Arananlar: geri getirme vefki etkileri

Geri Getirme Vefki

Geri Getirme Vefki Genellikle; beğendiğini, eşini, arkadaşını, akrabayı geri getirme emelli yapılır. Daha çok ufalayanları birleştirmek, Sevgililer, eşler, karı-koca, beğenenler arasında oluşmuş dargınlık, ayrılık, asabilik hallerin ortadan kaldırılması için yapılan operasyondur.

Evini barkını terk eden, firar edip kaçan bir kimseyi, rastgele bir nedenle kocasını yada karısını terk deden bireyi, savuşup giden hizmetkarı, anne ve babasının haberi ve izni olmaksızın giden evladı, velhasıl geri getirilmek istenen rastgele bir kimse olduğunda Geri Getirme Vefki hazırlanır.

Yaşamın en önemli sorunlarından beri karı ve kocanın, sevgililerin kısacası birbirini hoşlanan insanların hoş geçinmesidir. Ekseriya niza ve ayrılık gibi aile saadetini bozan ve perişan eden hallerin vuku bulması vaziyeti sıkça tesadüfülen vakalardandır. Karı-koca, sevgililer, birbirini beğeneler arasındaki asabiliği, dargınlığı,soğukluğu giderip aralarını ıslah etmek, düzenlemek, iyi hale getirmek için bu Geri Getirme Vefki yapılır.

Harekât / bakım yaptırmak için tıklayınız…
İlginizi Sürükleyebilecek Yazılar  Gideni Geri Getirme