Arananlar: Geri getirme büyüsü

Geri Getirme Sihri Kaç Günde Meblağ?

Birbirinden muhtelif ve değişik sebeplerle ufalayan insanların kavuşması için ve dileklerinin yerine getirilmesi için özel bir dua ile yapılan operasyonlardan alana kazanç bu geri getirme sihri. Geri Getirme Sihri Kaç Günde Meblağ, bazı vaziyetlerde harekâtın en başında tesirlerini gösterdiği gibi, uygulanan şahsın kişiliği ile de bu vaziyet doğru orantılıdır.

Duanın yapılması için sevgililerden birinin bu mevzuda uzman olan bir şahsa müracaat etmesi ve bu mevzunun son derece saklı yakalanması sihir için oldukça ehemmiyetlidir. Sihrin zaferli olması için bu saklılık zorunludur. Kocasına kavuşmak isteyen insanlar bu mevzuda uzman olan bireylere giderek kendilerine takviye etmelerini istemektedirler. Gittikleri bu şahsa sevgilisinin adını, kendi adını ve baba ve annelerinin adlarını söylemeleri yeterlidir. Sonrasında uzman olan şahsa sihri yaptıracak olan şahıs dilediği şeyi söyler. Sihri yapacak uzman şahıs sihri yapacağı bireyin de sihri yaptıracak olan eşinde burçlarına, yıldızlarına ve kavuşma olasılıklarının olup olmadığına bakar ve bilir.

Sonrasında uzman olan şahıs sihrin yapılmasını isteyen şahsın aynı gün içinde kendisine tekerrür gelmesini ve kazançken de bir kadeh deniz suyu getirmesini söyleyebilir. Zira deniz, ufalayan insanları kavuşturan, özlemleri sona erdiren bir simge olarak öğrenilmektedir. Bu mevzuda uzman şahıs bu deniz suyunu alır ve suya kurandan bazı lüzumlu olan sureleri okuyarak harekâtı başlatır. geri getirme sihrinde Suya uygulanan operasyon sona erdikten sonra suyun getiren şahsın başı üzerinde 7 defa gezdirilmesi gerekir ve dikkatli olunması gerekir. Kullanılan bu suyun 7 damlasını yanan bir ocağa damlatır ve eşlerin adlarını söyler. Sonrasında sen kavuştur ya sübhan der ve dört bir tarafa üfler kesinlikle. Gerçeğinde vaziyet bu noktaya gelmeden ilişklerinizdeki aksaklıkları, negatif gidişatları ve kendi kusurlarınızı düşünmeniz daha doğru olacaktır. Elbette eşinizin de ilişkide negatif tavırlar sergilemiş olabilir. her iki tarafında evvel kendi kusurlarını düzenlemesi doğrusu olacaktır.

Alakanızı Sürükleyebilecek Yazılar  Gideni Döndürme

Kocanızı konuta bağlamak için ve ya geri getirmek için sihircilerden ve eşi şahıslardan medet ummamanız gerektiğini öğrenmenizde fayda var. Özellikle kendi başınıza hiçbir işe kalkışmamanız sizin için iyi olur ve doğru olan budur. Geri getirme sihirlerinde kendi başınıza yapacağınız harekâtlarla zaferli olabilmeniz olası olmaz ayrıca buna eş harekâtlar herkesin bildiği üzere günahtır.

Hemen Bize Yazın…

Geri Getirme Sihri Kaç Günde Tesir Eder?

Bağlama sihirleri insanların mukadderatlarını büyük oranda değiştirebilen cinste sihirler olup geri getirme sihrini kullanarak şahıslar karşı tarafı tesirleri altına alabilir ve onları istedikleri gibi yönlendirebilirler.

Geri Getirme Sihri Kaç Günde Tesir Eder, Geri getirme sihri değişik bir hayli biçimde yapılabilir ve muhtelif bir hayli malzemeden yararlanılır. Ancak en çok sihir yapılacak bireyin başka bir deyişle karşı tarafın saç telinden ya da ona ait olan bir eşyadan faydalanılması tesirli olacaktır. Tüm sihirler için geçerli olan bir kaide bulunur. Bu Sihirler de galibiyetli neticeler alabilmek için sihrin bütün olarak inançlı bir biçimde yapılması gerektiğinin öğrenilmesi gerekmektedir. Geri getirme sihrinden pozitif netice alabilmek için bu çok ehemmiyetli bir gidişattır.

Sihir dinimizce menedilmiş bir gidişattır ancak buna karşın oldukça yaygın bir biçimde kullanılmaya devam edilir. Bu mevzuda geri getirme sihirleri şahıslar tarafından en çok seçim edilen sihirler arasında bulunmaktadır. Son derece tesirli olduğu düşünülen çok rakamda geri getirme sihri mevcuttur. Çok rakamda insan, sihir mevzularına alaka göstermekte ve nasıl yapıldıklarını merak edip incelemektedirler. Öncelikle sihirlerde galibiyet edebilmek için sihrin bu mevzuda uzman şahıslar tarafından yapılması gerektiğini öğrenmelisiniz. Kısacası medyumlar ve öğretmenler tarafından. Ancak bu biçimde galibiyetli olabilme olasılığınız vardır Ve sihirler yeniden bu uzman şahıslar tarafından bozulabilen bir olgudur. İnternetten inceleyen ya da muhtelif kaynaklardan bilgi edinip sihirleri kendi başlarına yapmaya çalışan şahıslar bulunmakta. Bu bireylerin yaptıkları sihirlerde zafere erişmeleri muhtemel olmaz elbette. Ayrıca sihir sunim derken kendilerine hasar verebilirler. Özellikle geri getirme ve aşk sihirleri mevzularında sihrin ters tesir yapma tehlikeyi bulunur. Başka Bir Deyişle karşı tarafı kendinize geri getiriyim bağlayım derken kendinizden tamamen uzaklaştıra da öğrenirsiniz. Hem zafere erişemez hem de bundan hasar görmüş olursunuz. Medyumlar ve öğretmenler sihirleri genelde kendilerine has bir biçimde yapmayı seçim ederler. Geri getirme sihirlerinin vefkler aracılığıyla yapılabileceğini düşünen şahıslar bulunur. Bu biçimde galibiyetli netice almanın muhtemel olabileceğine inanırlar ancak geri getirme sihirleri vefkler aracılığıyla yapılamaz. Medyumlar ve öğretmenler kendi tariflerini uygulamayı daha uygun bulurlar. Muhtelif çok rakamda geri getirme sihirleri bulunmaktadır.

Harekât / bakım yaptırmak için tıklayınız…
İlginizi Sürükleyebilecek Yazılar  Geri Getirme Sihri Kaç Günde Meblağ?

KURŞUN BÜYÜSÜ

Kurşun büyüsü asırlardan beri pek çok farklı amacın icra edilmesinde uygulanır. Etkili ve tesirli bir büyüdür. Kurşun büyüsünde amaçlanan her hedef için farklı uygulanış biçimleri bulunur. Kurşun büyüsünde birtakım malzemelerin temin edilmesi gereklidir. Sonuçları kesin bir şekilde elde etmek ve zaman kaybetmemek için muhakkak bir medyum hocadan destek alınması tavsiye edilir. Kurşun büyüsünün detaylı bilgilere sahip olmayan kişiler tarafından yapılması durumunda hiç alakası olmayan birçok sorun meydana çıkabilmektedir.

Kurşun büyüsünün en başında rahmani işlemler vardır. Bu işlemin uygulanma amacı, iyilik ve güzelliğe varmaktır. Etkili bir şekilde istenen sonuca ulaşmak ise pek kolay değildir.

Kurşun büyüsü büyük bir konsantrasyon ve tecrübe bekleyen bir manevi uygulamadır.

 

KURŞUN BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

 

Bu uygulama, bağlama büyüsü ve aşk büyüsü yerine kullanılabilir. Aynı zamanda bazı uygulanış biçimleri sayesinde evlilik büyüsü ve sevgi büyüsü yerine de geçmektedir.

 

Kurşun büyüsü ile ayrılan çiftler barışır ve kavgalar son bulur.

Kişiler mutlu bir yuvaya kavuşur.

 

Kurşun büyüsü asla kara büyü yerine kullanılamayan bir büyüdür. Kurşun büyüsünü kara büyü olarak kullanmaya çalışmak, herkes için felaketler sonuçlanır.

 

Kurşun ile uygulanan büyünün manevi ritüellerin ayrı ayrı sonuçları bulunmaktadır. Bu sebeple internet ortamından yola çıkılarak uygulanan büyülerde tesir etmesi bir hayli zordur.

 

Kişiyi aklındaki ve niyet ettiği sonuca ulaştırmak için bir medyum hocadan yardım talep etmesi gereklidir.

 

Kurşun büyüsü yapmak için, birtakım özel ısıtma işlemleri uygulanır.

Kurşun büyüsü sırasında söylenen kişiye özel dualar vardır.

