Arananlar: Eşi eve bağlama duası

EŞİ EVE DÖNDÜREN DUA

Eşi eve döndüren dua özellikle kadınlar tarafından çok tercih edilir. Evlilikte yaşanan birtakım sorunlardan kaynaklı evi terk eden erkeği geri döndürmek için edilir. Uzun süreli evliliklerde bir süre sonra evden ve eşten soğuma, uzaklaşma meydana gelebilir. Aradaki evlilik bağının giderek azalması halinde erkekler heyecanlarını yitirir. Ve yeni heyecanlar bulmak için eşlerini terk edebilirler. Kadınlar, eşi eve bağlamak için dualar okuyarak istedikleri sonuca ulaşmayı hedefler.

 

EŞİ EVE DÖNDÜREN DUA OKUMA

 

Kocayı eve bağlamak ya da eşi eve döndürmek için dua okumaları sık sık uygulanır. Bu duaların okunmasında önemli rol oynayan birtakım davranışlar bulunur. Abdest almak bunlardan biridir. Aynı zamanda eşi eve döndüren duanın okunacağı ortamın temiz ve loş olmasını sağlamak gerekir. Son olarak ise; eşi eve döndüren dua okuyacak kişilerin iyi niyetli olması gerekir. Kötü niyetle okunan ya da kalbinde kötülük olan kimselerin okuduğu dualar kabul olmaz.

 

Gereken şartlar sağlandıktan sonra tam 99 kez “Ya Vedud” esması çekilmelidir. Bu esmanın söylenmesinin ardından 4 rekat olacak bir şekilde nafile namazı kılınacaktır. Nafile namazından sonra aşağıdaki dua okunmalıdır. Ve öncesinde niyet üç defa içten, 3 defa sesli biçimde dile getirilmelidir.

 

“Yüce Allah’ım, sen, sonsuz bir kudretin sahibisin. Senin huzuruna geldim. Eşimi eve bağlamam için bana yardım et. Dileklerimi kabul et. Eşimin bana tıpkı evliliğimizin ilk zamanlarında olduğu gibi, sevgi, güzellik, merhamet ve aşk beslemesini sağla. Amin”

EŞİ EVE DÖNDÜRMEK İÇİN NE YAPILIR?

 

Evini terk eden kocayı döndürmek için dualar okuyarak eve bağlamak gereklidir. Bunu yapmak için öncelikle; 7 adet küp şeker temin edilir. Küp şekerlerin üzerine şu dua okunmalıdır:

“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün. Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”

Bu duanın tam 7 defa okunması gerekir. Ardından kısa süre içinde eşi eve döndürmek için yapılanlar etkisini gösterecektir. Bu manevi uygulamaların yapımı esnasında samimi ve içten olmak oldukça önem taşır. Eşin gerçekten eve dönmesini istemek ve her şeyin daha iyiye gitmesini dilemek gerekir. Kalbinde kötülük barındıran kişilerin yaptığı manevi çalışmalar kabul görmeyecektir.

 

EŞİ EVE DÖNDÜREN DUA KIYAMET SURESİ

 

Eşi eve bağlamak için edilen dualar arasında yer almaktadır. Kıyamet suresinin etkileri herkes tarafından bilinir. Bir adet kırmızı mendil ve bir adet saç telinin üstüne 7 kez Kıyamet suresi okunur. Bu sayede eşi eve bağlama gerçekleşir.

 

Eşi eve döndüren dua Kıyamet suresi şu şekildedir: “Bel yurîdul insânu li yefcure emâmeh.”

 

Kıyamet suresinin 7 kez okunmasının ardından aşağıdaki niyet içeren duanın da edilmesi gerekir. Eşi eve döndüren duanın tamamlanması için şu dua okunmalıdır:

 

“İlahi, saç telinin üzerine okumuş olduğum Kıyamet Suresi’nin 5. ayetinin güzelliği ve izzeti hatırına bana da izzet ve onur bağışla, beni de katında makbul olan kullarından eyle, bana da faziletler ve esrarengiz güzellikler lütfeyle ve beni de en güzel şekilde muradına vasıl olan kullarının arasına al, amin.”

