Arananlar: vefk nasıl yapılır

Vefk Nasıl Yapılır Çeşitleri Vefk İlmi Nedir

Evvelki yazılarımızda vefk nedir mevzusundan bahsetmiştik, kendi yazımızdan alıntı yaparak kısaca bahsedelim.

Vefkin lügat anlamı geçim ve aynı zamanda dengedir. Vefkler sağdan sola yukarıyadan alta ve bir köşeden bir köşeye ve konutlarındaki rakamların toplamı birbirine denk olduğundan dolayı bu ad verilmiştir. kısaca vefk geçim ve denge anlamına kazanç. Dinimiz güzergahından bakıldığında ise tesirli ve tesirli dua anlamına kazanç. Şahsın ruhsal alemde bir problemi var ise bu problemin düzenlenmesi ve ya da giderilmesi için ruhsal alemde sema katlarına açılan bir tünel olarak ta ifade edilebilir.

Vefkler, tamamen manevi okumalar yolu ile bireye özel hazırlanan tılsımlardır. Vefklerin yapılış stiline ve emeline göre bir çok çeşitleri bulunur. Tamamen dini uygulamalardır ve okumaları bütün yapıldığı takdirde zafere erişmeleri neredeyse kesindir.

Vefk İlmi Nedir?

Vefk ilmi, başlı başına bir derya denizdir. Sayfalarca anlatsak tamamlayamayız. Bu ilim asla palavrayı ve insanlara makûsluğu barındırmaz, kabul etmez. Yanlış bir yolda yapılmaya çalışılanlar kabul görmeyecektir. Tüm vefkler belirli başlı duaların manevi vazifelileri ve dayanakçıları tarafından korunur ve korunur. Bu ilmin olmazsa olmazı okumaların bütün rakamında ve müddetinde yapılmasıdır.

vefk ilmi nedir

Bakım olmaksızın vefk yapılmaz, hazırlanmaz. Şu biçimde ifade edebiliriz. Bakım neticesinde ortaya çıkan bilgiler ışığında kabul görülürse, operasyon hazırlanır ve allahın izniyle zafere erişecektir.

Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk birey ve şahısların anne adı, doğum tarihi, saati esasta baz alınarak yapılan bir operasyondur. Şahsın isteğine ve gereksinimine bağlı olarak üçlü, dörtlü, beşli, altılı, yedili, sekizli, dokuzlu, onlu, onbirli vefkler en çok seçim edilenlerdir. Vefkler hudutsuzdur. Onbirli vefkten sonrası alimin ilmine göre şekillenir ve güçlendirilir. Onbirli vefkten sonrası çok eforlu bir altyapı ile hazırlanmalıdır. İlmine güvenen her benim diyen uzman dahi onbirli vefkten sonrası için dikkatli olmak zorundadır. Vefkler son derece tehlikesiz ve eforlu uygulamalardır.

Alakanızı Sürükleyebilecek Yazılar  Sihir Çeşitleri ve Tarifleri

Vefkin Çeşitleri

Kısaca vefk çeşitlerini açıklayacak olursak; yapılış emeline göre vefkler ebedi ve hudutsuz çeşitlere sahiptirler. Emelleri son derece saf ve iyi gayeli olduğu için çoğunlukla; aşk, sevgi ve birliktelik, birleştirme, nasip açma, konutluluk, bağlama ve muhabbet için yapılır.

Tüm sualleriniz için uzman medyum Yıldızname Medyum yanınızda.

Operasyon / bakım yaptırmak için tıklayınız…

VEFK ÇEŞİTLERİ

Vefk çeşitleri, amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. İşinin ehli bir medyum hoca ile çalışmalar yürütülerek ne isteniyorsa o bildirilmelidir. Kişiye özel vefk yapacak olan hoca, bu sayede daha net bir işlem gerçekleştirmiş olacaktır.

 

En sık kullanılan vefk çeşitleri ise şunlardır:

 

 

Vesveselere karşı kalkan oluşturma vefki

 

Söz dinlemeyen çocukları uslandırmak için yapılan vefkler

 

Cinden muhazafa olmak vefki

 

Zihin açıklığı ve başarı vefki

 

Kariyer vefki

 

Ün, şan, şöhret vefki

 

Hastalıklardan korunma, sağlık vefki

 

Eşler için huzur vefki

 

Sihirden korunma vefki

 

Aşık etme vefki

 

Şans ve bereket vefki

 

Kısmet açma vefki

 

 

VEFK NEDİR?

 

Vefk nedir ve aşk vefki nasıl yapılır gibi sorular hakkında hemen herkes bilgi sahibi olsa da halen çok merak edilmekte olan bir konudur. Vefk ilmi, tamamen farklı yapıya sahip olan ve çok kuvvetli bir etkiye sahip olan uygulamalardır.

 

Dini olarak; tesirli dua anlamına gelmektedir. Birçok sıkıntı ve sorundan korunmak ve kurtulmak amacıyla yapılır.

Belirlenen hedefe doğru ilerlemek gibi amaçlarla da uygulanabilir. Vefk çeşitleri oldukça fazladır.

 

Vefkler mevcut dörtgen sayısına, durumlara, gezegenlere göre çeşitlendirilmektedir.

 

Örnek vermek gerekirse;

 

Koruma vefki: Çekilen sıkıntıların son bulması, gelecek zararları engellemek için yapılır. İnsanların yaşayabileceği endişe, korku gibi olumsuz duygulara sebebiyet verebilecek her türlü nedeni ortadan kaldırır. Aynı zamanda diğer alem varlıklarından, cinlerden, nazardan, büyüden korunmak için uygulanır.

 

Aşk vefki: Sevilen kişiyi kendine aşık etmek için uygulanan vefk uygulamasıdır. En sık tercih edilen vefk çeşididir. Aşk vefki her zaman yapılamaz. Bu vefki uygulamak için belli zaman aralıkları takip edilmelidir. Oldukça özel bir vefk çalışmasıdır.

 

Element vefk: Doğa üzerinde mevcut olan 4 adet element esas alınarak uygulanan vefktir.Vefk yapılacak bireyin burcuna göre vefk yapılır. Aslan burcu için vefk yapılacaksa ona denk gelen element ne ise göz önünde bulundurularak uygulanır.

 

 

KISMET VEFKİ

 

Kısmet açılması için vefk, çok uzun yıllardan beri uygulanmakta ve güzel neticeler kazandırmaktadır. Kısmet vefkleri genel olarak 14 gün içerisinde etkilerini gösterir. Kısmet vefki yaptıranlar hayatlarında köklü değişimler yaşarlar. Ve bu değişimler oldukça olumludur.

Hayatlarında yaptıkları bütün işlerde pozitif sonuçlar elde ederek her konuda kısmetleri açılır.

 

Kapalı olan kısmetleri açılarak, kötü güçlerden artık etkilenmeyeceklerdir.

İnsanların büyülerden ve kötü enerjilerden korunması ve kendini muhafaza edebilmesi için muhakkak vefk taşıması gerekir. Özellikle kısmet vefki taşıyan kimseler, bulundukları ruhsal enerji alanlarını tamamen temizleyerek kendilerine yüksek frekanslı bir korunma kalkanı yaratmaktadır.

 

Kısmet vefkleri, kişilerin hayatını tamamen değiştirebilit. Birçok hoca tarafından en çok uygulanan vefkler kısmet vefki ve aşk vefkidir. Bu iki vefkin uygulanmasıyla; kişilerin hayatlarındaki işleri yoluna girer ve aradıkları aşkı da kısa süre içerisinde bulurlar. Böylece hayat boyu mutlu saadet içinde yaşamaları sağlanmış olur.

 

Vefkler iyi niyetli ve temiz dualardan, tılsımlı sözlerden oluşur. Kısmet vefkinin yapacak olan hocanın bu konu hakkındaki bilgisi çok önemlidir. Hocanın, işinin ehli ve ilim irfan sahibi bir medyum hoca olması gerekir. Vefk yapımı, oldukça zor, meşakkatli ve detay isteyen bir uygulamadır.

 

Her bir aşamanın özen ve dikkat ile tamalanması gerekir.

 

Kişiye özel vefk, aşk vefki, kısmet vefki, bağlama vefki, korunma vefki, aşık etme vefki gibi bütün korunma ve vefk uygulamaları unlumedyum.com tarafından esasına en uygun şekilde gerçekleştirilir. Türkiye’nin en ünlü ve güvenilir medyum hocasına sitemiz üzerinden ulaşarak istediğiniz tüm manevi uygulamaları yaptırabilir ya da detaylı bilgi alabilirsiniz.

VEFK NEDİR?

Vefk nedir sorusu özellikle son 10 yıl içinde sık sık gündeme gelmekte ve herkes tarafından merak edilmektedir. Vefk, kelime anlamıyla tevafuk olarak çevrilir. Bir diğer manası ise uyum’dur. Fakat genel olarak anlatmak gerekirse vefk için; Tılsımlı Kareler de denebilmektedir. Birtakım sıkıntı ve sorunları çözmek için başvuran kişiler ana adı ve kendi adı, doğduğu gün gibi bilgilerle vefk yapıtrabilmektedir. Kişiye özel vefk yapılmaktadır. Kişi, kendisi için vefk yaptırabildiği gibi bir başkası için de vefk yaptırabilir. Yine aynı bilgilerin elde edilmesiyle beraber kinin yakını için ya da sevdiği bir kişi için vefk yaptırabilmesi mümkündür.

Vefk, yukarıdan aşağıya ya da sağdan sola yapılan bir işlemdir. Aynı zamanda bir köşeden herhangi bir köşeye olacak biçimde de uygulanabilir.

 

Vefk Neden Yapılır?

Tesirli Dua anlamına da gelen vefk, çok çeşitliliğe sahiptir. Çok çeşitli olmasının getirmiş olduğu avantajla birlikte sağlayabileceği imkanlar ve edeceği hizmetler de artar. Genel olarak bakıldığında vefkin kullanım amacı; aşık olunan kişiyi kendine aşık etme, kişiyi kendine bağlama, küslüklerin giderilmesi, ayrılıkların düzelmesi, yeniden birliktelik yaşamak için kullanılır. Vefkin bazı çeşitlerinde evlilik ya da kişiyi kendinden uzaklaştırmak için kullanıldığı da bilinir. Dilek dileyip vefk yaptıracak olan kişi, vefk için ad-soyad ve goğum gününü tam olarak bilmeleri, bunlara ek olarak doğum yeri ve ana adlarını da bilmelidir. Bilgilerde eksiklikler olduğu durumlarda; kişilerin suratlarının net bir biçimde belli olduğu fotoğraflarla da yapılabilen bir uygulamadır. Genelde vefklerin tutma oranları yüksektir. Fakat bazı durumlarda da değişebilir. %100 tutma garantisi bulunmamaktadır. Tutma oranı için %80 denebilir.

 

Vefk Nasıl Korunur?

Vefk nasıl korunur da çok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Vefk uygulaması yapıldıktan sonra, duanın tesir edilmesini istenen kişiye ulaştırılması gerekir. Ulaştırılan kişi bu rahmani muskayı kendi üstünde taşır ve belli başlı bazı duaları okur. Bu duların okunması gereken zaman dilimleri; sabah ezanı ve yatsı ezanı arasında geçen sürelerdir.

Vefk, rahmani bir muska olduğundan üzerinde taşıyan kişinin kesinlikle alkol kullanmaması gerekir. Eğer vefk ile korunan kişi, içinde alkol barındıran bir ilaç kullanmak zorunda ise kesinlikle dikkatli olmalıdır.

Aynı zamanda vefk kullanan kişinin, bu muskayı yere düşürmemesi  ve bel hizasını geçmeyecek bir şekilde koruması gerekmektedir. Vefkin zarar görmemesi, asla açılmaması ve suya değmemesi gerekmektedir. Bu tarz hadiseler yaşandığında vefk etkisini kaybedebilmektedir.

Vefk kaybedilirse ya da vefk taşınırken okunacak dualar unutulursa oluşacak sorunlar çok büyük değildir fakat uygulanan vefkin tesirini azaltacaktır. Bu gibi durumlarda vefkin tutma oranı düşebilmektedir.

Kadınlar, regl dönemlerinde vefk taşımamalı ve vefk için okunması gereken duaları okumamalıdırlar. Regl dönemi bitiminde kaldıkları yerden devam etmelerindeherhangi bir sakınca yoktur.

Vefk Yaptırmak Günah mıdır?

 

Vefk, sayılar ve harflerle yapılan kişiye özel dua çeşididir. Sıklıkla tercih edilmekte ve yüzyıllardan beri yaptırılmaktadır. Vefk, rahmani bir uygulama olarak ifade edildiğinden kaynaklı günah olduğuna dair bir ifade bulunmamaktadır. Şifa ve koruma gücü için yaptırılan vefkler, bazı durumlarda zamanla tesirini kaybetse de çoğu muskadan daha nitelikli bir biçimde fayda dağlamaktadır. Bu sebeplerden kaynaklı yaptırılan vefkler herhangi bir günah olarak sayılmamaktadır.

Tüm ilimlere hakim kişiler tarafından yapılması gereken vefk rahmani muska uygulamasını yaptırmadan önce güvenilir bir medyum hoca bulmak gerekir. %100 güvenebileceğiniz medyum hocamızla sitemiz üzerimizden iletişim kurarak hocamızın ilminden nasiplenebilirsiniz. Kendinizi korumak ve şifai kaynaklardan faydalanabilmek için, ilim irfan sahibi medyum hocamız sizler için gerekli vefkleri hazırlayarak amacına uygun bir koruma kalkanı hazırlamaktadır.