Kurşun büyüsü yapımında mutlaka büyü kime yapılıyorsa onun fotoğrafı temin edilmelidir.

Elde edilen fotoğrafta, kişinin yüzünün net bir biçimde görülmesi önemlidir.

Kullanılacak olan kurşun, fotoğrafın üzerine eritilir.

Ardından büyükçe bir kumaş kullanılarak fotoğrafın üzeri iyice kapatılır.

Bu uygulama bir gün içerisinde 5 kez tekrar etmelidir.

Kurşun dökümü tamamlandıktan sonra medyum hoca tarafından yazılması gereken tılsımlar vardır.

Bu tılsımlarda; küs olan kişilerin küsme sebepleri ve ne kadar süredir küs oldukları da yazılır.

Tılsım yazımının tamamlanmasıyla, kağıt katlanmalı ve kurşunun içine atılamlıdır.

 

Son olarak “Rabbirhamhuma kema rabbeyani sagira” duası okunur.

Böylelikle kurşun büyüsü tamamlanır.

 

Yaklaşık 15 günde kurşun büyüsü etkisini gösterecektir.

KURŞUN BÜYÜSÜ ETKİLERİ

 

  • Kurşun büyüsü ile küs kişiler barışır
  • Bu büyüyle birlikte iki arkadaş, maddi kazanç sağlayacak işler yapabilir
  • Boşanmak üzere olan evliler mutlu bir şekilde boşanmaktan vazgeçer
  • Akrabalarla muhabbet artırılabilir
  • Birini kendine aşık etmek için uygulanabilir
  • Ayrılan sevgiliyi geri döndürmek için kullanılır

 

KURŞUN BÜYÜSÜ MALZEMELERİ

 

Kurşun büyüsü amacına göre farklı uygulanış biçimlerine sahiptir Ancak genel olarak belli başlı malzemelerin kesin kullanılması gerekir.

 

Bu malzemeler:

 

Kırmızı ve mavi mürekkepli kalem

Kurşunu eritmek için kullanılacak piknik tüpü

Kurşun

Su

Temiz ve büyükçe kumaş parçası

 

 

Kurşun büyüsü yapmak için kullanılan tüm malzemelerin temin edilmesi şarttır. Malzemelerin eksik olması halinde uygulanan büyüler herhangi bir şekilde tesir etmemektedir.

 

Kurşun büyüsünü yapacak hocanın seçimi çok önemlidir. Güvenilir ve işinin ehli bir hoca tarafından yapılan kurşun büyüleri kesin sonuç verir.

Aynı zamanda kurşun büyüsü kesinlikle yarıda bırakılmamalıdır. Yarıda bırakılan kurşun büyüleri kötü bir şekilde büyü yaptıran kişiye ve çevresine etki eder.

 

Kurşun büyüsü bozdurmak mümkündür. Fakat kurşun büyüsü bozdurmak için daha önce çok defa kurşun büyüsü bozma işlemi yapmış ve başarılı olmuş bir hoca ile çalışmak şarttır.

 

 

Unlumedyum.com tarafından istenen bütün büyüler kadim büyü kitaplarında bulunan haliyle esasına uygun biçimde gerçekleştirilir. Türkiye’nin en güvenilir ve ünlü medyumuna sitemiz üzerinden danışarak gönül rahatlığıyla tüm manevi uygulamaları yaptırabilirsiniz.

 

SAKIZ BÜYÜSÜ GERİ GETİRME  

Sakız büyüsü geri getirme, bağlama veya kişiyi kendine aşık etme büyüsü olarak birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Sakız büyüsü, öteki boyut varlıklarının yardımları sayesinde uygulanabilen bir işlemdir. Bu sebeple, sakız büyüsü muhakkak işinde uzman, nefesi kuvvetli bir hoca tarafından yapılmalıdır. Hocanın diğer alemlerle iletişime geçebiliyor olması çok önemlidir.

Sakız büyüsü uzaktan da yapılabilen mesafe engeli tanımayan bir büyüdür. Kilometreler uzak bir yerde olan hocalar ve medyumlar bu işlemi her yere göre yapabilmektedir.

Sakız büyüsünün en çok tercih edilen büyülerden olmasının sebebi; sakin bir büyü olmasındandır. Sakız büyüsü yaklaşık olarak 40 gün içerisinde yavaş yavaş etki gösteren bir uygulamadır. Yavaş etki göstermesi sebebiyle kimse tarafından anlaşılmaz ve kimse fark edemez. Bu tarzda olan büyülere zaman zaman casus büyüler denmektedir.