 

Bu dua okunduktan sonra 2 rekat olacak biçimde nafile namazı ve şükür namazı kılmak tavsiye edilir. Bu manevi uygulama 7 gün boyunca uygulanmalıdır. 7 günün sonunda etkilerini gösterecektir.

 

 

Eşi eve döndüren dua, kocayı eve bağlama duası gibi birçok faziletli dua sitemizde mevcuttur. Size en uygun duayı ve manevi çalışmayı bulmak için sitemiz üzerinden Türkiye’nin en iyi medyum hocasıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

KOCAYI EVE BAĞLAMA DUASI  

 

Kocayı eve bağlamak için okunması icap eden birtakım dualar bulunmaktadır.

Kocayı eve bağlama duası okunacak ortamın temiz bir ortam olması gerekir. Bu duayı okuyacak kişinin muhakkak abdestli olması şarttır.

Kocayı eve bağlama duasında da tüm dualarda olduğu gibi en önemli aşama niyet aşamasıdır. Niyet; kalpten ve temiz duygularla edilmelidir.

 

Belirtilenlere dikkat edildikten sonra dua okumasına başlanabilir.

İlk olarak, tam 99 defa “Ya Vedud” esması çekilmelidir. Bu esmanın söylenmesinin ardından 4 rekat nafile namazı kılmak şarttır. Nafile namazını kıldıktan sonra aşağıdaki dua, içten bir biçimde okunur.

 

Kocayı eve bağlama duası şudur:

 

“Yüce Allah’ım, sen, sonsuz bir kudretin sahibisin. Senin huzuruna geldim. Eşimi eve bağlamam için bana yardım et. Dileklerimi kabul et. Eşimin bana tıpkı evliliğimizin ilk zamanlarında olduğu gibi, sevgi, güzellik, merhamet ve aşk beslemesini sağla. Amin.”

 

Kocayı eve bağlama duası, kalpten ve iyi niyetle edildiği müddetçe tesirini gösteren bir duadır. Bu dua yalnızca kadınlar tarafından kullanır. Hiçbir erkek bu duayı karısının üzerinde uygulamamalıdır, etki etmez.

 

Kocayı eve bağlama duası ile eve geç gelen ya da gelmeyen kocalar, erkenden evde olmaya başlar. Aynı zamanda karısına ve varsa çocuklarına karşı da sevgi dolu ve yumuşak olmaya başlarlar. Kocayı bağlama duası yüzyıllardan beri kadınlar tarafından en çok tercih edilen dualardandır. Bu duayı eden kadınların kalplerinde kötülük yok is, Allah onların ettiği duaları kabul eder. Böylelikle hane içi huzur sağlanmış olur.

 

EVE BAĞLAMA DUASI KİME EDİLİR?

 

Kocayı eve bağlama duası, yalnızca evliler için uygulanmayabilir. Sevgili olanlar ve flört edenler de bu büyüden faydalanır. Sevgililik döneminde birlikte yaşayan ve aralarında ev ile ilgili problemlerin olduğu çiftler, eve bağlama duası sayesinde problemlerini çözerler.

 

Eve bağlama duası;

 

Aynı evde yaşayan sevgililere

 

Eve geç gelen kocaya

 

Evi terk eden kocaya

 

Ayrılıp annesine/babasına giden kocaya

 

Eve geç gelen sevgiliye

 

Evi terk eden sevgiliye

 

Uygulanabilmektedir. Bu duaların etki göstermesi kişiden kişiye ve durumdan duruma göre değişir. Fakat birçok kişi kocayı eve bağlama duası sayesinde şimdiye kadar birçok problemini çözmüştür.

