Arananlar: gerçek geri getirme büyüsü

Geri Getirme Sihri

Uzun zamandır beraberlik yaşadığınız karınız, kocanız, sevgiliniz veya dostunuzun sizden bölmesi sabredilmesi çok güç bir gidişattır. Hoşlandığınız birey sizden parçalamış ve bu ayrılık dayanılmaz bir hale gelmiş olabilir. Siz çabalıyorsunuzdur ancak tüm gayretlerinize karşın elinizden bir şey gelmiyor ve geçen her gün tamamen kaybetme kaygısı yaşıyor olabilirsiniz. Bu gidişatta gideni geri getirme sihri size takviye sağlayabilir ve meselenizi çözebilir. Bu sihrin gelmiş geçmiş en tesirli tılsımlar arasında yer aldığı öğrenilmektedir. Sihir neticesinde yaptıran şahsın artık ebedi mutluluğa kavuşacağına inanılır.

Geri Getirme Sihri terk eden eşin ya da sevgilinin özlemle geri gelmesi emeliyle yapılan en tesirli usullerden biri olduğu öğrenilir. Yine hoşlandığınız bireyle mutlu olabilir ve daha önceki günlerine dönmeniz olası olabilir.

Hoşlandığınız şahsın sizden parçalamış olması bir hayli değişik sebepten oluşuyordur kesinlikle. Geçmişte sizden kaynaklanan kusurlar, hoşlandığınız bireyden kaynaklanan kusurlar, araya başka birinin girmesi, daha önceki eş ya da sevgiliye geri dönüş, ailenin lafından çıkamamış olmak gibi nedenler parçalama sebepleri arasında gösterilebilir. Hatta bazı vaziyetlerde hiç bir bahane göstermeden aniden yaşanan ayrılıkların olduğu da görülmektedir elbette.

Bu cins vaziyetlerde gideni geri getirme sihri ismini verdiğimiz uygulamada manevi çalışmalardan dayanak alabilmekte olası olmaktadır. Günümüzde bu manevi çalışmalar ismi altında bir hayli uygulamanın yapıldığı öğrenilmektedir. Üstelik bu çalışmayı yapan bireylerin hemen hemen hepsi uyguladığı usulün en tesirli usul olduğuna inanmaktadır. Bunun sebebi, gideni geri getirme sihri çalışmaları o kadar detaylar kapsar ki, değişik bir sürü geri getirme tarifiyle karşılaşabilirsiniz.

Asırlardır bu mevzuda çalışmalar yapan bilginler dahi en tesirli geri getirme usulüne erişmeyi muvaffak olamamışlardır. Zira her usul fantastik değişiklikler gösterir ve değişik neticeler verebilir. Gideni geri getirme sihri bölmeyi istemiş olan şahsın bu görüşü gözden geçirmesini sağlayacaktır öncelikle. Size karşı içinde nefret, kin, soğukluk ve eşi gibi hisler besliyorsa bunlardan kurtulacak her şey tamam değişecek ve yine size karşı olan alakasını, sevgisini kaybettiği tam duyguları yine kazanacaktır. Vermiş olduğu kararın yanlış olduğunu kavrayacak ve size geri dönecektir.

Hemen Bize Yazın…
İlginizi Sürükleyebilecek Yazılar  Gideni Geri Getirme