 

Sakız büyüsü yapmak için; kişinin doğum tarihi tam ve net bir şekilde bilinmelidir. Bazı medyum hocalar doğum saatini de öğrenmek istemektedir. Kişinin yıldız haritası çıkarılarak istenen sonuca ulaşmak kolaylaşır.

SAKIZ BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR?

 

Çok eski tarihlerden beri kadim büyü kitaplarında bulunan sakız büyüsü bağlama büyüleri arasında önemli bir yer tutmaktadır. Sıklıkla doğrudan bireylere uygulanmaz. Büyü yaptıran kişiler bu büyüyü genelde hane üzerine uygulamaktadır. Böylelikle çiftler tek başına kaldıklarında sıcak ve huzurlu bir mekan elde edilmiş olur.

 

Sakız büyüsünü hane üzerinde uygulayabilmek için muhakkak işinin ehli bir medyumla çalışmak gereklidir. Bu manevi uygulamanın etki gösterebilmesi için diğer alem varlıklarıyla irtibatta olmak gereklidir.

 

Sakız büyüsü şu sebeplerle uygulanabilir:

 

Saf ve masumane duygular sayesinde tekrardan bağlanma isteği

Giden sevgiliyi ya da eşi geri döndürme

Çevredeki kişilerin söylediklerinden korunmak

Tartışmaları ve kavgaları ortadan kaldırmak

Kişileri birbirine düğümlemek

Gözü dışarda olan tarafı bağlama

Aldatan eşleri kendine bağlama

 

SAKIZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

 

Sakız büyüsü yapmak için öncelikle güvenilir ve işinde uzman bir medyum hoca bulmak gereklidir. Sakız büyüsü evde kendi kendine yapılmamalıdır. Sakız büyüsünü evde denemek istenmeyen birçok sonuca sebebiyet verebilir.

Büyüde kullanılan sakız materyali hepimizin bildiği marketten alınan sakız değildir. Sakız ağacından elde edilmiş olan ve işlenmemiş olan sakız parçasını temin ederek uygulamaya başlanır. Tılsımlı sözler söylenmiş olan suya atılır. Tüm büyülerde olduğu gibi sakız büyüsünde de niyet etmek çok önemlidir.

Kişinin aklını boşaltarak sadece niyet ettiği kişiyi düşünerek doğru biçimde niyet etmesi gerekir. Edilen niyetler büyü etkisinde çok büyük rol oynar. Niyet edildikten sonra birtakım metafizik uygulamaları gerçekleştirilir

Kişinin yıldız haritası büyükçe bir kağıda çizilir. Kağıdın saman kağıdı olması gereklidir. Kalem ise, safran mürekkebi içeren bir kalem olmalıdır. Yıldız haritasının net bir biçimde çizilmesinin ardından bazı noktalar belirlenir.

Belirlenmiş olan noktalar iki kişi arasındaki ilişki dönemeçlerini yansıtır.

 

Suya atılan sakız, büyünün amacına yönelik biçimde saklanır. Kişinin yıldız haritasında işaretlenmiş olan noktalara kişiye özel vefkler yazılır. Vefk yazımı bittikten sonra sakız ezilmek sureti ile yumuşatılır. Küçük küçük parçalara ayrılan sakız, hazırlanan vefklerin kağıda yapıştırılmasında kullanılmalıdır. Yıldız haritası rulo biçiminde katlanır. Mühür ile ağzı kapatılır. Ardından diğer boyut varlıklarına verilir.

Tüm bu işlemlerin eksiksiz ve yanlışsız tamamlanmasının ardından kısa bir süre sonra büyü, etkisini gösterecektir.

 

 

İstediğiniz tüm büyüler ve manevi uygulamalar unlumedyum.com tarafından %100 güvenli ve esasına uygun şekilde yapılmaktadır. Türkiye’nin en ünlü ve güvenilir medyum hocasıyla sitemiz üzerinden iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm bilgileri edinebilirsiniz.

