Aşk Duası

Aşk Duası ve tüm harekâtlar için verdiğimiz dualar, şahsa ve şahıslara özel okumalardan oluşur. Bu gibi okumalar genelde bazı operasyon ve uygulamalar sonrasında pekiştirme emelli verilir.

Sevgi ve aşk denilen kavram dünyadaki en hoş ve yüce duygudur. İnsanların yaşamlarında beğendiği birden fazla şey olabilir ama beğendiği insana verdiği kıymeti kimseye vermez. Bazen sevgiler o kadar büyük olur ki, bireyin kendi boyunu aşmış ve yaşamını o şahsa adamıştır. Gidişat böyle olduğunda, şahıs natürel olarak en fazla beğendiği insana kırılacaktır ve o bireyi yeniden en çok beğendiği şahıs üzecektir. böyle gidişatlarda genelde kim daha çok hoşlanıyor ise o şahıs terkedilir ve en çok acıyı da o terkedilen şahıs sürükler. Acı sürükleyen bireyin canı öylesine çok yanar ki, o acıdan kurtulmayı her şeyden çok ister ve bunun için elinden gelen her şeyi elbette yapacaktır. bunlar makûs yollar olsa dahi o acı ile hoşlanan şahıs bunların hiç birini göremeyecektir.

Beğendiğini kendine aşık etmek için edilen dualar ve yapılan sihirler bulunur. Şahıs beğendiği insanı elde etmek için beğendiğini geri getirme sihri ya da duası yapabilir, aynı zamanda beğendiğini geri getirme duası sınanmış olanları da vardır. Yeniden beğendiğini kendine aşık etme sihri de vardır.

Beğendiğini kendine aşık etmek için dualar eksik kalabilmektedir. Bu gibi gidişatlarda aşk ve bağlama sihirleri daha sağlam yollar olarak görülmektedir. en tesirli aşk sihirleri giden sevgiliyi geri getirmek için ve ya beğendiğini kendine aşık etmek için çok tesirli yollardır. Beğendiğini kendine aşık etmek için edilen dua 7 gün ve 7 gece devam et olur. Bu duaların evvelinde tütsülemeler yapılır ve bu operasyon yapılırken bireyin adı aralıksız zikredilir ve sonrasında dualara geçilir. bu duaları öğretmen ve medyumlar kendi özel okumaları ile asıllaştırır. Bu duaları sıradan insanlar okudukları zaman tesir etmeye etmez. Zira sihirlerin olduğu kadar dualarında okunması gereken saatleri ve zamanları bulunur. Bu bilgiler genellikle öğretmenler tarafını saklanır. Herkes tarafından okunan bu dualar elbette yetersiz kalır. Hiçbir öğretmen ve medyum bu bilgileri bütün olarak vermez. Bu duaları ver sihirleri herkes öğrense ve yeniden herkes hoşlandığına uygulasa dünya da bütün bir kargaşa etrafı oluşur. Herkes beğendiğini elde etmek ister, ya bir şahıs iki şahıs birden hoşlanıyor ise o zaman ne olacak, neticeler elbette daha makûs ye gidecek. Her işin nasıl ki bir uzmanı var ise, bu işlerinde ustası ve alimi elbette öğretmen ve medyumlardır. Dışarıdan bakıldığı zaman ne kadar inandırıcı gelmese de öğretmen ve medyumların yaptığı iş oldukça güç ve asıl bir ilim gerektirir. Sihirler çok tesirli yollardır. İyi sihir ve ya makûs sihir diye bir şey yok. Sihirler dinimizce menedilmiş mevzulardır ve Bu surattan insanlar aralıksız uyarılmıştır. Ne Yazık Ki insanoğlundaki elde etme hırsı insanlara her şeyi yaptırabilmektedir. Sihir yaptıran bireylerin hepsi sihir yaptırmanın günah olduğunu bildikleri halde yeniden de yaptırırlar.

İnsanların beğendiği insanları elde edecekleri birden fazla yol vardır. Sihir yaptırmak isteyen bireylerin sihirden evvel dua etmek istemesi çok banal bir gidişattır. Şahıslar en son takat sihir yolunu seçerler. Tesirli aşk sihirlerinin başında odkara aşk sihri canbar aşk sihri ilk sıralardadır. Bunların yanında fotoğraflar ile ve ya sihir yapılacak bireyin resmi alınarak ta yapılırlar. Odkara aşk sihrin farkı ise, devamlılığının olmasıdır. Bu surattan odkara aşk sihri çok seçim edilen bir sihir cinsidir. Bu sihir cinsini azıcık açıklamak gerekir. Odkara aşk sihri adından anlaşılacağı gibi çok tesirli beğendiğini kendine aşık etme ve aynı zamanda bağlama sihridir. Sihir yapılacak bireyin fotoğrafı ya da onun olduğu bir resim ile yapıldığında bok daha tesirli olacaktır. Çok daha önceki çağlarda şamanların yaptığı bir sihir çeşididir. Orta asya dan günümüze kadar gelmeyi muvaffak olmuştur. O yarıyıllarda bayan olsun erkek beğendiği insanların aşklarını kazanmak kendilerine bağlamak ve sihrin tesiriyle oluşan aşık olma vaziyetinin sürekliliğini sağlamak için tesirli bir usul olarak seçim etmişlerdir. Odkara aşk sihrinin seçim edilmesinin en büyük nedeni yaptığı tesirin kesintisizlik alana oluşturmsıdır. Odkara aşk sihri işinin ehli bir şahıs tarafından yapılması aşk sihirlerinin aralıksızını kaybetmesi çok ufak bir olasılıktır, odkara aşk sihri yapıldığı ilk andan itibaren tesirini göstermeye başlar ve bireyin her an usunda olmanızı sizsiz duramayacağını sezmesini sağlar. odkara aşk sihri kağıt kullanılarak yapılır ama reel olan usul ten ile yapılmasıdır ve tesirinin çok daha fazla olacağı öğrenilir. odkara aşk sihri yapılacak olan şahsa ait özel bir günde veya gece yapılması gerekecektir. Değişik sihirlerde de olduğu gibi bu sihirde de insan oğlunun gözle göremediği varlıklardan bir değişik, cin dediğimiz vücutsuz varlıklardan dayanak alınarak yapılır. bu sihri seçim eden insanlar şunu hususu unutmamalı ki bir insanın yaşamıyla oynuyor ve onun istemi dışında davranmasını ve yeniden yaşamında büyük farklılıklar alana gelmesine yol açıyorsunuz.

Odkara aşk sihrini kolayca anlatmak gerekirse kağıt yada tenin üzerine muhtelif biçimler çizilerek gözle göremediğimiz başka bir deyişle cin dediğimiz varlıkların adları yazılır, size aşık olmasını istediğiniz insanın adını yazarak ve daha sonra yakılarak küllerinin olduğu parçayı gizleyerek ve 7 gün süresince cinlerin başka bir deyişle enerjisel varlıkların muhakkak ve aralıklı saatlerde adlarının okunmasıyla yapıldığı belirtilmiştir. Daha sonra bu operasyonun yapıldığı tılsımlı kağıt veya ten parçası saklanarak ara da bir okunmasının aşkı tazelemek için yararlı olduğu da söylenmiştir. Bu sihri daha evvel sınayan insanlar empati yaptılar mı diye düşünmeden edemedim. Mevzubahisi aşk olduğunda insanlar her şeyi göze alıyor belki de birinin yaşamını değiştirmek ilk başlarda hoş gibi görülür hatta muhakkak bir zaman çok mutlu da olabilirsiniz ama sonu çok makûs da bitebilir bu tehlikesinde göze alınması koşul. Sihri yapmadan ya da yaptırmadan evvel neticelerine direnmeyi de göze almak gerekir.

Beğendiğini kendine aşık etmek için dua lar olduğu gibi sihirlerde bulunmaktadır . sihir yaptırmak istemeyen şahıslar öncelikle dua etmeyi sınayabilir. Her ne kadar işe yaramasalar dahi inanmak her şeyin başıdır. Bu usul ile olmaz ise bireyin bir fotoğrafı ve ya onun olduğu bir resim ile de yapılan sihirler vardır. Elbette bundan evvel Bir şahıs bu duaları gerçekten büyük bir samimiyet ile ve gerçekten inanarak okursa ne kadar yetersiz bir dua olduğunun pek bir ehemmiyeti kalmayacaktır. Zira inanmak her şeyin başı olur. Bunları yapan şahıs belki sihre gerek dinlemeden ettiği dualar ile beğendiğini kendisine aşık edecektir. dualar yalnızca bir gün ile hudutlu değil elbette. Beğendiğini kendine bağlamak için edilen dualarında belli bir zaman ve saatleri bulunur. Bazı bilgilere göre en çok duaların kabul olduğu an güneş doğmadan evvelki alacakaranlık zamanı olduğu söylenir. Sihirlerde de olduğu gibi dualar da belli zaman aralıkları bulunuyor. Bu surattan dualar okunurken de böyle zamanlara dikkat etmekte büyük fayda vardır. Şahıs istediği kadar bu duaları bulmak istesin ama her zaman yetersiz bilgiler ile dua edecektir.

Şahıs beğendiğini kendisine başlamak ve aşık etmek istiyor ise kesinlikle bir öğretmen ve ya medyumdan dayanak alması önerilir. Bu sayede bireyin hem zamanı kaybolmamış olur hem de en doğru yollar kullanılarak doğru emellere erişilecektir. Bunları yapan öğretmen ve ya medyum da işinde kesinlikle uzman olması gerekir.

Operasyon / bakım yaptırmak için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir