Arananlar: en etkili aşık etme büyüsü

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ YAPIMI

Aşık etme büyüleri ve aşk büyüleri, kişilerin yaşadığı aşka karşılık alamadıklarına başvurdukları yöntemlerdir. Bir çeşit bağlama büyüsü de sayılabilir. Aşk, tüm dünya insanları için en yoğun duygudur.

İnsanlar, en etkili aşk büyüsü yaparak yüzyıllardan beri aşk için çok emek göstermiştir. Birtakım duyguların beslenmesi ile aşık olunan kişi hayat boyu istenir. Bazıları aşk konusunda çok şanslı olsa da, kimileri bu şansa sahip değildir. Karşılıksız olan aşklar zamanla derin acı ve kedere dönüşerek kişiyi yıpratır. Bu gibi durumlarda en etkili aşk büyüsü devreye girerek yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılmasında etkin rol oynar.

 

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ HANGİ DURUMLARDA YAPILIR?

 

En etkili aşk büyüsü yapmak için karşılıksız aşk yaşamaya gerek yoktur. Bazı kimseler hayatları boyunca aşk gibi muhteşem bir duyguyu tatmamıştır. Kimseye aşık olamayan ve kimseyi sevemeyen kişilerin de aşk büyüsü yaptırdığı bilinir. Giden sevgiliyi geri döndürmek için, kocayı kendine bağlamak için de aşk büyüsü yapılabilir. En etkili aşk büyüsü yapımı yapılış biçimine göre farklı sonuçlar sağlar. Ve bu sayede aşk konusunda hemen her sıkıntıyı çözmek mümkün hale gelir.

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜNÜ KİMLER YAPABİLİR?

En etkili aşk büyüsünü aşk konusunda yüzü gülmeyen hemen her insan yapabilir. En etkili aşk büyüsü genellikle kadınlar tarafından erkeği kendine aşık etmek için tercih edilir. Fakat günümüzde erkekler tarafından kadını kendine aşık etmek için de sıklıkla kullanılır.

 

En etkili aşk büyüsünü şu durumlardaki kişiler kullanabilir.

 

  • Sevgilisini geri getirmek isteyenler
  • Kocasının aşkı yetersiz gelenler
  • Karısını tekrar aşık etmek isteyenler
  • Platonik aşıklar
  • Hiç aşk yaşamamış olanlar
  • Evden giden eşi getirmek isteyenler
  • Yeterli ilgi ve alaka göremeyenler
  • Nişanlı çiftler
  • Sevgililer

 

En etkili aşk büyüsü yalnızca birebir çiftlerin uygulayabileceği bir yöntem değildir. Dışarıdan müdahalelerle de uygulanabilir. Örnek vermek gerekirse; bir anne oğlunun/kızının kötüye giden evliliğini canlandırmak, çiftleri birbirine bağlamak için uygulayabilir.

 

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ HANGİSİDİR?

 

En etkili aşk büyüsü, kesinlikle medyum hocalar tarafından uygulanması gereken ileri seviye bir büyüdür. Evde yapılması ve bundan iyi bir sonuç beklenmesi mümkün değildir.

En etkili aşk büyülerinin başında Canbar Aşk Büyüsü gelir. Canbar büyüsü, karşı tarafı aşık ederek ilişkide yaşanan bütün problemleri ortadan kaldırır.

 

Fakat en etkili aşk büyüsü kişiden kişiye ve durumdan duruma göre çoğu zaman değişiklik gösterir. Bu noktada muhakkak bir medyum hocaya danışılmalıdır. En etkili aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişi, birlikte çalıştığı medyum hocaya kendi durumunu ve karşısındaki insanı detaylıca anlatmalıdır. Bilgiler verildikten sonra, medyum hoca kişiler için en uygun büyü yapım yöntemini belirleyecek ve ona göre yol izlenecektir. Bu noktada büyüyü yapacak medyum hocanın seçilmesi de  çok önemlidir. İlerleyen iletişim teknolojisi ile birlikte kendini medyum hoca olarak tanıtan birçok sahte kimlik vardır. En etkili aşk büyüsü yapacak olan hocanın birtakım ilimlere vakıf olması gerekir. Aynı zamanda defalarca kez en etkili aşk büyüsünü farklı çeşitlerle yapmış olması gerekir.

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

En etkili aşk büyüsü yapmak için bu konuya olan inancın kesinlikle yüksek olması gerekir. Sıradan alelade bir durummuş gibi yaklaşılmamalıdır. Aynı zamanda bu büyü herkes tarafından yapılmamalıdır. İşini bilen ve konunun hakimi birine gidilmelidir. En etkili aşk büyülerinin başında gelen Canbar aşk büyüsü sıklıkla önerilir. Canbar büyüsü şu şekilde yapılır:

 

Bir tane ceylan ya da geyik derisi temin edilir. Bu derinin üzerine birtakım semboller ve yazılar yazılır.

 

Oldukça tehlikeli ve dikkat gerektiren bir büyüdür. Bu büyüde hocanın hazırlayacağı tılsımlı aşk sözleri kullanılır.

 

Büyü esnasında büyüyü yaptıran kişinin enerji frekansı düşebilir. Bu doğal bir durumdur. Büyü yapılırken diğer kişiler de etkilenebilir.

 

 

Bir diğer en etkili aşk büyüsü ise kırmızı mum aşk büyüsüdür.

 

Bu büyüde kullanılacak 4 adet kırmızı mum ve iğne temin edilir. Temin edilen iğne yardımıyla kırmızı mumlara birtakım semboller çizilir. Bu semboller ve yazılar işinin ehli medyum hoca tarafından belirlenir ve hazırlanır.

 

Seçilmiş olan ilk mum kadını temsil ettiğinden çember çizilir.

 

Diğer mum erkeği temsil eder bu sebeple üzerine kılıç çizimi yapılır.

 

Üçüncü mum, yaşayacakları aşkın önünde bulunan engeller olduğundan yılan sembolü çizilir.

 

Ardından son mumun üzerine kadını ve erkeği birleştiren güç olan sol el sembolü çizilir.

 

En etkili aşk büyüsünde bu mumlar, gümüş bir tepsi üzerinde doğu batı yönlerine yerleştirilir. Kadını sembol eden mum doğuya, erkeği sembol eden mum batıya konur.

 

Ardından engelleri temsil eden mum kuzey yönüne ve birleşmeyi temsil eden mum güney yönüne yerleştirilir.

 

Daha sonra niyet etmeye başlanır. Kavuşmak için birtakım sözler söylenmelidir. Mumlar tek tek yakılmalıdır. Her mum yandığında bir önce yakılmış olan mum söndürülmelidir. Diğer mumlar da yanıp söndürüldüğünde işlem tamamlanır. 14 kere tekrar edilir.

Kırmızı mum büyüsü yaklaşık olarak 14 gün içinde etkisini gösterecektir.

 

En etkili aşk büyüleri, en etkili aşk büyüsü yapımı içerikleri sitemizde mevcuttur. Bütün aşk büyüsü uygulamaları işinin ehli ve ilim irfan sahibi medyum hocamız tarafından usulüne uygun gerçekleştirilir. Sitemiz üzerinden medyum hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Eşini Etkileyecek Aşık Etme Büyüsü

Eşini Etkileyip kendinize sırılsıklam etmek için kullanılan aşık etme büyüsü formülüdür. Bu formül duası ile eşiniz sizden ayrılysa bile en kısa sürede geri dönecek gideni geri getirme içinde makbuldür

7 kere kafi kafi kafi kafi kafin inneme emruhu iza erade seyen en yakulu lehu kun feyekun fesuphanallezi biyedihi melekutu kulli seyin ve ileyhi turceun.ahiyyen serahiyyen ezuneyin esbevutin ali sheddei tevekkelu ya hadimu hazel duai ahrikat kalbe filan ibni fulaneh ala mehebbeti ve eshki ve teshiri ve bi celbi filan binti fulanete hazihis saate el ecel el vahen es seeh

Okunur ve suya üflenir.

Not: İşlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsin

Eski sevgiliyle barışma ve Aşık etme büyüsü

Eski sevgiliyle barışma ve Aşık etme büyüsü formülü

Aşagıdaki dua günde 567 kez okunu okunduktan sonra kişinin ismiyle niyet edilir. okumaya başlandığı zaman buhur amber de yakılmalıdır . okuma bittikten sonra kişinin resmini renksiz fotokobi çekilerek üstüne safran mürekkebi ile تَرْقَبْ (tergab) , برهش (berheş) yazılır ve bu isimler 1552 kez okunup buhurda yanan ateşin üstüne atılır kağıtın hepsi yanmalıdır yandıktan sonra زَخْرَاييلْ (Zehrâyil) , شَيْطَاييلْ (Şeytâyil) isimleri okunur bu isimleri de zikr ederken buhur ve amber sürekli yanar durum da kalmalıdır.söndükten sonra bir bardak su içilir ve ertesi gün akşam ezanına kadar oruç tutulur . oruçu açarken niyeti sevgiliyle barışmak için yapınız ve 3 fatiha 7 ihlas okuyup peygamberlere hediye ediniz bu işlem gece yarısından sonra sabah ezanı okunmadan önce yapılmalıdır . işlem tamamlandıktan sonra kişinin size dönmesi fazla bir vakit aşmayacaktır.

Tergab ism-i celilinin esma-i hüsnadan karşılığı Cenabı Hakk’ın Ya Selam ism-i Şerifidir.

Berheş ism-i şerifinin karşılığı esma-i hüsna’dan Ya Allah, Ya Muktedir ism-i şerifleridir. Mikâil(a.s)’in tesbihi bu ism-i celildir.

Not: İşlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsin

Sevgiliyi barıştırma ve aşık etme büyüsü

Her gece saat gece yarısını 1 dakika geçe 750 defa okunur ve sevdiğiniz kişinin resmine okunur nefes almadan üflenir bu terkip 76 gün uygulanır niyet unutulmamalıdır. .

Bismillahirrahmanirrahim.

Allahümme ente Camiül mevcüdat baduha alâ ba’din ve cemiü halatüha fil ibrami vel gazab mena’tel eşyae an makasidüha bil emril kahiri ve evsalte baduha li ba’din bil rahmeti vel haz es’elüke allahümme bi müradike min men il eşyae en taktaü anni küllü katiin kataani anke ve yahcübni minke Yâ Allah Yâ Camiü es’elüke en tecmaü alâ idrakati ve zati bil selamit kudsiyyeti ve tetecella alâ rühi devamü hifzake ve vaffikni li hizmetike ve huzüri beyne yedeyke inneke entellahül Camiü li külli hayrin lâ ilâhe illâ ente

işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.

Bağlama büyüsü ve Aşık etme büyüsü

Bir kişiyi bağlama aşık etme büyüsü formülüdür :

aşağıdaki duayı safranla yazıp toprağa gömülürse işlem etkisini gösterecektir .

Bismillahirrahmanirrahim
Ya rabbi  ya hay ya kayyum ya zel celali vel ikram es’elüke biismikel azim en terzukni rızken helalen tayyiben bi rahmetike ya erhamer rahimin vel hamdülillahi rabbil alemin.

Not : Bu tür işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.

Çok Tesirli Aşık etme Büyüsü

Çok Tesirli Aşık etme Büyüsü formülü:

Aşağıdaki duayı 99 luk tesbih ile 1000 defa okunup sevdiğiniz kişinin resmine okuyup  üflerseniz kişi size en kısa zamanda bağlancaktır

Ve yes’eluneke anil cibali fe kul yensifüha rabbi nesfa*
Fe yezeruha kaan safsafa*
e-ve-lem yerallezine keferu ennes semavati vel erda kaneta ratkan fe fetaknahüma ve cealna minel mai külle şey’in hayy e fe la yü’minun*
ve nünezzilü minel kur’ani ma hüve şifaüv ve rahmetül lil mü’minin*
felemma tecella rabbühu lil cebeli cealehu dekkev ve hara musa saika felemma efaka kale sübhaneke tübtü ileyke ve ene evvelül mü’minin*
merecibahreyni yeltekiyani*
fe kulnadrib bi asakel hacer, fenfecerat minhüsneta aşrate ayna, kad alime küllü ünasim meşrabehüm, külu veşrabu mir rizkillahi ve la ta’sev fil erdi müfsidin*
ve anetil vücuhü lil hayyil kayyum ve kad habe men hamele zumla*
ve men yetevekkel ‘alellahi fehuve hasbuhu innallahe baliğu emrihi kad ce’alallahu likulli şey’in kadren*
fe fetahna abvabes semai bimaim munhemir*
ve feccernel erda uyunen feltekal mau ala emrin kad kudir*
allâhümme innî en-tecmea beyne fülan ibni fülana an ferci fülana binti fülana ve hallû zekerihî ve nefsihî ve fercihâ bi-hakki hazihil esmâi, inneke alâ külli şey’in kadîr*
Yâ heyâşin, ahyan, esbâvûtin, inneke seyyidinâ velâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm*
Fî, Fî, Fî, Fî, Fî, essâ’ate, essâ’ate, elvâhan, elvâhan, el-acele, el-acele*

Not : Bu tür işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.

