nasran azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ.

Bismillâhirrahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

 

 

EVLİ BİRİ NASIL AŞIK EDİLİR?

 

Evli birini kendine aşık etme duası ile bu işlem gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda birtakım adımların uygulanması da etkili olacaktır. Tüm adımların eksiksiz ve doğru bir şekilde uygulanmasıyla evli biri aşık edilebilir. Evli birini kendine aşık etmek için öncelikli olarak; o kişinin fotoğrafının temin edilmesi gereklidir. Fotoğraf temin edildikten sonra kendi fotoğrafınızla bir araya getirilmelidir. Bir araya getirilen fotoğrafların üzerine tam kez “Ya Vedud” esması okunmalıdır. Ardından fotoğrafların üzerine niyet edilir, üflenir.

Son bir kez evli birini aşık eden dua okunur. Böylece bu manevi çalışma tamamlanmış olur. Kısa süre içerisinde istenen sonuçları sağlayacaktır.

 

 

EVLİ BİRİNİ KENDİNE AŞIK ETME DUASI SALAT-I NARİYE

 

Evli birini kendine aşık etmek için okunan dualar arasında Salat- Nariye’de bulunmaktadır. Bu duanın kesinlikle abdestli bir şekilde okunması uygundur. İstenilen kişinin ismini de niyet içinde kullanılmalıdır.

 

Evli birini aşık etmek için okunan Salat- Nariye duası şu şekildedir:

 

Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ukadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ke’imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek.

 

EVLİ ERKEĞİ KENDİNE AŞIK ETME DUASI

 

Evli erkeğin aşık edilmesi için okunması gereken dualar bulunur. Kesinlikle samimi ve içten bir biçimde okunmalıdır.

İstenilen sayıda okunması gerekir. Bu duanın tam 99 defa kalpten okunması tavsiye edilir.

 

Evli erkeği aşık etmek için dua şu şekildedir:

 

Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ.

Kalbe ve bedene ve cemia cevariha. Allahümme sehhirli kalbe bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe ala mehabbete. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe bi muhabbeti bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.

 

Evli birini kendine aşık etme duası, evli kadını kendine aşık etme duası, evli erkeği aşık etme duası sitemiz üzerinde mevcuttur. Türkiye’nin en güvenilir ve en ünlü medyum hocasına sitemiz üzerinden ulaşarak istediğiniz bütün konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir