Aşk Sihri Nedir Nasıl Yapılır Ne Kadar Tesirli

Aşk sihri… her gün sayfalarca mail aldığım ve sayfalarca yanıt yazdığım, en çok merak edilen mevzulardan biri. Nasıl merak edilmesin ki? İnsanı yaşamda yakalayan en eforlu duygulardan biridir aşk. Sevgi esasına bağlı olan ve esasından daha eforlu hislerle sanki insanoğlunda zelzele hissi yaratan tek duygudur reelinde aşk… Elbette karşılıklı olduğunda insanın ayaklarının yerden kesilmesine, göğsünde bir kuşun kanat çırpmasına, yaşamın renklerini görmesine, çevreye ilginç ve sebepsiz bir mutluluk ve keyif absürtüne kadar bir çok duyguyu derinlemesine yaşatır. Karşılıksız olduğunda ise ilginç bir biçimde hoşlanmak efor güç verir insanoğluna. Bırakmaz, geçemez bir cinsli sevgisinden ve sevgilisinden. Kısmetine her şeyi göz alabilecek bir çılgın aşık yaratır aşk insanda. Bir gülüş, bir bakış, bir içten laf için dağları da deldirir, çölleri de aşırtır. Evvelki aşk sihri nasıl yapılır yazımıza da göz dolaştırabilirsiniz.

İşte bu çılgın gibi hoşlanan vicdanların birlikte atması için bir nevi dayanakçı olmaktır reelinde. Doğru ellerden çıktığında ve uzman bir üstad tarafından uygulandığında maksadını bulmaması için hiçbir neden yoktur. İnsanlığın esasında ve aşamanın varoluş tohumunda bulunan sevginin yaşanması için Aşk Sihri vasıta oluyor yalnızca.

Birbirlerini hoşlanan ve bazı sebeplerden dolayı bölen, bazı kimseler dolayısı ile aralarına dargınlık ve soğukluk giren, hayatında mukadderat birliği olan insanlar için yapılan aşk sihrinin, dünyanın neredeyse varoluşundan beri yapılış biçimleri ve cinsleri vardır. Pak bir kalp ve suçsuz bir maksat ile yapılan bu uygulama çoğunlukla amacına erişmiş ve mutlu bir aile olmanın esaslarının atılmasına vesile olmuştur.

Aşk Sihri Ne Kadar Tesirli?

Aşk Sihri ne kadar tesirlidir gibi suallerle karşılaşıyoruz. Bir çok farklı biçimde ve cinste yapılabilir. Neredeyse tüm kültürlerde aşk sihrinin yapılış biçimleri değişiklik gösterir. Çoğunluğu pak olan hedefler ile yapılan bu uygulamalar her zaman galibiyete erişmiştir. Deneyimli ve bilgi sahibi kimselerin ilminden çıkan Aşk sihri son derece tesirli olacaktır.

Doğru, dikkatli ve kaidelerine uygun bir biçimde yapılan aşk sihri çoğunlukla reelleşmiş ve sonuna kadar devam etmiştir. Ancak burada dikkatli olunması gereken reel nokta, uzman olmayan kimselerin şu kadar saatte tesirli diyerek dolambaçlı yollardan şahısların duyguları ile oynamasıdır. Suratlarca mail ve telefon alıyoruz bu mevzuda. Özellikle bilgilerimizi okuyan ve danışan bireyleri bu mevzuda bir defa daha uyarmak görevimizdir.

Aşk Sihri Günah mı?

Merak edilen bir öbür sual ise, Aşk Sihri Günah mı? Sevgili ziyaretçilerim, size yazılan ve hak ettiğiniz sevgi nasıl günah olabilir, ya da insanların birbirini beğenmesi, pak duygular beslemesinin neresi günahtır? Dikkat edin, birilerini ayırmaktan ya da soğutmaktan bahsetmiyoruz; sevgiden, birleştirmekten, aile olmaya dayanakçı olmaktan bahsediyoruz.

Sevginin olduğu kalpte paktir, ruhta temizlemiştir. Sevgi besler, geliştirir, yedirir, içirir, doğurur; sevgi filizlendirir, taçlandırır… İnsanlığın esasında olan sevgi paylaştıkça güzeldir.

Aşk Sihri hakkında merak ettiğiniz her şey için bize yazabilir, çekinmeden sual ya da meselelerinizi, isteklerinizi paylaşabilirsiniz.

Operasyon / bakım yaptırmak için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir