Aşk Sihri Nasıl Yapılır?

Aşk Sihri Nasıl Yapılır, ister Aşk Sihri olsun, ister rastgele bir sihir olsun bu gibi uygulamaların gerçekten tarifini basit basit bulamazsınız. Zira bu gibi uygulamaların tarifi olmayacağı gibi, bireye özel olduğu için rastgele bir genellikte mevzubahisi değildir.

Şahsın kıyafetinden yapılan aşk sihirleri vardır ve bu sihir şahsın kıyafetinden bir parça alınarak yapılır. Şahsın giysisi ile yapılan sihirler çok tesirli aşk sihirleridir. Bunun sebebi ise, sihirler yapılırken şahsın dns ını taşıyan parçalar ile yapılan sihirler her zaman daha tesirli olmuştur. Bir şahsı aşık etmek ve aynı zamanda psikolojik baskı altına almak için bir hayli yol ve usuller vardır, sihirler de bu yollardan birisidir, bu sihirler ile aşık etmek istenen birey o şahsı birlikteliğe ikna etmek ve ilişkiye ikna etmek için bu yollar kullanılmaktadır. bu gibi şeyleri yapmak için bu çeşit sihir yolu kullanılır.

Şahsın giysisi ile yapılan aşk sihrinin tesiri çok yüksek olur. Aşık olması istenen birey için bu sihirler yapılabilmektedir. Bu sihirleri yaparken çok dikkatli olmak gerek. şahsın kıyafetinden yapılan aşk sihirleri de kendi içlerinde dağılmışlardır, bunlardan biri tırnak yedirme sihridir, tırnak yakma ve kül halinde kullanma gibi kendi içlerinde gruplara parçalar. Bunlar bağlama ve aşk sihri olarak gruplandırılırlar. Bu bağlama aşk sihirleri yapılan bireye doğrudan hasar vermese dahi tesiri kesinlikle olacaktır, bu psikolojik ve fiziksel hasarlara neden olabilmektedir.

Şahsın kıyafetinden yapılan aşk sihri duası olan bir sihir olarak çıkar karşımıza, sihir yaparken dua etmek ve aynı zamanda tılsım hazırlamak gerekir. Bu da havas ilmini öğrenen birinden yardım almak anlamına gelmekte. Havas ilmi dediğimiz ilim ise çok fazla bilgi gerektiren bir alandır her zaman. Her öğretmen ve medyum bu işi yapamaz elbette, özellikle tılsım hazırlamak gibi operasyonlarda havas ilmini öğrenen birinin yapması elbette daha iyi olacaktır.

Tılsım hazırlanarak ve duası okunarak yapılan tırnak aşk sihirleri çok tesirli bir sihir olacaktır. Sihir yaptırmak isteyen bireyler öncelikle uzman bir öğretmen ve ya medyumdan yardım alması gerek. uzman birini buldukları zaman yapılacak bir bakımın ardından birey ne emel ile sihir yaptırmak istiyorsa, ona göre yollar bulunur ve ona göre operasyonlar ayarlanır. Bu surattan uzman birinden yardım ve dayanak almak çok ehemmiyetli. Doğru bireye gidilmezse, tesirli neticelerin yanı gizeme gidişat daha makûsa gidebilir. Bu surattan her zaman dikkatli olmakta fayda vardır.

Operasyon / bakım yaptırmak için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir