Aşk Sihri Nedir?

Aşk Sihri Nedir sualinden evvel aşk sihri ne emel ile yapılır sualine değinmek daha doğru olacaktır. Şahıslar karşılıksız bir aşk yaşıyor ise ya da aşklarına karşılık bulamıyor ise bu sihir yapılabilir. Bu sihir giden bir sevgiliyi ve ya eşi geri getirmek için de yapılabilmektedir. Aşk sihirleri en yaygın olarak yapılan ve ak sihirler arasında yer almaktadır ve çok şahıs sihri yaptırır. Genelde bayanlar eşlerine yaparlar ve kocalarını konutlarına bağlarlar. Kocalar eşlerinden başka kimseyi gözü görmez ve mutlu bir konutluluk yaşamı sürerler. Aynı zamanda karşılıksız aşk yaşayan şahıslar bu sihir sayesinde aşklarını ve sevgilerini doya doya hayata fırsatı bulurlar.

Aşk sihirlerini herkes her öğretmen yapamaz, her sihir de olduğu gibi aşk sihrinde de yeniden alanında uzman bir öğretmen ve ya medyumdan destek almaları doğru bir karar olacaktır. Aşk sihirleri bir anlamda beğendikleri şahsı kendine bağlamak için yapılan iyi maksatlı sihirlerdir. Bir Hayli aşk sihri çeşidi bulunmaktadır. Eşi konuta bağlamak için yapılanı vardır, giden sevgilinin büyük pişmanlıklar içinde geri gelmesi için yapılan vardır, çiftler bir arada ama yeniden de aşklarının uzun sürmesi için yeniden sihirden destek alırlar. Her sihir gibi sihrin niye yapılacağı çok ehemmiyetlidir. Aşk sihirleri arasında en yaygın olan ve çok tesirli bir aşk sihri olan sihir canbar aşk sihridir. Bu sihir oldukça tesirlidir ve doğru yapılması gerekir. Canbar aşk sihri ile giden sevgililer ve eşler geri dönerler . bu sihir ile sihir yaptıran şahıs beğendiğine ve ya eşine tekerrür kavuşmuş olur ve aşkları uzun vakit devam eder. Bu sihrin yapıldığı şahıs karşı tarafa büyük bir aşk dahi bağlanırlar. Gözleri başka kimseyi görmez ve sadık kalırlar.

Yeniden tesirli bir sihir olan kaşık sihri de aşk ve bağlama sihirleri arasında yerini almıştır. Bu sihir çeşidinde de kaşıklar kullanılır ve kaşıklar birbirlerine suratları dönük biçimde bağlanır ve dua sonrası sihir meblağ. Her sihir de yapılması gereken yeniden alanında galibiyetli bir medyum ya da öğretmen dan destek alınması gerekir. yanlış ve ya noksan yapıldığında ters tesirler oluşabilir.

Operasyon / bakım yaptırmak için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir