Arananlar: aşık etme duası

EVLİ BİRİNİ KENDİNE AŞIK ETME DUASI

Evli birini kendine aşık etme duası edilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalara özen gösterilmesi halinde duanın kabul görmesi kısa zamanda gerçekleşir. Ardından istenen kişi aşık edilmiş olur.

 

EVLİ BİRİNİ AŞIK EDEN DUA

 

Evli birini kendine aşık etme duası okunmadan önce mutlaka yapılması şart olan hususlar bulunur. Dua okunmadan önce abdest alınmalıdır. Alınan abdest gusül abdesti olmalıdır. Tüm beden kirden arındırılmalıdır. Ardından ruhsal bir biçimde arınma sağlamak için niyet edilir. Niyetten sonra şükür namazı kılmak tavsiye edilir. Namazlar 2 ya da 4 rekat olacak şekilde kılınır. Evli birini kendine aşık etme duası oldukça etkili bir duadır. Bu duanın edilmesi için en uygun zaman dilimi Cuma günüdür. Cuma günü, sabah namazının ardından sonra, niyetler düzgünce edilmelidir. Ardından dua okunmaya başlanabilir.

 

Evli birini kendine aşık etme duası şu şekildedir:

 

Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü nasran azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ.

Bismillâhirrahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

 

 

EVLİ BİRİ NASIL AŞIK EDİLİR?

 

Evli birini kendine aşık etme duası ile bu işlem gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda birtakım adımların uygulanması da etkili olacaktır. Tüm adımların eksiksiz ve doğru bir şekilde uygulanmasıyla evli biri aşık edilebilir. Evli birini kendine aşık etmek için öncelikli olarak; o kişinin fotoğrafının temin edilmesi gereklidir. Fotoğraf temin edildikten sonra kendi fotoğrafınızla bir araya getirilmelidir. Bir araya getirilen fotoğrafların üzerine tam kez “Ya Vedud” esması okunmalıdır. Ardından fotoğrafların üzerine niyet edilir, üflenir.

Son bir kez evli birini aşık eden dua okunur. Böylece bu manevi çalışma tamamlanmış olur. Kısa süre içerisinde istenen sonuçları sağlayacaktır.

 

 

EVLİ BİRİNİ KENDİNE AŞIK ETME DUASI SALAT-I NARİYE

 

Evli birini kendine aşık etmek için okunan dualar arasında Salat- Nariye’de bulunmaktadır. Bu duanın kesinlikle abdestli bir şekilde okunması uygundur. İstenilen kişinin ismini de niyet içinde kullanılmalıdır.

 

Evli birini aşık etmek için okunan Salat- Nariye duası şu şekildedir:

 

Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ukadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ke’imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek.

 

EVLİ ERKEĞİ KENDİNE AŞIK ETME DUASI

 

Evli erkeğin aşık edilmesi için okunması gereken dualar bulunur. Kesinlikle samimi ve içten bir biçimde okunmalıdır.

İstenilen sayıda okunması gerekir. Bu duanın tam 99 defa kalpten okunması tavsiye edilir.

 

Evli erkeği aşık etmek için dua şu şekildedir:

 

Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ.

Kalbe ve bedene ve cemia cevariha. Allahümme sehhirli kalbe bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe ala mehabbete. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe bi muhabbeti bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.

 

Evli birini kendine aşık etme duası, evli kadını kendine aşık etme duası, evli erkeği aşık etme duası sitemiz üzerinde mevcuttur. Türkiye’nin en güvenilir ve en ünlü medyum hocasına sitemiz üzerinden ulaşarak istediğiniz bütün konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 

 

ERKEĞİ KENDİNE BAĞLAMA DUASI

Sevdiğin birini kendine bağlamak için dua etmek yüzyıllardan beridir uygulanmaktadır. Kadınlar tarafından erkeği kendine bağlama duası oldukça yaygın olarak kullanılır.

Bağlama duaları, etkili ve kalıcı olması ile bilinir. Bağlama duaları yalnızca erkekler için uygulanmaz. Erkekler tarafından kadını kendine bağlama duası ile de uygulanabilir.

Karşılıklı yaşanamayan aşklar herkes için acı verici olduğundan kaynaklı birçok insan bu durumdan kurtulmak ister. Erkeği kendine bağlama duası İslam dininde hem kadın hem de erkeğin kalbine merhamet ve sevgi aşılayan bir duadır. Erkeği kendine bağlama duası gibi sevgi ve merhamet için çekilecek zikir ve esmalar da bulunur.

 

ERKEĞİ KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN NE YAPILIR?

 

Pek çok kişinin hakkında problem yaşadığı bu konuda internet gibi her bilgiye erişimin olduğu bir ortamdan faydalanılabilir. Ancak dikkat etmek gereklidir ki; bilgiler sağlanırken doğruluğundan emin olunanları seçilmelidir.

 

Birini kendine bağlamak için, erkeği kendine bağlama duası okunabilir. Aynı zamanda buna destekleyici olarak bulunan birtakım manevi yöntemler de vardır. Bu manevi yöntemler asırlardan beri bağlama ve aşık etme için uygulanmaktadır. Erkeği ya da kadını manevi bakımdan etki altına alıp, aşık etmek mümkündür. Bunun için uygulanması gereken diğer kadim ritüeller şu şekildedir:

 

Aşık etme esmaları

 

Aşık etme zikirleri

 

Bağlılık zikirleri

 

Aşk tılsımları

 

Aşk muskaları

 

Sevgi duaları

 

Bağlılık duaları

 

Aşk vefki

 

Bağlama vefki

 

Aşk büyüsü

 

Bağlama büyüsü

 

Birbirinden farklı olan tüm bu uygulamaların sonuçları da farklıdır. Her ne kadar hepsi ortak amaç olan aşk duygusuna hizmet etse de, edilen niyetler önem taşır. Bu noktada, size en uygun olan uygulamayı bulmak için bir medyum hocaya danışabilirsiniz. Kendiniz ve aşık etmek istediğiniz kişi ile ilgili gerekli bilgileri verdiğiniz halde, medyum hoca tarafından en doğru yönlendirme yapılacaktır.

 

ERKEĞİ KENDİNE BAĞLAMA DUASI ESMASI

 

Erkeği kendine bağlama duası okuduktan sonra muhakkak esma uygulanmalıdır. Esmaül Hüsnalar, bağlama duaları arasında yer alır ve muhabbet için sıklıkla uygulanır. Bağlama duası esmaları ile ilişki içinde olan sevgililerin ve karı kocaların da muhabbetlerinin arttığı bilinir.

Esmaül Hüsnalar sayesinde bireylerdeki sadakat ve merhamet duygusu çoğalır. Aynı zamanda henüz evlilik içinde olmayan bekar kimseler de Esmaül Hüsnaların faziletlerinden faydalanabilir.

 

Erkeği kendine bağlama duası hayır içeren bir duadır. Bu sebeple bütün iyi niyetli dualarda olduğu gibi bu duayı da vekaleten okumak mümkündür. Anne ve babalar kendi oğlu/kızı için bu duaları okuyarak birtakım sorunların çözülmesine vesile olmuştur. Erkeği kendine bağlamak için etkili duaların edilmesinin ardından Esmaül Hüsna okunması oldukça faydalıdır.

 

ERKEĞİ KENDİNE BAĞLAMA DUASI VE ESMAÜL HÜSNA

 

Erkeği kendine bağlama duasının edilmesinin ardından 3 adet Esma ve 3 adet sure peş peşe olacak biçimde okunur. Bunun düzgün ve doğru gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Sevilmek isteyen bireyler usulüne göre uygulayarak, istedikleri sonucu elde edebilirler. Erkeği kendine bağlama duası için Esmaül Hüsna şu şekilde gerçekleşir:

 

El-Rahman Esması

İhlas Suresi

El-Vedud Esması

Duha Suresi

El-Mucip Esması

İnşirah Suresi

 

Bir Esma ve bir sure olacak şekilde zikir edilir. Esmalar ve sureler arasında zaman kaybı yaşanmamalıdır. Aynı zamanda niyet etmek çok önemlidir. Niyetin muhakkak samimi ve kalpten edilmesi gerekir.

 

ERKEĞİ KENDİNE BAĞLAMA DUASI OKUNUŞU

 

Bismillahirrahmanirrahıym.

Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya Allahü ya Allah

 

Erkeği kendine bağlama duası okumadan önce niyet tam 3 defa içten, 3 defa da sesli olacak bir biçimde edilir. Dua okuması yapılacak olan ortamın temiz olması önemlidir. Muhakkak abdestli olmak gerekir. Dua okumasından sonra şükür namazı kılmak birçok hoca tarafından tavsiye edilir.

 

 

Erkeği kendine bağlama duası, erkeği kendine aşık etmek, birini kendine aşık etme duası gibi birçok faziletli dua sitemiz üzerinde mevcuttur. Unlumedyum.com tarafından bütün uygulamalar %100 güvenilir şekilde gerçekleştirilir. Türkiye’nin en ünlü ve en güvenilir medyum hocasına sitemiz üzerinden ulaşarak merak ettiğiniz her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

KENDİNİ SEVDİRME DUASI

Kendini sevdirme duası birtakım şartlara uyularak okunması gereken bir duadır. Kendini sevdirme aşık etme duası hemen kabul olarak kişinin hayatında büyük değişiklikler yaratır. Kendini sevdirme duası yüzyıllardır okunan ve hocalar tarafından tavsiye edilen bir duadır. Bu duanın tam etki göstermesi için bazı manevi uygulamalar gerekir. Bu uygulamaların gerçekleşmesiyle birlikte kendini sevdirme duası hemen etki gösterecektir.

 

KENDİNİ SEVDİRME DUASI NASIL EDİLİR?

 

Kendini sevdirme duası, istenilen kişiyi kendine aşık etmek için kullanılır. Hem kadınlar tarafından erkeği kendine aşık etmek için hem de erkekler tarafından kadını kendine aşık etmek için kullanılabilir.

Kendini sevdirme duası edilmeden önce uygulanması gerekli olan birtakım şartlar bulunur. Kendini sevdirme duası okumak için;

Kişinin, duaya tam anlamıyla bağlı ve inançlı olması gerekir.

Kendini sevdirme duası kesin sonuç veren bir dua olduğu için kişinin sevgisinden emin olması gereklidir.

Bu duayı okumak için abdest almak şarttır.

Beden temizliği kadar zihin temizliği de önemlidir. Bu sebeple; duayı okuyacak kişinin aklında herhangi bir soru işareti yaratacak düşünce bulunmaması gerekir.

Bütün aşık etme dualarında olduğu gibi, niyet etmek en önemli aşamadır. Kişinin niyeti saf ve masuman eolmalıdır.

Kendini sevdirme duası yalnızca iyi niyetli ve gerçek aşıklar tarafından edilirse kabul görür.

 

KENDİNİ SEVDİRME DUASI OKUNUŞU

Kendini sevdirme duasını okuduktan sonra sevilen kişi hızla bir şekilde aşık edilir. Bu duayı okunuşuna uygun bir biçimde okumak en doğrusudur. Bu sebeple; birçok hoca tarafından duanın ezberlenmesi tavsiye edilir. Aynı zamanda duayı içten okumanın dua üzerinde büyük rol oynadığını hatırlatmakta fayda vardır.