 

EŞİ EVE BAĞLAMA AHKAF SURESİ

 

Ahkaf suresi, kocayı eve bağlamak için edilen ve istenen sonucu veren kuvvetli bir suredir. İstenen biçimde okunmasıyla eşleri eve ve aileye, çocuklara çok kısa bir süre içerisinde bağlayabilirsiniz. Bu sure okunmadan önce birkaç malzemenin temin edilmeli gerekir. Bunlardan biri de; bir bardak sudur. Bir bardak su alındıktan sonra suyun üstüne Ahkaf suresi 3 kez okunur. Ardından okunmuş olan bu su, kocaya içirilir. Kocanın bunu içmesiyle birlikte kocayı bağlama duası etkileri ortaya çıkacaktır. Böylelikle eşiniz hem size hem de varsa çocuklarınıza deli gibi bağlanacaktır.

 

Eşi eve bağlama ve kocayı eve bağlama dualarının okunduğu kimselerin gözü eşlerinin dışında kimseyi görmez. Sosyal çevreleri adeta hiç kalmaz. Dışarıda vakit geçirmekten keyif almaz bir kişi olurlar.

 

Eşi eve bağlama ahkaf suresi:

 

Ve vessaynel insane bi valideyhi ıhsana hamelethü ümmühu kürhev ve vedaathü kürha ve hamlühu ve fisalühu selasune şehra hatta iza beleğa eşüddehu ve belğa erbeıyne seneten kale rabbi evzı’nı en eşküra nı’metekelletı en’amte aleyye ve ala valedeyye ve en a’mele salihan terdahü ve aslıh lı fı zürriyyetı innı tübtü ileyke ve innı minel müslimın

 

Kocayı eve bağlama duası, eşi eve bağlama duası gibi bütün bağlama duaları ve bütün bağlama büyüleri sitemiz üzerinde mevcuttur. Unlumedyum.com’da bütün içerikler ve bilgiler işinin ehli, nefesi kuvvetli medyum hocamız tarafından hazırlanmaktadır. Sitemiz üzerinden Türkiye’nin en güvenilir ve en ünlü medyumuna ulaşabilirsiniz.

Erkeği Bağlama Duası

Eşini ve yuvasını ihmal eden bir eşin dışarıya karşı gözünü bağlamak ve kalbini haramdan zinadan alıkoymak için; aşağıda gelen ayetleri rıbata ait nahıs bir saatte yazar, ıssız bir yerde ulu bir ağaç dibine gömersin.
Hatemallahü ala kulubihim ve ala sen’ihim, ve ala ebsarihim ğaşaveh, ve lehüm azabün aziym
Ve cealna mim beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden fe ağşeynahüm fehüm la yübsirun

Eşin Ayrılmaması İçin Dua

lk gece 1000 kere 2.Gece 3000 kere 3.Gece 6000 kere YA VEDÜD oku ve her 100 kere aşağıdaki duayı oku ve bu duadan bir tane daha yazıp kapının kenarına as, yerleştir.

ALLAHÜMME YA VEDÜD YA VEDÜD YA VEDÜD YA ZEL ARŞİL MECİD YA MÜBDİ-U YA MUİYD YA FE’ALU LİMA YURİD ES ELÜKE Bİ NURİ VECHİKE VE SEYRANİ HÜBBİKE VE KULUBİ ENBİYAİKE VE EVLİYAİKE EN TELKİYE SECUCİN AHİN KECUCİN AHİN RECUCİN AHİN ŞECUCİN AHİN TECUCİN AHİN SECUCİN AHİN ĞECUCİN AHİNZECUCİN AHİN DECUCİN AHİN ZECUCİN AHİN ĞECUCİN AHİN

Eşin Evine Bağlı Olması İçin Dua

3 gün sabah namazından sonra kimseye söylemeden 101 kere aşağıdaki duayı okuyun.
Ara vermeden okunmalıdır.
Dua:
Bismilllahirrahmanirrahim
Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim
Ya kadim ya daim ya ya vitr ya ehad ya samed ya men lem yelid ve lem yuled
Ve lem yekül lehü küfüven ehad.
Sallallahü teala aleyhi ecmain.