Arananlar: aşk büyüleri

KABAK BÜYÜSÜ AŞK

Aşk, tüm insanlık için yaşamlarının en az bir döneminde mutlaka tattıkları en arzulu histir. Kabakla yapılan aşk büyüsü, yaşanan bu arzulu his sebebiyle yaşanan olumsuzlukların giderilmesi için uygulanmaktadır. Kabak büyüsü aşk büyülerinin en etkili olanlarındandır. Kimileri aradığı mutlu aşkı kolayca yakalayabilirken kimileri yakalayamamaktan kaynaklı derin acı ve kedere boğulur. Yaşanan üzüntüler kişiyi hem fiziksel hem de ruhsal anlamdan çöküntüye uğratır. Aşık olunan kişiden de beklenen aşk, karşılık görmüyorsa uzun süreli platonik yaşanacak olan bir aşka sebebiyet verir. Kabakla yapılan aşk büyüsü, kutsal büyü kitaplarında çok uzun yıllardan beridir varlığı korumaktadır. Nesilden nesle aktarılması sayesinde şuan birçok kişi için umut kapısı olmuştu. Kabakla yapılan aşk büyüsü, tesiri yüksek bir aşk büyüsüdür. Kabak büyüsü, kişiyi kendine aşık etmek için kullanılan bir büyüdür. Etkileri çok yüksek olmasına karşın büyünün yapımı oldukça çetrefillidir. Kabak büyüsü etkileri son derece doğal olup, gerçek aşkın hayata tezahür etmesine yarayan nadir büyülerdendir.

 

Birini kendine aşık etmek için yapılan kabak büyüsünde gerekli olan birtakım koşullar vardır. En önemli olanı ise; kullanılacak kabağı hazırlama kısmıdır. Bal kabağı ile aşık etme büyüsünde, onlarca küçük detay bulunur. Bu nedenle bu büyünün tutmasını sağlamak için küçük detaylar önemsenmeli ve ciddiye alınmalıdır. Kabak büyüsü ritüellerinde kullanılan bal kabağının büyüyü uygulayacak kişi tarafından toplanması ve hazırlanması büyük önem taşır.

 

Kabak büyüsünde, kullanılacak olan kabağın üst kısmına yaklaşık 5 cm yarı çapında delik açılmalıdır. Kabağın içi bu delikle oyulmalıdır. Aynı zamanda delinen kabağın içerisine, abanozdan yapılan tahta kaşık dışında herhangi bir maddenin değmemesi gereklidir. Kabak, dikkatli bir şekilde oyulmalı ve suyunun içinde bırakılması gereklidir. Ardından bütün çekirdekler ayıklanmalıdır. Kabağın kendi suyunda bir adet bile çekirde kalırsa, büyünün tutması zorlaşacaktır.

 

KABAK BÜYÜSÜ ETKİLERİ

 

Birini kendine aşık etmek için yapılan kabak büyüsünde uygulanması gereken bütün adımlar dikkatlice uygulanmalıdır. Büyünün tesir etmesiyle birlikte istenen sonuca ulaşmak ancak tüm koşulların uygulanmasıyla sağlanır.

 

Kabak büyüsünde uygulamayı gerçekleştirecek kişi, dikkatle seçilmelidir. Kabak büyüsü evde kendi kendine yapılabilecek bir büyü çeşidi değildir. Bu sebeple, muhakkak bir medyum hoca tarafından uygulanmalıdır. Kabak büyüsü yapan medyum hoca, daha önceden kabak büyüsünü çok kez, çok farklı metotlarda denemiş olmalıdır. İşinin ehli ve nefesi kuvvetli bir medyum hoca tarafından yapılan kabak büyüleri hızlı bir şekilde sonuç verir.

 

Kabak büyüsü, bütün adımları özenle ve dikkatlice uygulanması halinde etkilerini gösterecektir.

 

Kabakla aşk büyüsü etkileri:

 

Kabak büyüsü etkisindeki birey, büyüyü yaptıran kişiye karşı algılayamadığı yüksek bir çekim kuvveti hisseder

Yaşadığı çekim sayesinde, çekim hissettiği kişi ile mesafesi uzak olsa da birleşene kadar vazgeçmeyecek ve giderek artacaktır.

Büyü yapılan birey, uykuya daldığında gördüğü kısa süreli rüyalarda bile kabak büyüsü yaptıran kişiyi görecektir. Ve bu duruma giderek kendisini kaptıracaktır.

Büyü etkisindeki kişi, içinde barındırdığı sevgi ve aşk gibi duyguların giderek nasıl çoğaldığını anlamayacaktır. Buna rağmen herhangi bir sorgulama içerisine girmeyecektir.

Sevgi ve aşk gibi hissiyatları kendi içine sığdıramadığını anladığında büyü yapan kişinin peşinden koşacak ve aşkını yaşamak için çabalayacaktır.

Kabak büyüsü yapılan kişi, günden güne daha uysal bir karaktere bürünecektir.

Kabak büyüsü yapılan kişi, tartışma ve kavgalardan uzak kalarak sorunlarını konuşarak çözmeye meyledecektir.

 

KABAK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

 

 • Kullanılacak kabağın iç kısmı abanoz tahta kaşığı ile oyulur, tüm çekirdeklerden arındırılır
 • Kabağın kendi suyu içerde bırakılır
 • Medyum hoca tarafından zaman zaman 1-2 gün sürebilen tılsımlama işlemi sağlanır
 • Bal kabağının üstü hava geçirmemeli, hava geçirmeyecek bir madde ile sarılmalıdır
 • Medyum hoca, kişiye özel tılsımlı aşk sözleri hazırlar.
 • Büyünün uygulanacağı kişinin fotoğrafı ve saç teli ile tılsımlı sözler kullanılarak bir muska hazırlanmalıdır.
 • Medyumun hazırladığı muska, Hüddam Efendi’ye seslenerek mühürlenmelidir. (77 defa)
 • Ardından hazırlanan muska kabağın iç kısmına konur
 • Kabakta bulunan sudan tahta kaşık ile biraz alınmalıdır
 • Kabağın daha önceden kesilmiş olan üst kısmı kapatılır
 • Ardından kabağın çevresi sicimle kaplanmalıdır
 • Bir hafta boyunca kabağın iyileşme süresi beklenmelidir
 • Geçen 7 günün ardından, sicim iplikleri yüksekçe bir yerden aşağı doğru sakıtılır
 • Sicimin kendiliğinden kopmasının ardından kabağın da düşerek kırılması gerekir
 • Bu sayede büyünün bütün enerjileri ortaya çıkacaktır
 • Kabak parçalandığı vakit, muska alınır
 • Muska, temiz bir mendilin içine dikilir
 • Ardından kişinin yastığının altına konur

 

Bu işlemlerin gerçekleşmesiyle birlikte büyü tamamlanmış olur. Kişi, yastığının altına yerleştirmiş olduğu muska sayesinde aşık olduğu kişiyi kendine doğru çekmeye başlayacaktır.

 

Kabak büyüsü yapmadan önce çok dikkat edilmelidir. Kabak büyüsünü bozmak kolay bir işlem değildir.

 

 

Kabak büyüsü ile aşık etme, birini kendine aşık etme, erkeği aşık etme büyüleri sitemiz üzerinde mevuttur. Tüm büyü uygulamaları ilim irfan sahibi hocamız ve unlumedyum.com tarafından %100 güvenilir bir şekilde uygulanmaktadır.

 

 

 

 

 

SU BÜYÜSÜ

Su büyüsü, saf ve oldukça geçirgen bir madde yapısına sahip olan su sebebi ile en çabuk sonuca ulaştıran işlemlerin başında gelmektedir. Birden fazla metot ve yöntemi içinde barındırır. Sahip olduğu bütün metotlar ayrı ayrı isimlendirilmektedir. Su büyüsü uygulamasının en hızlı şekilde sonuç verebilmesini sağlamak için; su büyüsü uygulamasını büyü yapılacak kişinin hayatına en uygun olacak şekilde entegre etmek gerekmektedir. Bu sebeple su büyüsü sırasında uygulanacak olan manevi ritüellerde değişiklik yapılabilir. Bu değişikliklerin en doğru şekilde uygulanması için, büyüyü yapacak olan medyum hocanın konu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olması ve daha önce birçok kez su büyüsünü farklı tekniklerle deneyimlemiş olması gereklidir. Aksinin gerçekleştiği durumlarda su büyüsü uygulamasından istenen ve beklenen kuvvete verim alınması mümkün değildir.

 

Su büyüsü uygulaması birçok işlemi kuvvetlendirmek veya farklı konularda sonuç elde etmek isteyen kişiler tarafından yapılabilir. Bununla birlikte, uygulama yapılmak istenen konu eğer aşk ise, kişinin tercih etmesi en iyi ve etkili olacak metot su büyüsüdür. Sağlamış olduğu saflık ve doğallık ile, etki etmesi beklenen kişilerin ruhlarına aşk tomurcukları serperek bunların yeşermesinde büyük rol oynar.

 

Su büyüsü uygulaması için, işlem öncesinde birtakım bilgilerin elde edilmesi gereklidir. Medyum hoca tüm bu konularda gerekli olan yönlendirmeleri sağlar. Medyum hocanın sorduğu bütün sorulara eksiksiz ve doğru cevap verilmesi oldukça büyük önem taşır.

 

 

SU BÜYÜSÜNÜ KİMLER YAPABİLİR?

 

Su büyüsü, yapılması için süreç isteyen bir işlemlerdir. Bu sebeple; su büyüsü yapan ya da yaptıran kişilerin sabırlı olması ve isyandan kaçınması gerekir. Su büyüsünde sürecin doğru biçimlendirilmesi ve en düzgün hali ile belirtilen aralıklarda uygulanması önemlidir. Su büyüsü uygulaması, yalnızca konuyla yakından ilgilenen, işinin ehli ve nefesi kuvvetli bir medyum hoca tarafından uygulanmalıdır. Amatör kişilerin, kendini medyum diye tanıtan sahte medyumların su büyüsü uygulaması yapması kesinlikle doğru değildir. Su büyüsü ritüelleri esnasında yapılabilmesi muhtemel olan küçük hatalar bile korkunç şekillerde sonuçlanabilir. Ancak büyü ilimlerine hakim uzman medyumlar bu hatalardan kaçınarak en düzgün şekilde işlemi gerçekleştirebilir. Su büyüsü, aşk büyüleri arasında yer alan temiz bir büyüdür.

 

 

SU BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

 

Su büyüsü uygulamasının sonuç verdiğini anlamak için en etkin yol; su büyüsü belirtilerinin neler olduğuna hakim olmaktır. Kişiyi aşık etmek için yapılan su büyüsü belirtilerinin birkaç tanesinin gözlemlenmesi durumunda büyünün tuttuğu söylenebilir.

İşlemler kişiden kişiye değişiklikler gösterse bile, hemen hemen herkeste aynı belirtiler görülmektedir.

Su büyüsü belirtilerine dikkat edilirken kişilerin sahip oldukları karakteristik özellikler de göz önünde bulundurularak kapsamlı bir gözlem yapılmalıdır.

 

Su büyüsü etkisindeki kişinin, barındırdığı enerji yüksek olur. İki kişinin birbirine aşık olması için aynı enerji alanlarında olmaları gereklidir. Medyum hocalar sıklıkla en yüksek seviyeli frekans aralığına kişileri çekmeyi çalışmaktadır.

 

Büyü etkisindeki kişi, içinde oluşmakta olan aşk hislerine engel olamaz ve bu hislerini herkesin görmesi için tavır ve davranışlarda bulunur.

 

Aşık edilen kişi, kıskanç bir ruh haline bürünerek karşısındaki kıskanmaya ve sürekli onunla birlikte vakit geçirmeye çabalar.

 

Büyü etkisinde olan kadın/erkek, kesinlikle sevdiğini aldatmaz hatta ondan başka kimseyi gözü görmez duruma gelir.

 

Birbiri ile mutluluk içerisinde olan çift, sık sık çevredekiler tarafından parmakla gösterilmeye başlar. Bulundukları ortamlarda mutlulukları ve aşklarıyla ön plana çıkarak diğerleri tarafından kıskanılırlar.

 

Su büyüsü etkisinde olan kişinin hoşlandığı ve ilgi duyduğu alanlar değişebilir. Aşık olduğu insanı etkilemek için farklı uğraşlara girişebilir.

 

SU BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE TUTAR?

 

Su büyüsü, kadim büyü kitaplarından günümüze kadar ulaşabilmeyi başarmış ve şimdi gelişen teknolojinin bize sunduğu imkanlarla tekrardan gün yüzüne çıkmıştır. Su büyüsü, pek kimse tarafından bilinmeyen ve nadiren yapılan büyülerdendir. Buna karşın su büyüsünün etki ve çekim alanı bütün medyum hocalarca bilinir ve birini kendine aşık etmek için büyü yaptırmak isteyen kişilere sıklıkla tavsiye edilir.

Su büyüsü, papaz büyüsü, aşk büyüsü gibi içerisinde birçok manevi ritüel ve manevi uygulama barındıran büyüler hakkında tam anlamıyla kesin bir şekilde tutma tarihi belirtmek sakıncalıdır.

Her insanın bünyesi ve yaşam şekli farklıdır. Bu sebeple, her bünyenin yapılan büyülere vereceği reaksiyonlar değişiklik gösterebilmektedir.

 

Su büyüsü işlemi kesin ve tam bir biçimde bütün adımlarına uygun olarak tamamlanmışsa kesinlikle sonuç verir. Bu uygulamanın sonuç verme süresi ise; ortalama 3 hafta ile 5 hafta arasında değişmektedir.

 

Fakat bazı kişilerde ve bazı durumlarda bu sürede ufak azalmalar ya da ufak artmalar da görülmektedir. İşlemin sonuç vermesi için uygulanış biçiminde önem taşıyan pek çok faktör vardır.

 

 

Su büyüsü, aşk büyüleri, aşık etme büyüleri gibi birçok aşk ile alakalı büyünün nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde sitemizde yer almaktadır. Büyüler unlumedyum.com ile en kesin ve en tesirli şekilde hazırlanarak uygulanır. Türkiye’nin en iyi medyum hocası ile sitemiz üzerinden iletişime geçerek gerekli olan tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

EVDE YAPILAN AŞK BÜYÜSÜ

Evde yapılan aşk büyüsü, hem kadınlar hem de erkekler tarafından aşık olunan ve kendisi tarafından sevilmek istenen kişiye karşı yapılabilecek bir büyüdür. Kadim büyü kitaplarının öğretilerinden faydalanarak icra edilen bu büyü aşk ve bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Yüzyıllardan beri aşk büyüleri ve bağlama büyüleri herkesin en çok tercih ettiği ve ilgi duyduğu büyü konularındandır. Evde yapılan aşk büyüsü sayesinde kişiler aşık edilerek mutlu bir birlikteliğin kapıları aralanmış olmaktadır.

 

Aşk, dünya üzerinde yaşanabilecek en güzel ve en temiz duygulardan biridir. Aynı zamanda kadim büyü kitaplarında aşk duygusu, var olan en yüce duygu olarak adlandırılmaktadır. Fakat aşk yeryüzünde var olduğundan beri her ne kadar mutluluk getiriyor olsa dahi her zaman mutlulukla sonuçlanmayabilir. Evde yapılan aşk büyüsü ile, kişinin aşk sebepli yaşadığı acı, keder, ızdırap halleri ortadan kaldırılır ve sevdiği kişi kendine aşık edilir.

Evde yapılan aşk büyüsünü uygulayan kişinin kalbi ve niyetleri temiz ise yapılan büyü ak büyüler grubunda yer alır ve kısa sürede hayırlı bir şekilde tesir ederek istenen sonuçlara ulaştırır.

Fakat zaman zaman evde yapılan aşk büyüsü kötü amaçlı ve kötü niyetli kişiler tarafından da kullanılabilmektedir. Evde yapılan aşk büyüsünün kötü niyetli kişiler tarafından kullanıldığı durumlarda yapılan büyü kara büyüler kategorisine girebilir. Kara büyüler yapılması yasak olmayan fakat hem kişiye hem de çevresine çok ciddi zararlar verebilen büyülerdir. Kara büyüler ters tepmesi durumunda birçok felaketlerin yaşandığı ve çözümü olmayan problemlerin kişinin hayatında boy gösterdiği bütün medyum hocalar ve büyülerle ilgili kişiler tarafından bilinmektedir.

Bu nedenle; evde aşk büyüsü yapılmadan önce kişinin niyetinin ne olduğunu ve ne istediğini net bir şekilde bilmesi gerekmektedir. Kişi, aşkından emin değilse ya da içinde yalnızca samimi ve güzel duygular beslemiyorsa yaptığı büyü kara büyü olabilmektedir. Bu konuda çok dikkat edilmesi gereklidir. Ve ihtiyaç duyulan durumlar işinin ehli bir medyum hocadan tavsiye almak, yönlendirmelerini uygulamak çok hayati olabilmektedir.

EVDE YAPILAN AŞK BÜYÜSÜ ETKİLERİ

 

Evde yapılan aşk büyüsü etkileri, istenilen sonuca ulaşmak için uygulanan metotlar ve ritüellerin büyünün kadim kitaplar belirlenmiş olan usullere uygun yapılıp yapılmadığına göre değişiklik göstermektedir. Aşk var olduğundan bu yana birçok büyü birçok kişi tarafından yapılmış ve her büyünün farklı yapılış biçimi oluşmuş hale gelmiştir. Bu sebepten kaynaklı uygulama esnasında gerçekleşen her bir ritüelin detayları ve kendine has sonuçları bulunmaktadır. Fakat genel olarak bakıldığında evde yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşk büyüleri kategorİsinde yer almaktadır. Bağlama ve aşk büyülerinin etkileri ise;

 

Platonik aşıkların sevdikleri kişiye olan aşk duygusuna karşılık bulması

Evlilik kapılarının aralanması, hayırlı kısmet bulunması,

Evlenmeye niyeti olan nişanlıların önlerine çıkan evlilik engellerinden kurtulması,

Evli bireylerin yaşamış oldukları sorunların yok edilerek hane içi huzura kavuşulması,

Evli çiftlerin dağılmaz üzere olan yuvalarının toparlanması ve karı kocanın tekrardan aşk duygusuna bürünmesi,

Sözlülerin dünya evine girmek için adım atmaya başlaması

 

Şeklindedir. Evde yapılan aşk büyüsü oldukça etkili, tesir gücü yüksek bir büyüdür. Tüm detayları ile birlikte eksiksiz ve doğru uygulandığı takdirde kişinin etmiş olduğu niyet gerçekleşerek aşk hayatında birçok olumlu gelişmeye vesile olur.

EVDE YAPILAN AŞK BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ

 

Nesilden nesile aktarılarak günümüze kadar ulaşan büyülerden en çok tercih edileni olan aşk büyüleri birçok çeşit barındıran oldukça zengin bir büyü grubudur. Evde yapılan aşk büyü çeşitleri ise;

 

Saç teli, kıl, deri ile yapılan aşk büyüsü

Kırmızı mumlu aşk büyüsü

Bezli aşk büyüsü

Fotoğraflı aşk büyüsü

İpli aşk büyüsü

Düğümlü aşk büyüsü

Mercimekli aşk büyüsü

41 karabiber büyüsü

Adet kanı aşk büyüsü

 

EVDE YAPILAN AŞK BÜYÜSÜ DUASI

 

Ya eyyühellezıne amenu iza darabtüm fı sebılillahi fe tebeyyenu ve la tekulu li men elka ileykümüs selame leste mü’mina tebteğune aradal hayatid dünya fe ındellahi meğanimü kesırah kezalike küntüm min kablü fe mennellahü aleyküm fe tebeyyenu innellahe kane bi ma ta’melune habıra.La yestevil kaıdune minel mü’minıne ğayru ülid darari vel mücahidune fı sebılillahi bi emvalihim ve enfüsihim feddalellahül mücahidıne bi emvalihim ve enfüsihim alel kaıdıne deraceh ve küllev veadellahül husna ve feddalellahül mücahidıne alel kaıdıne ecran azıyma.Deracatim minhü ve mağfiratev ve rahmehv ve kanellahü ğafurar rahıyma.İnnellezıne teveffahümül melaiketü zalimı enfüsihim kalu fıme küntüm kalu künna müstad’afıne fil ard kalu e lem tekün erdullahi vasiaten fe tühaciru fıha fe ülaike me’vahüm cehennem ve saet mesıyra. İllel müstad’afıne miner ricali ven nisai vel vildani la yestetıy’une hıyletev ve la yehtedune sebıla.Fe ülaike asellahü ey ya’füve anhüm ve kanellahü afüvven ğafura.Ve mey yühacir fı sebılillahi yecid fil erdı mürağamen kesırav veseah ve mey yahruc mim beytihı mühaciran ilellahi ve rasulihı sümme yüdrikhül mevtü fe ad vekaa ercuhu alellah ve kanellahü ğafurar rahıyma

 

Tüm aşk ve bağlama büyülerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, Türkiye’nin en güvenilir ve ünlü medyum hocasına sitemizden ulaşarak danışmanlık alabilirsiniz. Bütün büyüler bizim tarafımızdan en güvenilir ve en uygun biçimde uygulanmaktadır.

 

 

 

KABALA BÜYÜSÜ

Kabala büyüsü “sözlü gelenek” anlamına gelen ve ilk olarak Yahudiler tarafından yapılmış olan bir büyüdür. Çok kimse tarafından bilinmemesine rağmen oldukça etkili ve hızlı tesirli bir büyüdür. Kabala büyüsü dikkat edilmesi gereken tehlikeli büyülerdendir. Çünkü kabala büyüsü, her iki grupta da barınabilmektedir. Aşık etmek ve ayırmak için yapılabilecek olan nadir büyülerdendir. Günümüzde yalnızca işini iyi yapan medyumlar tarafından yapılan bir büyüdür. Evde ya da kendi kendine denenmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Hem uygulanış biçiminin zorluğundan hem de yanlış yapılabilme ihtimaline karşı, kabala büyüsü yapılmadan önce mutlaka güvenilir referans taşıyan bir hocadan destek talep edilmelidir. Bulunan hocanın gerçek anlamda kabala büyüsüne ve kabala büyüsünün şimdiye dek yapılmış olan tüm metotlarına etkin bir biçimde hakim olması gerekmektedir. Kabala büyüsü, çift yönlü nadir büyülerden biri olduğundan kaynaklı bu büyünün yapılması için mutlaka kabalistik bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Büyünün yapılması için muhakkak büyünün kökenleri bilinmelidir. Aksi halde yanlış ve kulaktan kulağa dolaşan bilgilerle hiçbir sonuç elde edilemeyeceği gibi ters tepebilir ve felaketler doğurabilmektedir.

 

KABALA BÜYÜSÜ NEDİR?

Kabala büyüsü çok yöntemli ve çift yönlü büyülerdendir. Bu sebepten kaynaklı birçok amaç için yüzyıllardan beri uygulanmaktadır. Kabala büyüsü, etki altına alınmak isteyen kişinin düşüncelerini ve duygularını hakimiyet altına alarak istenen sonuca ulaştırır. Yani bu büyü ile birlikte kişinin iradesi bir başka kişi tarafından ele geçirilmiş olmaktadır. Kabala büyüsü kadim büyüler grubunda yer almaktadır. Bu neden uygulanış aşaması için özel bilgiler istemektedir. Kabala büyüsünü bozmak neredeyse imkansızdır. Kabala büyüsünün tüm ritüellerinin tam ve doğru biçimde yapılması halinde en çok etki eden aşk büyüsü olduğu bilinir. Papaz büyüsünden dahi çok daha kısa sürede etki eden bir büyüdür. Terk etmiş olan eşleri geri döndürmek için, birliktelikleri ayırmak için sıklıkla tercih edilmektedir.

 

KABALA BÜYÜSÜ YAPILIŞI

Kabala büyüsünün yapılışı ile ilgili ilk ve en önemli olarak bilinmesi gereken şey; büyüyü yapacak olan kişinin kabala ilmine hakim olması gerektiğidir. Bunun anlaşılabilmesi için ise; büyü yapımı sırasında İbranice sözcükler kullanıp kullanmadığının gözlemlenmesi gereklidir. Kabala büyüsünde, ruhani varlıkların birtakım frekanslarına ihtiyaç duyulmaktadır. Büyüyü yapacak kişi, ruhlar alemi ile iletişime geçerek bu büyü gerçekleştirebilir. Yani İslam dinine göre bu ruhani varlıklar, cinlerdir. Bu sebepten kaynaklı hem çok etkili hem de çok tehlikeli bir büyüdür.

 

Kabala büyüsü, çiftler ve çift birliktelikleri için olumlu anlamda uygulanacaksa bazı malzemelerin temin edilmesi gereklidir. Kişilerin fotoğrafları, tam isimleri, anne adları, doğum günlerinin tam tarihi ve anne doğum günlerinin tam tarihi gibi bilgiler kabala büyüsünde kullanılacaktır. Aynı zamanda eğer mümkünse, çiftlerin ortak bir şekilde kullandıkları basit bir eşyanın da temin edilmesi büyüyü daha güçlü kılacaktır.

 

KABALA BÜYÜSÜ ETKİ SÜRESİ

Kabala büyüsü, birçok büyüden kat kat daha hızlı bir şekilde etkisini gösteren ve hemen hayata geçecek olan bir büyüdür. Bundan kaynaklı büyü yapıldığı günden sonraki gün başlamak üzere minumum 7 gün içinde, maksimum ise 21 gün içinde büyü etkisi görülmeye başlanacaktır. Bu büyünün etkisini anlamak için, büyü yapılan kişinin sık sık kontrol edilmesi ve düzenli bir biçimde gözlemlenmesi gerekmektedir. Yalnızca büyü yapılan kişi değil, büyüyü yaptıran kişide de değişiklikler yaratacağından gözlemin çift olarak yapılması daha net bir sonuca ulaştıracaktır. Kabala büyüsü, bozulması oldukça zor olan bir büyüdür. Yapılmaya karar verilmeden önce enine boyuna tüm getiri ve götürülerini hesaba katmak gereklidir.

 

Kabala büyüsü gibi birçok detaya sahip olan diğer büyüler hakkında bilgi almak için sitemizdeki diğer başlıkları inceleyebilirsiniz. Kabala büyüsü hizmeti ya da başka büyü hizmetleri için Türkiye’nin en güvenilir medyumuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

KOCAYI DÖNDÜRME BÜYÜSÜ

 

Terk eden eşin geri dönmesini sağlamak için yapılan kocayı döndürme büyüsü; hızlı ve çok tesirli büyülerdendir. Yapılma niyetine göre hem ak büyüler hem de kara büyüler sınıfında yer alabilmektedir. Kocayı döndürme büyüsü, her büyüde olduğu gibi kendi içerisinde çeşitler barındıran ve her çeşit için farklı ritüelleri olan bir büyüdür.

Kocayı döndürme büyüsü yapılmaya karar verilmiş ise, muhakkak bir medyum hoca ile görüşülmeli detaylı bilgi alınmalı ve hocaya da detaylı bilgiler aktarılmalıdır.

 

Yalnızca evden giden kocayı değil, terk etmiş olan sevgilileri geri döndürmek için de bu büyü yapılabilmektedir. Bu büyüler uygulandığında terk eden eşler ve sevgililer geri gelirler. Kocayı döndürme büyüsü bu konuda çok kuvvetli bir etki yaratır. Bu nedenle kocayı döndürme büyüsü doğru, eksiksiz ve bilgili bir hoca tarafından yapılmalıdır. Bu sayede çok çok kısa süre içinde istenen etkiyi göstererek hemen sonuç verecektir.

KOCAYI DÖNDÜRME BÜYÜSÜ NE İŞE YARAR?