Aşk için yapılcak Aşık etme büyüsü

Aşk için yapılcak Aşık etme büyüsü formülü :

aşağıdaki dua okunur besmele çekilir 7 defa daha okunur ayna ile sevdiğinizin resmini yansıyacak şekilde koyulur ve kibritle karanlıktan yansıtılır kibritler sönene kadar besmele çekilir ve kibrit sönerken kibrite üflenir ve aynaya bakılır sevdiğinizin yüzü aynada belirene kadar dikkatli bakılır ve etkisi görülür eğer aynaya yansımassa aynı işlemi yeniden tekrarlayınız

 

Allâhümme innî es’elüke biennî eşhedü enneke entellâhu lâ ilâhe illâ ente’l-ehadü’s-samedü’l-lezî lem yelid velem yûled ve lem yekûn lehû küfüven ehad.

Not : Bu tür işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.

Karşı cinsi kendine aşık etme büyüsü

Karşı cinsi eşi sevgiliyi sevileni aşık etme tek taraflı aşklara tesirli çözüm

5 . adet Ayetel Kürsi, Nâs Suresi ve Felâk Suresi

12. adet İhlas Suresi 7 Kere Fatiha Suresi

8 . adet Elhamdülillah(Hamd Olsun Allaha)

4 . adet;

Bismillahirrahmanirrahim.

Lâ ilâhe illa ente sübhâneke innî küntü minezzâlimiyn.Rabbî amiltü sûen zalemtü nefsî ve ente Erham’ür-Rahımîn.* Sübhanallahü vel hamdü lillâhi ve lâ ilahe illallâhü vallâhü ekber* ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyül aziym.

21. adet Lâ ilâhe illallâhül melikül hakkul mübiyn.

Melik (her şeyin Sahibi), Hakk(Varlığı hiç değişmeyen), Mübin (Apaçık ki) Allahtan başka ilah yoktur.

7 adet;

Bismillahirrahmanirrahim.

Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin*inneke alâ külli şeyin kadîr.Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an masiyetike ve bi fadlike ammen sivâk.Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr.Yâ Hayyü Yâ Kayyûm.Bismillâhi Allâhü Ekber.Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente*Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm.*Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm.*Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd,lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym.*Elif Lâm Mîm,Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm*Yâ hayrel vârisiyn*Ya erhamer râhimin*Yâ semiyad düâ*Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiyuyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mutiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve nimel vekîl.*Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ münzilet tevrâti vel incîli vel kuânil aziym.Yâ men lâ yahfâ aleyhi şeyün fil ardi ve lâ fis semâ*Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym.Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh. Yâ men lâ yuhlifül mîâd*Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst*Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym.Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk*yâ men tütil mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr. İnneke alâ külli şeyin kadîr.Yâ men yûlicül leyle fin nehâri ve yûlicün nehâre fil leyli ve yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yerzüku men yeşâü bi ğayri hisâb.

9. adet *Bismillahirrahmanirrahim.

Elhamdülillahi rabbil alemin *ihdinaz sıratel müstakiym* . Kızı/Oğlu fatiha şerifenin *Sıratellezine en amte Aleyhim* . Fatiha şerifenin hakkı için*Gayril mağdubi aleyhim veleddalin amin*,Va’tesumu bi hablillahi cemıav ve la teferraku* vezküru nı’metellahi aleyküm iz küntüm a’daen fe ellefe beyne kulubiküm fe asbahtüm bi nı’metihı ıhvana* ve küntüm ala şefahufratim minen nari fe enkazeküm minha* kezalike yübeyyinüllahü le küm ayatihı lealleküm tehtedun. Ve elkaytü aleyke mehabbetem mini.Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym

25 gün boyunca tekrarlanırsa Allah ın izniyle o kişi sevdiğine kavuşur.

Not : Bu tür işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.

Çok sevmesi için aşık etme büyüsü

Sevdiğinizin sizi aşırı çok sevmesi için : aşağıdaki duayı cumartesi gecesi ay geceye düştüğünde sevdiğinizi resmine 1000 kere okunup üflenir sevdiğiniz Allah ın izniyle size bir ömür bağlanacaktır.

Yuhibbunehüm kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve ceale,ş şemse zıyaen ve,l kamere nüren Vallahi Alim-i bizatis sudür hakkı için

Not : Bu tür işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.