Arananlar: aşık etmek için aşık etme büyüsü

Sevgiliyi bağlama ve Aşık etme Büyüsü

Sevgiliyi bağlama ve Aşık etme Büyüsü formülüdür: 5 vakit namazdan hemen sonra okunur sabah öğle ikindi akşam yatsı her vakittem sonra 25 gün devam edilir namazı bırakmamak şartıyla sevdiğinize kavuşursunuz . namazı Allah cc için duayı da sevdiğiniz kişi için okuyun faydasını göreceksiniz. Yuhibbunehüm kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve ceale,ş şemse zıyaen ve,l kamere nüren Vallahi Alim-i bizatis sudür hakkı için Rabb x kızı x biçiminde okunur (X) gelen yere anne ismi sonra kişinin kendi ismi gelir . örn: Ayşe kızı Fatma Not : Bu tür işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.

Eski sevgiliyi geri getiren Aşık etme Büyüsü

Eski sevgiliyi geri getiren Aşık etme Büyüsü formülü:

Aşağıdaki duayı 10 gün boyunca Allah için niyet edip oruç tutulmalıdır 10.günün sonun bu duayı 1500 kere okunur ve sevdiğiniz kişiye niyet edilirse en kısa sürede etkisini gösterir ve kalbi sizin için yanıcaktır.

Ecîbû tevekkelû eyyühel vesvâsil hannâsi bi kalbihi fülân ibni

fülânete bil mehabeti vel meveddeti ve attıfû kalbihi alâ bi
hakki hâzihis sûreti erîfeh.

Not : Bu tür işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.