 

Eşlerini terk eden kocaları döndürmek için çok çeşitli yollar şimdiye dek defalarca kez denenmiştir. Bu yollar arasında en kesin çözümlü ve en etkili olanı da şüphesiz kocayı döndürme büyüsüdür. Kocayı döndürme büyüsü sayesinde, evden uzaklaşan eş eve geri dönecektir. Aynı zamanda yapılan kocayı döndürme büyüsü sayesinde geri dönen eşle aradaki sorunlar giderilecek, kaossuz bir ortam sağlanmış olacaktır. Eşlerin karşılıklı olarak yaşadıkları tatsız problemler bu büyünün yapılması ile ortadan kalkmaktadır. Ayrıca çok sık tartışan ve tartışmalarının sonu evi terk etmek ile biten eşler arasındaki huzursuzlukları da ortadan kaldırarak daha mutlu ve keyifli bir hayat sunmaktadır. Kocayı döndürme büyüsü niyete göre farklılık göstermektedir. Eğer bilerek ve isteyerek evden gitmesi sağlanan kocaya tekrar aynı sıkıntı ve sorunları çile çekmesi için yaşattırmak düşünülüyorsa, kocayı döndürme büyüsü kara büyüye dönüşür. Ve bunun sonuçları her iki taraf ve de yapan hoca için birçok olumsuz durumun yaşanması olur.

 

Büyülerin ters tepmesi de sık yaşanan kötü hadiselerdendir. Büyülerin ters tepmemesi için mutlaka güvenilir, işinin ehli bir hoca ile çok detaylı konuşmalar ve görüşmeler gerçekleştirilmelidir.

 

KOCAYI DÖNDÜRME BÜYÜSÜ HANGİ DURUMLARDA YAPILIR?

 

Kocayı döndürme büyüsü, çok hızlı ve yoğun bir etki alanına sahip olan büyülerdendir. Bu nedenle eşler, hemen ilk tartışmada ya da ilk olumsuz olayda kocayı döndürme büyüsüne başvurmamalıdır. Kocayı döndürme büyüsü, büyük ve çok kötü geçmiş olan tartışma ya da kavgalardan sonra yapılmalıdır. Tesiri uzun süre etkili olan bu büyü herkese yapılmamaktadır.

 

Kocanız, evi terk etmişse ve sizi görmek istemiyorsa

Kocanız, çocuklarınızı da sizi de aramıyorsa

Kocanız, eve gelmiyor ve kendi ailesi ile sık vakit geçiriyorsa

Sevgiliniz, sizinle konuşmuyor ve iletişim kurmuyorsa

Sevgiliniz ile bir ayrılık söz konusu ise

 

Kocayı döndürme büyüsü yapılabilmektedir. Kocayı döndürme büyüleri çok çeşitli büyülerdir. Bu büyünün birbirinden farklı birçok yapılış yöntemi vardır. Medyum hocalar tarafından yapılış şekilleri farklılık gösterebilmektedir.

 

 

Kocayı döndürme büyüsü etkisi, hızlı ve yoğun bir şekilde gerçekleşen etkidir. Kocayı döndürme büyüsü, zaman isteyen ve sabır gerektiren bir büyüdür. Büyü her ne kadar çok etkili olsa da diğer tüm büyüler gibi etki süresi bazı koşul ve durumlarda kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Kocayı döndürme büyüsü yapılmadan önce, büyüye ait olan tüm ritüeller öğrenilmeli, eksiksiz bir biçimde uygulanmalıdır. Büyüde yapılabilecek olan küçük bir hata bile büyük hüsranlara sebep olabilir.

 

 

Türkiye’nin en güvenilir ve en deneyimli medyum hocasından kocayı döndürme büyüsü, aşk büyüsü, kısmet büyüsü, bağlama büyüsü gibi hizmetleri almak için sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

EVLENME BÜYÜSÜ

Evlenme büyüsü nasıl yapılır, evlilik büyüsü nedir gibi sorular çok kişi tarafından merak edilen sorulardan olup, cevaplanması ise oldukça basittir.

Evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak herkesin hayalidir. Bu hayalin gerçekleşmesi ise herkes için kolay olmayabilir. Kimileri ilk aşık oldukları kişiyle mutlu bir birliktelik ve karşılıklı aşk yaşabilirken kimileri de bunu çok uzun süre arasa da bulamayabilmekte. Böylesi durumlarda artık elinde başka bir seçenek kalmayan kimseler evlilik büyülerine başvurarak hayal ettikleri mutlu evliliği ve güzel bir yuva saadetini elde edebilmekteler.

Sevilen kişi bulunmuş, ömür boyu sevileceğine de inanılıyor ve artık evlenmek isteniyorsa fakat karşı tarafın birtakım yetersizlikleri söz konusu ise evlilik büyüsü devreye sokularak tüm bu problemler ortadan kaldırılabilmektedir.

Evlenilecek kişiyi kendine bağlamak, sevilen kişiyi evliliğe ikna etmek gibi birçok fayda sağlayan bu büyü, kişi iyi niyetli ise ve gerçekten seviyor ise ak büyüler kategorisinde yer alan bir büyüdür.

 

EVLENME BÜYÜSÜ ETKİLERİ

 

Evlenme büyüsü kendi içerisinde çok çeşitli bir büyüdür. Ve faydaları da tıpkı kendi gibi çok çeşitli olmaktadır. Evlenme büyüsü çok faydalı, çok hızlı tutan bir büyü olduğundan kaynaklı sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Evlenme büyüsünün etkileri:

 

Çiftlerin aralarında kurmuş oldukları bağı kuvvetlendirir.

Çiftler çevreleri tarafından parmakla gösterilen bir ilişkiye sahip olurlar.

Çiftlerin arasında kurdukları muhabbet güçlenerek artar. Ve artma süreci sürekli devam eder.

Çift kavgaları yok olur. Hatta artık aralarında tartışma bile çıkmaz.

Her zamankinden daha mutlu ve neşeli bir çifte dönüşeceklerdir.

Evlerine mutlu dönmeye, işlerine mutlu bir şekilde gitmeye başlarlar.

Evlenme büyüsü etkisi altında olan kişi, büyüyü yaptıran kişinin çevresine karşı da hoşgörülü ve anlayışlı olur. Hem sevdiğinden hem de onun çevresinden ayrılmaz.

Evlenme büyüsü etkisiyle birlikte kişi, yalnızca sevdiğini düşünür hale gelir ve durmadan onunla birlikte olup onu mutlu etmek amacına yoğunlaşır.

Çiftler o kadar mutlu olurlar ki, birlikte çocuklarının olması için sabırsızlık duyarlar.

 

Evlilik için büyü yaptırmak, çok dikkat edilmesi gereken bazı hususları da bünyesinde barındırır. Evlenme büyüsü yapmak isteyen kişinin, bir ömür boyu birlikte olacağı kişiye karşı beslediği duyguların sahici ve kalıcı olduğundan emin olması gerekmektedir.

Evlenme büyüsü, çok detaylı ve yapım aşaması meşakkatli olan büyülerdendir. Bu neden evlilik büyüsü yapmadan önce mutlaka işinin ehli bir medyum hocaya danışılmalı ve derin detayların iyice öğrenilmesi gerekmektedir.

EVLİLİK BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER?

