Arananlar: giden sevgiliyi geri döndürme

AYRILAN SEVGİLİYİ PİŞMAN ETME

 

Ayrılan sevgiliyi pişman etme duası nasıl yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

Aşk insanlık tarihi var olduğundan beri herkesin en çok muzdarip olduğu konulardan biridir. Sevgiliyi pişman etmek için uygulanan ritüeller şimdiye kadar birçok kadın ve erkek tarafından kullanılmış olup, sonuçları alınmıştır. Okunan dualar ve yapılan ritüellerle eski sevgiliyi pişman etmek mümkündür.

 

Bu manevi çalışmalar sayesinde ayrılan sevgililerin geri döndüğü bilinmektedir. Ayrılan sevgiliyi geri döndürmek ve pişman etmek için sıklıkla düğüm büyüsü, nohut büyüsü gibi birtakım manevi ritüeller uygulanır.

AYRILAN SEVGİLİ PİŞMAN EDEN ÇALIŞMA

 

Terk etmiş olan sevgilinin pişman olup geri dönmesi için yapılması gerekli olan birtakım uygulamalar bulunur.

Bu uygulamalar şu şekilde gerçekleştirilir:

 

İlk olarak bir miktar karabiber temin edilmelidir.

Karabiberin içerisine tuz karıştırılarak karabiber-tuz karışımı elde edilir.

Karışımın üzerine “ayrılan sevgilim geri dönsün, pişman olsun ve büyük bir aşk yaşansın” gibi birtakım büyülü sözler söylenir.

Hazırlanan tuz-karabiber karışımı ayrı ve temiz bir kaba aktarılır.

Ayrılan sevgiliyi pişman etmek için bu karışım, onun yemeklerine eklenerek yemesi sağlanmalıdır.

 

Bu ritüel bir defa uygulandıktan sonra tekrarlanmalıdır. Etki gösterme zamanı kişiden kişiye değişkenlik gösterilmektedir. Ancak ortalama 7 günlük bir süreçte uygulama etkisini tamamiyle gösterecektir.

 

 

GİDEN SEVGİLİYİ PİŞMAN EDEN RİTÜEL

 

Terk edilen kişiler tarafından kullanılan ayrılan sevgiliyi pişman etme uygulamasında kısa bir zaman zarfı içerisinde net ve kesin sonuçlar almak mümkündür.

Fakat her manevi uygulamada ve her bağla büyüsünde olduğu gibi bunda da niyetin samimi ve içten olması şarttır. Kötü niyetle yapılan uygulamalar ters teperek her iki taraf için de telafisi zor  sonuçlar meydana getirebilir.

 

Giden sevgiliyi pişman etmek, ayrılan sevgiliyi pişman etmek için okunması gerekli olan dualar vardır. Bu dua okunmadan önce muhakkak abdest alınmış olmalıdır. Beden ve akıl bütün kirlerden uzaklaştırılmalıdır. Yalnızca niyete odaklanarak dua edilmelidir.

 

Ayrılan sevgiliyi pişman etme duası:

 

Elhamdülillahillezi men ve şekka bihi lem yekün ila gayrihi Elhamdülillahillezi yarucu gammen ve yedfeul bela ve Annan velhamdülillahillezi lem yettehiz veleden velem yekünlehü veliyyün minez zulli ve kebbirhü tekbira allahü ekber allahu ekber la ilahe illallahu vallahu ekber kebira vel hamdülillahi hamden kesiren fesubhanallahi bükreten ve asila hasbunallahi ve nimel Mevla ve nimen nasırGufraneke Rabbena ve ileykel nasır ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve alihi ecmain allahümme es’elüke bi hakkıl arşi ve men ala ve levha ve men cae ev cae es’elüke bi hakkı muhammedin vein yercu ammes saati ve inneke halimün alimün allahümme inni es’elüke bi izzetike ya aziz. Ve bi kudretike ya kadim ve bi izzetike ya aziz ve birahmetike en tahfezeni bi imamin feinnema kaiden ve rakian ve saciden ve hayyen ve meyyiten ala küllü halin rabbi rahmetike ya erhamerrahimin allahümme salli muhammedin seyyidil edna allahümme salli ala muhammedin seyyidil nebiyyil haşimi allahümme salli ala muhammedin seyyidina nebiyyil kureyşi allahümme salli ala muhammedin seyyidil nebiyyil arabiyyi. Allahümme salli ala muhammedin nebiyi hatemen nebiyyine allahümme salli ala muhammedin seyyidil resulül alemin

 

Bu dua 9 gün boyunca sabah namazından sonra ve yatsı namazından sonra 3 defa okunmalıdır. Namazlardan sonra kimse ile konuşmadan ve hiçbir şekilde iletişime geçmeden okunmalıdır.

  1. günün sonunda etkisini gösterecek ve ayrılan sevgiliyi pişman edip geri getirme sağlanacaktır.

AYRILAN ERKEĞİ PİŞMAN ETME RİTÜELİ

 

Ayrılan sevgiliyi pişman etme ritüelleri hem kadınlar hem erkekler için uygulanabilse de genellikle kadınlar tarafından erkeği pişman etmek için kullanılır. Ayrılan erkeği pişman etmek için uygulanan ritüelde, kadınlar bekledikleri sonuca ulaşarak mutlu bir birliktelik yaşarlar. Bu ritüelin eksiksiz uygulanması çok önemlidir. Bu sebeple temin edilmesi şart olan birtakım materyaller vardır.

 

Ayrılan sevgiliyi pişman etmek ve ayrılan erkeği pişman etmek için gereken materyaller şöyledir:

 

Bir adet temiz bardak

50 cm uzunluğunda temiz bir ip

Bir adet temiz çakmak

Bir miktar kabuk tarçın

3 adet mum

Nergis

 

Bu uygulamaya başlamak için ilk olarak nergisler ayıklanmalıdır. Ardından bardağın içine temiz su koyulur ve üzerine kabuk tarçın eklenir.

3 adet mumun hepsi yakılarak üçgen şeklini alacak biçimde dizilmelidir.

Mumların aralarına ipler asılmalıdır. Asılan iplere de nergisler tutturulur.

Oluşan şekle aşk üçgeni denir. Mumlar tam anlamıyla bitene dek yakılmalıdır.

Mumların bitmesiyle birlikte ayrılan sevgili pişman olup uygulamayı yaptıran kişi ile iletişime geçecektir.

 

Ayrılan sevgiliyi pişman etme ritüellerinde uygulanacak olan bütün detaylar çok önemlidir. Her aşamanın kendine has yapılış biçimleri vardır. Bu sebeple manevi çalışmalar uygulanırken mutlaka işinin ehli bir medyum hocadan danışmanlık almak çok büyük taşır.

 

Unlumedyum.com tarafından bütün geri getirme uygulamaları esaslarına en uygun biçimde yapılır. Kadim büyü kitapları baz alınarak yapılan uygulamalarımız Türkiye’nin en güvenilir medyum hocası tarafından ilimle gerçekleştirilmektedir. Sitemiz üzerinden hocamıza ulaşabilir ve faziletlerinden faydalanabilirsiniz.

ÇEVİRGEL DUASI

Çevirgel duası çok güçlü ve tesirli bir duadır. Çevirgel duası okunarak sevilen kişiyi geri döndürmek mümkündür. Çevirgel duası ile şimdiye kadar birçok kişinin mutlu bir birlikteliğe kavuştuğu bilinmektedir.

Çevirgel duası muhakkak düzgün telaffuz edilerek ve öncesinde niyet edilerek okunmalıdır.

 

Bismillahirrahmanirrahîm

Elhamdülillâhi leke ya Allahü Filanca`nın gönlünü bana dost kıl.
Elhamdülillâhi ya Allahü yine Filanca`nın gönlünü çevirgel.

Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan`ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için Filanca`nın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil.

Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm Filanca`nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.

İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur`ân-ı Kerim.
Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti İmanil mü`minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin.

İlâhi senin lûtfun için ve senin in`amın için ve senin ihsanın için.
İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için.
Ve sübhanekallahümme ve bihamdike ve ebced harfleri hürmeti için ve duai Kunut ve duai Teşehhüd hürmeti için Filanca`nın gönlünü canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevirgel, sen rest getirgil.

Bihürmeti Âdem Safiyullah, ve bihürmeti Nuh Neciyyullah, ve bihürmeti İbrahim Halilullah, ve bihürmeti Musa Kelîmullah, ve bihürmeti İsa Ruhullah, ve bihürmeti Yusuf Sıddîkullah, ve bihürmeti Muhammed Mustafa Sallâllahü Aleyhi Vesellem Habibullah, İlâhî yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti için Filanca`nın gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost ve benim aşkımdan bikarar kılıvergil.

Muhammed Mustafa ve Habibilmürteza velmücteba ya mabud ya Mahmud ya Mennanü ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ya Cebarrü
İlâhi yüz yirmi dört bin enbiyai velmürselin ve evliyalar hürmeti için Filanca`nın gönlünü bana çevirgil.

İlâhi Musa Aleyhisselâm`ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi mü’minin velmü’minat velmüslimine velmüslimati hürmeti için, İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca`nın aklına, Filanca`nın gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kılıvergil.

Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kılıvergil.
İlâhi senin sırrın için, ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Ma’ruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için, İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve mü’minler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu.

Fesubhanellezi biyedihi melekütü külli şeyin ve ileyhi türceun. İlâhi yevme leyenfa malûm velâ benune illâ men etellahe bikalbin selîmi.
Bihürmeti hazihil, âyetil kerim. Filanca`nın gönlünü ve canını bana çevirgil ve kalbini gayrilerden ayırgil.

İlâhi cümle hâlâik arasında ve has ve âm arasında sözüm makbul ve âlem halkını bana müsehhar eyleyüp ve beni şirin ve halîm kuvvetli ve hürmetli ve cemi mü’minler arasında hub eyle.

Bihürmeti Ebû Bekir, Ömer, Osman, Ali rıdvanullahi teâlâ aleyhim ecmain. İlâhi bihürmeti Hızır, İlyas, Hamza ve Abbas ya müsebbibel esbab ya müfetti halevbab ya kadiyelhâcati ya mukilel’aserati ya mukallibelkülibi vel ebsar, Filanca`nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Ya ilâhel’evveline velâhirine. İyyake na’budu ve iyyake nestein. Ve bihürmeti Sübhühun Kuddusün rabbüna ve rabbülmelâiketi verruha.
Ve bihürmeti Cebraile ve Mikâile ve İsrafile ve Azraile aleyhimüsselâmü ve bi hürmeti Mekkete ve Medinete şerrefehummellahü teâla ve bihürmeti kâf ha ya ayın sad ve ha mim ayin sin kaf ve bihürmeti Yasin ve Kur’anil Hakim inneke leminelmürselîne. Âlâ, sıratin müstekimin.

Ve bihürmeti sümmün hükmün ümyün fehüm lâ ya’lemune. Sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yesmeune. Sümmün hükmün üymün fehüm lâ yübsirune.
Ve bihürmeti femen kâne minkum maridan evbihi ezen min re’sihi fefidyetün min siyamin ve sadakatin evnüsü kin fe’iza emintüm femen temettea bil’umreti ilelhacci.

Bismillâhirrahmanirrahîm.
Rabbiğfirli ve hebli min ledünke rahmeten inneke entel vehhabu. Birahmetike ya erhamerrahimine. Vel’hamdülillâhi rabbil’âlemine…