Arananlar: geri döndüren aşık etme büyüsü

Giden Eşi geri döndürmek için aşık etme büyüsü

Giden Eşi geri döndürmek için aşık etme duası ve aşık etme büyüsü formülüdür :

Ya şedidel batşi  fi kulübihim maradun fe za dehum  bın  allahu murada ve lehum fılan bın fılan azabun elimun bi ma kanü yekzibüne bi hakkı ya kahharül kabıdül şedidel batşi seriül mücibu.

Duası 50 gün her gece okunur ve bir ipe her gün için bir düğüm atılır 51.gün ip yakılır külleri terk eden eşi veya sevgilinin teninde her hangi bir yerine sürülür . size ertesi gün geri dönecek ve ömürlük bağlancaktır.

Not: İşlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz

Aşk için yapılcak Aşık etme büyüsü

Aşk için yapılcak Aşık etme büyüsü formülü :

aşağıdaki dua okunur besmele çekilir 7 defa daha okunur ayna ile sevdiğinizin resmini yansıyacak şekilde koyulur ve kibritle karanlıktan yansıtılır kibritler sönene kadar besmele çekilir ve kibrit sönerken kibrite üflenir ve aynaya bakılır sevdiğinizin yüzü aynada belirene kadar dikkatli bakılır ve etkisi görülür eğer aynaya yansımassa aynı işlemi yeniden tekrarlayınız

 

Allâhümme innî es’elüke biennî eşhedü enneke entellâhu lâ ilâhe illâ ente’l-ehadü’s-samedü’l-lezî lem yelid velem yûled ve lem yekûn lehû küfüven ehad.

Not : Bu tür işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.