 

Evlilik büyüsü ile ilgili olarak kesin ve net bir biçimde tarih/zaman belirtmek yanlış bir bilgi vermeye sebep olacaktır. Bu büyü, tutacağı kesin olan fakat süresinin kişiden kişiye göre değişiklikler gösterdiği bir büyü çeşididir. Evlilik büyüsü için birçok uygulanan yöntem, metot ve ritüel vardır. Bunların her biri de medyum hocalar arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple de belirleyici olan, medyum hocanın izlemiş olduğu yöntem ve büyü yapılan kişilerin hayatıdır. Kimi büyüler 1 hafta içerisinde tesirini gösterirken kimi büyülerde mutlu sona ulaşmak 6  ay gibi bir zaman alabilmektedir.

 

Genel bir cevap vermek gerekirse; evlilik büyüsünde etkili ve hakikatli yöntemler izleyen hocaların çalışmaları yaklaşık 40 içinde net bir biçimde tuttuğunu gösterebilmektedir. Fakat kişiler, 41 günlük süre zarfını geçmeden başka hiçbir işleme başvurmamalıdır. Evlilik büyüsü için 41 gün gözlem yapılmalıdır.

 

En etkili ve kesin sonuçlu evlenme büyüsü yaptırmak için güvenilir bir hoca gereklidir. Türkiye’nin en iyi medyum hocası ile sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

KARA SEVDA BÜYÜSÜ

Kara Sevda Büyüsü, aşk büyüleri ve bağlama büyüleri kategorilerinde yer alan hemen herkesin sıklıkla başvurduğu bir büyü yöntemidir. Bu büyü yönteminde de mutlaka bir medyum hocaya danışarak detaylı bilgi aktarmak ve büyü hakkında tüm tüm detaylı bilgileri de almak gerekmektedir. Kara sevda büyüsü ile istenen kişi, zil zurna aşık olacak ve gözü başka kimseyi görmeyecektir.

Kara sevda büyüsü sıklıkla platonik aşık tercih ettiği bir büyüdür. Kişi, eğer karşısındaki kişiden aşkına karşılık bulamıyorsa kara sevda büyüsünü tercih eder. Bu büyü evlilere yapılamayan bir büyü çeşididir. Evlilerin yapacağı büyü çeşitleri daha farklıdır.

Kara sevda büyüsü yapılışı, farklı metotlar içeren ve hocadan hocaya değişkenlik gösteren birçok yöntemden oluşur. Bozulması ise oldukça zordur. Kara sevda büyüsü yapılan kişi, kendine büyü yaptırıldığını fark etmesi için gerçekten büyüye dirençli bir bünyeye shaip olmalıdır.

 

KARA SEVDA BÜYÜSÜ NASIL ANLAŞILIR?

Sevdalanmak, insan hayatının en doğal durumlarından birisidir. Hemen herkes hayatında en az bir kere sevdalanmıştır. Kiminin sevdaları karşılık bulurken kimilerinin sevdaları karşılık bulamayarak kişiye acı ve hüzün yükler. Kara sevda büyüsü, tam bu noktalarda devreye girerek yaşanan aşk acısını ve hüzünleri ortadan kaldırmaktadır.

Kişiyi, çektiği acı kadar mutlu edecek olan bir büyüdür. Bu noktada kişinin gerçekten doğru kişiye aşık olup olmadığından emin olması gerekmektedir. Kişi eğer sahte aşık ise, büyü tesir etmeyecek ve yapılan işlemlerin hepsi boşa gidecektir.

Kara sevda büyüsü ile birini sırıl sıklam etmek mümkündür. Kara sevda büyüsü yapılan kişinin anlaması çok zordur.

Kara sevda büyüsü altında olan birey, birden bire aşk tutkunu ve hissiyatlı birine dönüşür.

Kara sevda büyüsü yapılan kişi, yalnızca tek bir kişiyi düşünebilir o da büyü yaptıran kişidir.

Kara sevda büyüsü yapıldıktan sonra kişi, işini ve ailesini eskisi kadar önemsemeyen bir ruh haline bürünebilir.

KARA SEVDA BÜYÜSÜ DUASI

Vel âkibetü lil müttakin. Velâ udvane illa alez zalimin. Vessalâtu vesselâmu alâ resülinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihî ecmeîn. Ey dualara icabet eden, bize şahdamarımızdan daha yakın olan, esirgeyen, bağışlayan, lütfeden Allah’ım. Ey yerleri ve gökleri yaratan, gizli ve açık her şeyi hakkıyla bilen, mülkün ve saltanatın ve bütün varlıkların sahibi, gözden uzak gönle yakın, her şeye kadir olan yüce Allah’ım. Ey hesap gününün sahibi, rahmeti gazabından çok, insan ve cinleri ancak ibadet etsin diye yaratan, ilk emri “oku” olan, âlemlerin Rabbi Allah’ım. Ey yalnızların en yakını, tek başına kalanların dostu, çaresizlerin yardımcısı, fakirlerin sonsuz serveti, zayıfların kuvveti, gariplerin şikâyet merci’i olan yüce Rabbimiz. Ey geceyi gündüze, gündüzü geceye katan, azameti ve yüceliği olan, ihsanı bol, rahmeti bol olan Rabbimiz. Bütün hamd ü senalar sanadır. Övgü ve şükürler sanadır, dua ve niyazlar, yalvarış ve yakarışlar, dile getirdiğimiz getiremediğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak sana mahsustur Allah’ım. Biz ancak sana ibadet eder ve ancak senden yardım dileriz, ancak senin için namaz kılar ve ancak sana secde ederiz, yalnız sana yalvarır, ancak sana koşar ve sana yaklaştıracak şeyleri kazanmaya çalışırız. Böylece biz, huzuruna geldik, boynumuzu büktük, ellerimizi sana açtık. Ey Kerim ve Rahim olan Rabbimiz! Kendimizi senin uçsuz bucaksız inayetine, yardımına, affına, lütfuna, rahmetine, keremine bıraktık. Senden yardım bekliyoruz.

 

Kara sevda büyüsü yaptırmak ve sevdiğinizi kendinize aşık etmek isterseniz; sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

EN KOLAY AŞK BÜYÜSÜ

En kolay aşk büyüsü nasıl yapılır? Aşk büyüleri ve bağlama büyüleri, insanlar ve insanların birtakım inanışlarının olduğu dönemden beri uygulanmakta olan ve uygulan çoğu kimsenin de farklarını gördüğü uygulamalardır. En çok tercih edilen ve hakkında en çok kişinin dert sahibi olduğu büyü çeşidi ise aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü her zaman en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden olmuştur. Bundan kaynaklı hakkında en çok bilgi sahibi olunan ve çok fazla uygulanış yöntemi barındıran bir büyüdür. Aşk büyülerinin yapılış biçimleri sayıca en fazla orana sahiptir. Bunların arasında yalnızca belli başlı medyum hocaların yapabildiği aşk büyüleriyle birlikte çok kolay olmasına rağmen etkili olan aşk büyüleri de yer almaktadır. Bazı aşk büyüleri pek fazla zahmete girmeden hoca ile birlikte kısa sürede yapılabilmektedir.

 

Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise; en kolay aşk büyüsü yapılmak isterken bile muhakkak bir medyum tarafından yönlendirilmek gerektiğidir. Aksi halde kolay ve basit uygulamalar bile büyük değişikliklere sebep olarak büyünün ters tepmesine neden olur. Ters tepen büyüler ise, her iki insan ve onların çevresi için olumsuz bir çok durum yaratmaktadır.

 

 

EN KOLAY ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ

En kolay etkili aşk büyüsünün hedefi; en az zamanda ve kolay bir biçimde aşık edilmek istenen kişiyi kendine aşık etmek ve bağlamaktır. Bu büyü yapılırken birbirinden farklı birçok malzeme kullanılır. Malzemelerin durumunun nasıl olduğuna çok dikkat etmek gerekmektedir Kaliteli ve düzgün malzemeler kullanmak, ürünlerin temizlik durumunun iyi olması yapılacak olan aşk büyüsünün daha kısa ve etkin şekilde gerçekleşmesinde çok büyük rol oynamaktadır. En kolay etkili aşk büyüsü için gerekli olan bütün koşullar uygun bir şekilde hazırlandıktan sonra istenilen arkadaşı, eşi ya da sevgiliyi sonsuz bir biçimde büyü yaptıran kişiye bağlayacak ve gözü ondan başka kimseyi görmeyecektir. En kolay etkili aşk büyüsü, bekarlara yapıldığı gibi evlilere ve nişanlılara da yapılabilir.

 

 

En Kolay Aşk Büyüsü Yapımı

 

En kolay aşk büyüsü için malzeme ihtiyacı çok olmamakla birlikte yapım aşaması ise oldukça basittir.

En kolay aşk büyüsü 1 adet salatalığın üstüne okunacak tılsımlı aşk sözcüklerinden yapılmaktadır. Bu tılsımlı sözlerin okunmasına başlanmadan önce mutlaka sessiz, sakin ve dingin bir odada olunması gerekmektedir. Ardından güney yönüne doğru dönülerek salatalık sağ ele alınır ve büyü yaptıran kişinin gözleri tamamen kapatılır. Daha sonra gözler kapalıyken aşık olunması istenen kişi (kadın ya da erkek hiç fark etmeden) gözlerinin önüne getirilerek siması hayal edilir bu hayal esnasında kişinin niyet etmesi gerekir. Edilen niyetin temiz ve iyi bir kalpten çıkması çok önemlidir. Niyet edildikten sonra gözler açılır, büyü yaptıran kişi dizinin üstünde yere oturur. Salatalık öne alınır ve bütün bu işlemlerin yapılmasından sonra hocanın yönlendirmeleri ile söylenecek olan tılsımlı sözler salatanın üzerine okunur.

En Kolay Aşk Büyüsü Tılsımlı Sözleri

 

Bu büyünün sahibi elbet sensin ey Hüddam, senin hükmün tamamsa, herkes sana tâbidir, sen dünya üzerinde en güçlü görevlisin, sana tabi olanlar bundan sonra ne yapsın? Bana muradım için ve de dileğim için, en güçlü bu büyünün kabulünü gösterip, bana saadetlerin ve de güzelliklerin kapısını açarak beni bahtiyar kılıp, yapmış olduğum büyü amacına ulaşsın, bana vermiş olduğun sana bile bulaşsın. Ey Hüddamlar içinde kudreti ve gücüyle en yetkin olan Hüddam, aşık etme büyüsü, sendedir artık tamam, bundan böyle senin de hükmün tamamlanacak ve sen de bundan böyle en etkili şekilde bana tabi olarak güzellik taşıyacak, benim emrime girip muradımı yapacak ve bana her anlamda boyun eğeceksin, tamamdır.

 

En kolay etkili aşk büyüsü yaptırmak için sitemiz üzerinden iletişime geçebilir ve medyum hocamızdan danışmanlık alabilirsiniz.

UZAKTAN AŞIK ETME BÜYÜSÜ

Uzaktan aşık etme büyüsü yapılır mı sorusu gündelik hayatta herkesin kafasını meşgul eden bir soru haline geldi. Uzak mesafede bulunan bireylerin arasında aşk kıvılcımları başlatmak için yapılan uzaktan aşık etme büyüsü kesin tesir gösteren bir büyü olmakla beraber uzun yıllardır uygulanan ve güzel sonuçlara vesile olan bir büyü çeşididir. Kişi, sevilen kişiyi kendine arada mesafe olmasına rağmen bu büyü sayesinde aşık edebilmektedir. Kadim büyü kitaplarından günümüze kadar uzanan bu büyü sayesinde kadın ya da erkeğin uzaktaki sevdiğini kendisine aşık edip bağlaması mümkündür. Uzaktan aşık etme büyüsü hem aşk büyüleri hem de bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Uzaktan aşık etme büyüsü nasıl yapılır ve ne gibi yararları vardır sorusuna gelinecek  olursa; bu büyü sayesinde büyü yaptıran kişi, istediği kişiyi kendine aşık edebilmekte ve mutlu bir birliktelik geçirmektedir.

 

UZAKTAN AŞIK ETME BÜYÜSÜ KİMLERE YAPILABİLİR?

Uzakta olan kişiyi aşık etme büyüsü yapılmak istenirse dikkat edilmesi gereken birtakım önemli hususlar vardır. Bu önemli hususlardan ilki; bu büyünün manevi bakımdan güçlü, ruhsal yeteneklere hakim ve ilim irfan sahibi bir medyum hoca tarafından yapılması gerektiğidir. Aynı zamanda sevdikleri tarafından aşkına karşılık bekleyen kişilerin yaptığı bu büyü çeşidi, kutsal büyü kitaplarında ve havas iliminde bulunan birtakım uygulamaların olduğu gibi gerçekleştirilmesiyle yapılabilmektedir.  Eğer kişi, sevdiği kişiden ilgi göremiyorsa ya da sevdiği kişinin ilgisi ve aşkı yetersiz geliyorsa uzaktan aşık etme büyüsü tercih edilebilir.

 

UZAKTAN AŞIK ETME BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Aşkına karşılık arayan kişilerin tercih ettiği ve platonik aşıklara bile derman olan bu büyü yapılış bakımından medyum hocalarca farklı yöntemlere sahip olup aynı zamanda kendi içinde de çok çeşitlidir. Büyü, evli çiftlere yapılabildiği gibi bekarlara da yapılabilmektedir. Uzaktan aşık etme büyüsü, halkımız tarafından yoğun ilgi ve alakayla karşılanan bir büyüdür. Bağlama büyüleri arasında en etkili olanlarından sayılır.

Kutsal büyü kitaplarında ve havas ilminde bulunan, ilim irfan sahibi medyum hocaların gerçekleştirdiği aşık etme büyüsünün çeşitleri ise şunlardır:

 

Fotoğraflı aşk büyüsü

Saç teli ile aşk büyüsü

Tuz ile aşk büyüsü

Bez yakmalı aşk büyüsü

Dolunay aşk büyüsü

Sabun aşk büyüsü

Kaşık büyüsü

Mum ile aşk büyüsü

İp ile düğüm ile aşk büyüsü

 

Uzaktan aşk büyüsü yapabilmek için birtakım malzemelerin teminine ihtiyaç vardur. Bu malzemelerin temin edilmesi ve nasıl kullanılacağına dair hocanın yapmış olduğu yönlendirmelerle birlikte uzaktaki birini kendine aşık etmek mümkün sayılabilmektedir.

 

EN TESİRLİ UZAKTAN AŞK BÜYÜLERİ

 

Birbirinden kilometrelerce uzakta olan kişilerin, sevgililerin bile uzaktan aşık etme büyüsü sayesinde sadakat düzeylerinin arttığı ve ilişkideki tahammül seviyesinin çoğaldığı bilinmektedir. Fakat kişilerin bulunduğu koşul ve şartlara daha çabuk uyum sağlayacak ve daha etkili sonuç gösterecek uzaktan aşk büyüleri de aşk büyülerinden ayrılır. En etkili uzaktan aşk büyüleri:

41 adet nohut ile uzaktan aşık etme

Kaşık büyüsü ile uzaktan aşık etme

Düğüm ile uzaktan aşık etme

Dolunay ile uzaktan aşık etme

 

Kolay ve hızlıca temin edilebilecek olan malzemeler sayesinde hemen herkesin uzaktan aşk büyüsü yaptırması kolaydır. Bunun için yalnızca bilinmesi gereken; iyi bir hoca bulup, tüm detayları ile büyünün nasıl yapıldığını ve aşamalarını öğrenmektedir.

 

Kişi, uzaktan aşk büyüsü yaptırmak isterse, birlikte çalışacağı medyum hocanın sorduğu yanıtlara doğru ve eksiksiz cevap vermelidir. Her büyü de olduğu gibi bu büyüde de niyetin ne olduğu çok önemlidir.

 

Uzaktan aşk büyüsü yaptırmak isteyen herkes, sitemiz üzerinden iletişime geçerek en faydalı ve uygun olan çeşide medyum hocamızla beraber karar verip hemen uygulamaya geçebilmektedir.

SÖZ GEÇİRME BÜYÜSÜ

Söz geçirme büyüsü, büyüler arasında pek fazla kullanılmayan nadide bir büyüdür. Çoğu kimseler söz geçirme büyüsünden haberdar değildir. Çünkü söz geçirme büyüsü diğer büyülere oranla yeni bir büyü sayılır. Yeni bir büyü olmasının bazı dezavantajları bulunur. Yeni bir büyü olduğu için her medyum ya da her hoca tarafından yapılamamaktır. Yapılma yöntemlerinin de kısıtlı olması sebebi ile çoğu medyum, söz geçirme büyüsünü yapmayı hiç denememiştir. Söz geçirme büyüsünü gerçek anlamda hakikatli kişiler yapabilmektedir. Her medyumun yapamadığı bu büyüyü yaptığını iddia eden sahte medyumların sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Bundan kaynaklı söz geçirme büyüsü yapılmadan önce derinlemesine bir araştırma yapılmalı ve en güvenilir, en profesyonel bir medyum hoca ile işe başlanmalıdır.

Söz geçirme büyüsü, genel olarak kadınlar tarafından tercih edilen bir büyüdür. Fakat sadece kadınlar yapabilir gibi bir kural barındırmaz. Bazı erkeklerin de yaptırdığı bilinmektedir. Söz geçirme büyüsü daha çok ilişkilerde baskın olan karaktere yapılmaktadır. Kadınların yaptırma sebebi de; ilişkilerindeki erkek egemenliğini azaltmak için ve partnerinin kendi sözünden çıkmaması içindir. Kadınların baskın karakter olduğu ilişkilerde zaman zaman erkekler de söz geçirme büyüsü yaptırabilmektedir. Söz geçirme büyüsü hem aşk büyüleri hem de bağlama büyüleri kategorisinde yer alabilmektedir.

Söz geçirme büyüsü etkilerini, aldatma ya da aldatma benzeri durumlarda da gösterir. Uzun ve uzak ilişkilerde bile etkili olan bu söz geçirme büyüsü çok tesirli olup, yavaş yavaş hayata geçmektedir. Bundan kaynaklı büyüyü yaptıran kişinin, büyü yapıldıktan sonra biraz daha sabır göstermesi ve kesinlikle isyankar olmaması gerekmektedir.

SÖZ GEÇİRME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

 

Söz geçirme nasıl yapılır konusu nadiren gündeme gelmektedir. Bunun sebebi; söz geçirme büyüsünün bilinirliğinin az olmasından kaynaklanır. Söz geçirme büyüsü alanında başarılı olan medyum hocalarca yeni yeni elde edilmiş olan bir büyüdür. Çok etkili ve yaptıranları mutluluğa kavuşturan bir büyüdür. Söz geçirme büyüsünün yapımı yaklaşık olarak 1 hafta sürmektedir. Bu süreç içerisinde muskalardan ve dualardan faydalanılır. Söz geçirme büyüsü için yapılan muskalar söz dinlettirilmek istenen kişiye verilir. Büyünün yapıldığı kişi, bunu 40 gün boyunca banyo hariç çıkarmamalıdır.

Muskanın yanına ek olarak dua okumaları yapmak da gereklidir. İyi bir medyum hocanın yönlendirmeleriyle belirtilen dualar okunur. Bu dualar hocanın yöntemine göre değişmekle birlikte okunma vakitleri de değişkenlik gösterebilmektedir. Genellikle izlenen yol gün içerisinde belirlenen bir saatte ilk olarak abdest alıp ardından duanın okunması şeklindedir. İnsanlara söz geçirme büyüsü oldukça kuvvet taşıyan ve yüksek frekanslı bir büyüdür.

Tüm büyülerde olduğu gibi bu büyü yapılırken de çok dikkat edilmeli ve edilen niyetin tamamen temiz olması gereklidir.

Aksi takdirde söz geçirme büyüsü ak büyü olmaktan çıkar ve kara büyüler kategorisine geçer. Kara büyülerin yapılması ve yapılmasına izin verilmesi ise hem çok büyük günahtır hem de kimseler için iyi neticelenmemektedir.

 

Kocaya söz geçirme büyüsü, eşine söz geçirme büyüsü, kendi sözünü dinletme büyüsü, insanlara söz geçirme büyüsü gibi büyüler iyi niyetli olduğu müddetçe yapılabilir. Bunda hiçbir sakınca yoktur. Bu tarz büyülerin kara büyü mü ak büyü mü olduğunu belirlemek için muhakkak medyum hocaya danışılmalı ve kişinin hayatı ile ilgili hocanın istediği bütün detaylar verilmelidir. Ardından hocanın onay vermesiyle birlikte uygulamaya geçilebilmektedir. Söz geçirme büyüsünün evde yapılması kesinlikle ama kesinlikle tavsiye edilmemektedir.

 

İnsanlara söz geçirme büyüsü gibi büyüler yaptırarak insan ilişkilerinde ya da hane içerisinde daha mutlu bir yaşam sürmek isterseniz sitemiz üzerinden iletişime geçerek Türkiye’nin en güvenilir medyum hocasıyla işlem yapabilirsiniz.