Aşk Sihri Meblağ mı?

Sihirlerin çok muhtelif emeller için yapıldığını daha evvel söylemiştik. Sihirler iyi emeller için yapıldığı kadar makûs emeller için de yapılmışlardır. Çok daha önceki tarihten bu yana insanlar elde etmek istediklerini elde etmede en kısa yolun sihir olduğuna karar vermiş bu yolu çoğu kere kullanmışlardır. Dinimizce sihir yapmak ve yaptırmak günah sayılmıştır ve bunları yapanların ALLAH A şirk koştuğu kabul edilmiştir. Bunun yanında yeniden bu sihirleri yapan ve yaptıran dinden çıkmış sayılır. Ancak sihri bozdurmanın bir günahı yoktur, sihir vardır ve insanlar tarafından kabul edilmiştir. Yapılan bir sihri bozdurmak insana hak tır denilmiştir. İnsanlar yapılan bir sihir ile yaşadıklarında reelinde kendi yaşamlarını yaşamamış kabul edilir. Şahıs muhakkak tesir altına alındığı için sihir yapılan şahıs kendi kararları verememiştir. Sihir yolu ile şahsın kendi hür istemi elinden alınmış ve tesir suratından kendi kararlarını vermez hale gelmiş olur. Bu nedenden dolayı sihir yapmak ve yaptırmak günahtır dinimizde.

Sihirlerin çok muhtelif emeller için yapıldığını söylemiştik. Bireyler bazen bu sihirleri aşk için yaparlar, beğendiklerini elde etmek isterler ama aşkları karşılıksız ise, ne yazık ki naçarca sihir yolunun kullanmak zorunda kalmışlardır. Aşk için yapılan sihir de öteki sihirler gibi yakalayabilir. Aşk için yapılan en tesirli sihir ise canbar aşk sihridir denilebilir. Bu sihir hoşlandığı bireyi kendine bağlamak için yapıldığı gibi giden bir sevgiliyi ve ya eşi geri döndürmek için de yapılabilir.

Aşk Sihri Meblağ mı, Yapılan her sihir meblağ ancak bireylerin üzerindeki tesirler değişebilir. Birini bütün anlamı ile tesirler iken kimi insanları çok fazla etkilemez, burada şahsın inancı ve enerjisi büyük rol oynamaktadır. Elde etmek istediğiniz şahıs ALLAH a çok bağlı ise, yapılan bu aşk sihri o bireyi çok fazla etkilemeyebilir, ancak dini vazifelerini yapmayan biri bu sihirden bütün olarak etkilenebilir.

Yapılan sihir her ne emel ile yapılırsa yapılsın sihir yapmak ne kadar günah ise, sihir yaptırmak ta bir o kadar günah sayılır dinimizce, dini tam yaşayan ve ya ALLAH tan korkan insanlar sihir yapmaktan çekinirler.

Operasyon / bakım yaptırmak için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir