Arananlar: papaz büyüsünün etkileri

Papaz Sihrinin Tesirleri Nelerdir?

Papaz Sihrinin Tesirleri Nelerdir? Nasıl Belirli Olur?

Papaz Sihrinin Tesirleri Nelerdir, Papaz Sihrinin tesirine girmiş olan şahısta çok ani değişmeler başlar.
Papaz Sihri ‘nün bir çok yapılış emeli vardır. Ancak millet arasında en çok öğrenileni Adet Kanı Sihri ‘dür. Bu ifrazata süryanice ve ibranice bir şeyler okunur ve azıcık gül suyu ile karıştırılır. Sonrasında Papaz Sihri yapılacak olan erkeğe yedirilir yada içirilir. Böylece Papaz Sihri ile Papaz Sihri ‘nü yaptıran bayana kul köle olur.

Bu sihirde ağırlıklı olarak erkek için kadının âdet kanı Aybaşı kanı, Hayız kanı, bayan için erkeğin menisi kullanılır ki son derece tesirlidir.

İlaveten; Papaz Sihri “ Kırmızı Voodoo Sihir” grubundan olduğu için, bu sihirlerin yapılışında genellikle bireyin bedeninden bir parça saç, idrar, kan, tükürük, tırnak, adet kanı, meni… kullanılır ve bu parça etkilemek istenen bireyin bedeninde yer alması yedirilmesi esasından katlanır.

Ancak; bu mevzuda yapılacak özel çalışmalar ritüeller yapılmadan büyülenecek bireye idrar, tükürük ya da adet kanı yedirmenin hiç bir tesiri olmayacaktır. Bundan şiddetle sakınılmalıdır.

Misalin erkeğe yapılmış Papaz Sihri tesiri altında kalan şahıs, Papaz Sihri yaptıran kadının rastgele bir parçasını bedenine aldığı için o şahıstan ayrı kalamaz. Papaz Sihirleri yalnızca yedirme içirme biçiminde değil değişik usullerlede yapılabilir.

Papaz Sihirleri yalnızca erkeği yada bayanı bağlamak için yapılmaz. Başka nedenlerle de yapılır. Papaz Sihri ‘nü öğrenilenin aksine Papazlar yapmaz. Başka Bir Deyişle elbetteki Papazlarında yaptığı sihirler vardır.

Genellikle bu uygulamalar din dışı ameliyeler olduğu için ve ritüellerde süryanice yada ibranice okumalarda bulunulduğu için ismine Papaz Sihri denilmiştir.

Papaz Sihrinin Tesirleri Nelerdir? Hakkında Reel Bilgiler

Papaz Sihri yapılan erkek yaşadığı konutu, ailesini, işini ve hatta şehrini dahi vazgeçip bağlandığı kadının yanına gider. Ve bir daha parçalamamak üzere yanında kalmak ister. O şahısta bir ömür huzur ve mutluluk bulur ve ömür boyu basmakalıp yaşamını sürmeye devam eder.

Alakanızı Sürükleyebilecek Yazılar  Sihir Yapan Bireye Geri Döner mi?

Papaz Sihri Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Başka Bir Deyişle bir zamanlar herşey yolundayken tam uğraşlara karşın eşiniz başka bir bayanla beraberse ve evine dönmüyorsa, işleriniz rast gitmiyorsa, evlenmek için açılan kapılar bir anda kapanıyorsa, anlamsız ve aniden ayrılıklar yaşanmışsa, bir cinsli istediğiniz yere gelemiyorsanız kısaca olmuyorsa bu papaz sihridir.

Zira papaz sihri bazen kusma biçiminde kendini gösterse de genelde hiç bir anormal tavır veya rahatsızlık bulgusu göstermez. Papaz sihrinin tesirinde olan şahıs bunu böyle kabul eder ve onun için her şey sıradandır.
Geçmişte yalnızca bayan erkek ilişkilerinde kullanılan papaz sihri günümüzde her türlü emel için kullanılır hale geldi. Papaz sihri ‘nün gerçek en büyük görülen tesiri istenen bir işin asla olmamasıdır. Papaz sihri ‘nün vücutta görülen hiçbir yan tesiri yoktur.

Papaz Sihri Nasıl Bozulur?

Sihrin bozulabilmesi için öncelikle ne cins bir Papaz Sihri yapıldığının tesbiti zorunludur. Misalin; Adet Kanı Sihri yapılmışsa muhtemelen kadının ilk damlaları kullanılmıştır. Bunun tespiti ile beraber son damlalarının kullanılması lüzumlu olur. Gerçi bu bir ritüel gerektirir. Papaz Sihri yapanlar, Papaz Sihri ‘nün nasıl bozulacağını da bilirler. Yalnız bu ilmi bu işi iyi öğrenenler bu sihri bozmayı muvaffak olabilirler. Papaz Sihri yapanlar, bu sihrin nasıl tesirsiz hale geleceğini öğrenirler. Sihrin bozulması dolaysız sihir yapılan bireyin bünyesi ile ilgilidir. Papaz sihri ‘nü bozma yapılma biçimi ve bozulma biçimi ile uzmanlık ister.

Papaz sihrini bozma hakkında ve bu sihir hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

Hemen Bize Yazın…