 

ESKİ SEVGİLİYİ GERİ GETİRME

Eski sevgiliyi geri getirme büyüsü ya da giden sevgiliyi geri getirme büyüsü olarak bilinen bu büyü türü, çok uzun zamandır kullanılan güçlü ve tesiri yüksek bir büyük yöntemidir. Büyü yapma niyetinde olan kişiler sevdikleri tarafından terk edilmişse ya da bir ayrılık söz konusu ise sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapmayı tercih ederler. Aşk acısı hiçbir insanın yaşamak istemediği büyük bir acıdır. Bu tarz büyüler sayesinde aşk acısının yok edilmesi ve ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Kimi zaman sevgili ile uzun yıllardan beri bir birliktelik yaşanmış olunsa bile bazı ayrılıklar söz konusu olabilir. Bu büyü türü ile insanlara zarar vermeyen ve fayda sağlayacak bir işlem gerçekleştirilmiş olur. Geri döndürme büyüsü hızlı etki ederek sonuçlarını hemen verecektir. Büyünün etki edip etmediğini anlaşılması için büyü yapıldıktan sonra 7 gün beklenilmesi gerekir. Bir hafta sonunda eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü gibi iyi niyetli ve rahmani büyülerden sonuç almak mümkün olabilmektedir. Çok etkili sevgiliyi geri getirme büyüsü deneyimli medyumlarca yapıldığından kişinin etraflıca araştırması ve mutlaka bir referans edinerek medyum hocayı bulması gerekir. Büyü esnasında geri döndürülmek istenen sevgilinin bazı özel eşyaları kullanılır. Bundan kaynaklı büyü yaptıracak kişinin birtakım araç gereçlere erişebilir olması önemlidir.

Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Eski sevgili geri döndürme büyüsü etki aralığı kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir. Bazı kişilerin yaptırmış olduğu büyüler ilk günden itibaren neticelenirken, bazılarının yaptırmış olduğu büyüler 40 güne kadar etki süresini uzatmaktadır. Giden eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü esnasında büyü yaptıran kişinin sabırlı olması ve isyan etmemesi gerekir ve büyü yaptıran kişinin dikkat etmesi gereken noktalara özen göstermesi yaptığı işleme karşı hassas olması gerekir. Bunların aksinin yaşanması halinde büyünün etkisi azalabilmekte ve etki etme süresi uzamaktadır. Eski sevgiliyi geri getirmek amacı ile yapılan aşk büyüsü genellikle kısa zaman içerisinde etki eden bir büyü olduğundan sıkça medyum hocalar tarafında tavsiye edilir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Tüm büyülerde olduğu gibi giden sevgiliyi geri getirme büyüsünde de büyü tesiri altında olunduğunu anlamak için birtakım belirtileri bakmak gerekir. Geri getirme büyüsü ile davranışları değişen kişiyi anlamak için kişinin yüksek derecede abartılı alaka ve sevgi gösterilerinde bulunup bulunmadığına bakılır. Büyü altında olan kişinin sürekli sevdiği kişiyle birlikte olmak istemesi ve sevgilisinden ayrı vakitlerde mutsuz, neşesiz bir hale bürünmesi kişinin büyü etkisi altında olduğunu işaret eder. Geri getirme büyüsü etkisi altındaki kişiler genellikle iş hayatından uzaklaşarak çalışmak istemezler, yalnızca sevdiği kişiyi düşünerek bütün bir günü geçirebilirler. Büyü altındaki kimseler, haklı olsalar bile sevdiklerinden özür dileyerek küslükleri telafi etmek ister. Kişinin kurduğu cümleler ve onlara yüklediği anlamlar değişir. Kişi daha çok sevdiği kişi ile ilgili konuşmayı ve onun sevdiği şeylere öncelik vermeyi tercih eder.
Geri getirme büyüsünün anlaşılabilmesi için muhakkak iyi gözlem yapmak ve karşılaşılan her durumu büyü etkisine yormamak gerekir. Gözlem yapılırken dikkat edilmesi gerekilen hususlardan birisi de; kişinin uyku süreleridir. Geri getirme büyüsü tesirini gösterdiği ilk andan itibaren kişiye halsizlik, yorgunluk ve sürekli bir uyku hali getirir.

En başarılı ve etkin şekilde Geri Getirme Büyüsü İşlemi yaptırmak, hakikatli medyum hocamıza danışmak isterseniz sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Eşinizin sizi daha çok sevmesi için Aşık etme büyüsü

Eşinizin sizi daha çok sevmesi ve bağlanması için . aşağıdaki duayı herhangi bir günde Önce adını söylenir dua okunup siyah bir ipe 86 tane düğün atılır düğüm atıldıktan sonra niyet edilip ip yakılır ve ayak basılmayan bir yere koyulur. o niyet ettiğiniz kişi size en kısa sürede daha çok bağlanacaktir.

“SENESTEDRİCÜHÜM MİN HAYSÜ LÂ YA’LEMÛN”

 

Not : Bu tür işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.