 

Kendini sevdirme duası şu şekildedir:

 

Hamdü senai ve kibriyai zati ve hulku küllühüm, abdi ve imai vel enbiyaü ver rusülü evliyai ve asfiyai ve muhammdün rasulüllahi sallallahü aleyhi vessellem. Nebiyyi ve rusüli inni kad zevvectül eşyae liyedüllu ala vahdaniyyeti eşhedü ve melaiketi sevati ve hameletü arşi inni kad zevvectü emeti hakkal bediy’ı fıtrati ve menbeu kudreti ademü aleyhisselam, aleyhi salati ve tesbihi ve tenzihihi ve tehlili ve hüve ayetel kürsi bişehadeti en la ilahe illallahü ya ademü ya havvaü üdhula cenneti ve küla semerati vela takraba şecerati, esselamü aleyküma ve rahmeti ve bereketi. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cemi’ı azai ve cemi’ı cevarihi fülan ibni fülan ala hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti fülan binti fülan bil mehabbetil kaviyyet veş şediydeti min gayri mühletin bila ihtiyrin bil aceli ves sür’ati. Allahümme ellif beyne muhammed ve aişe radıyallahü anhüm ve radü anh. Ve bihakkı cebraile ve mikaile ve israfile ve azraile salavatullahi aleyhim ecmain. Ve bihakkıl enbiyai vel mürselin. Ve sallallahü ala hayri halkıhi muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmainet tayyibinet tahirin. Ve selamün alel mürselin vel hamdü lillahi rabbil alemin

 

Bu duayı desteklemek için okunduktan sonra Fatiha, Nas, Felak ve Rad surelerinin okunması tavsiye edilir.

 

KENDİNİ SEVDİRME DUASI NE ZAMAN OKUNUR?

 

Kendini sevdirme duası 11 gece boyunca her yatsı namazından sonra okunmalıdır. 12. günün sabahında aşık edilmek istenen kişi aşık olacaktır. Bu duayı okumadan önce niyet içten 3 defa söylenmelidir. Ardından sesli bir biçimde aşık edilmek istenen kişinin de ismi geçerek 3 defa söylenir.

 

KENDİNİ SEVDİRME DUASI ETKİLİ MİDİR?

Kendini sevdirme duası, aşık etme duaları ve aşık eden dualar arasında en tesirli olanlarındandır. Birçok insan tarafından okunmuş ve sonuçları güzel bir şekilde alınmıştır. Kendini sevdirme duası okuyacak olan kişilerin kalbinin temiz olması etki göstermesi açısından çok önemlidir. Kişinin içinde biraz şer ve kötü niyer barınması halinde bu dua asla etki göstermez.

KENDİNİ SEVDİRME DUASI KİMLERE OKUNUR?

 

Karşılık alınamayan kişilere

 

Evlilik ilişkisinde muhabbetin azaldığı karıya/kocaya

 

İlgisi yetersiz gelen sevgiliye

 

Gözü dışarda olan sevgiliye

 

Evinden uzaklaşan erkeğe/kadına

 

Platonik olarak aşık olunan kişiye

 

En sık okunan kişiler bunlar olmakla birlikte kendini sevdirme duası daha birçok aşk konusunda sıkıntı çekilen birey için okunabilmektedir. Kendini sevdirme duası sayesinde istenilen kişinin aşık olduğu bilinir.

 

Kendini sevdirme duasından sonra Bakara suresinin okunmasında büyük yarar vardır.

 

Bakara Suresi:

 

Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun.

 

Aşık etme duası, kendini sevdirme duası, aşık eden dua gibi birçok içerik sitemizde mevcuttur. Türkiye’nin en ünlü ve güvenilir medyumuna sitemiz üzerinden ulaşarak merak ettiğiniz bütün konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

ÇOK TESİRLİ AŞIK EDEN DUA 9 GÜN

Aşık eden dualar yüzyıllardan beri birçok insan tarafından uygulanmaktadır. Özellikle çok tesirli aşık eden dua 9 gün içinde etki göstererek birçok kişiyi mutluluğa kavuşturmasıyla bilinir. Çok tesirli aşk duaları bütün inanışlarda ve dünyanın dört bir yanında yüzyıllardan beri uygulanır. Aşık etme duaları içinde en etkili aşk duası olarak kabul edilen çok tesirli aşık eden dua 9 günde bütün aşıkları birbirine kavuşturur.

ÇOK TESİRLİ AŞIK EDEN DUA 9 GÜNDE ETKİ GÖSTERİR Mİ?

Birçok aşk duası ve aşık etme duası mevcuttur. Her birinin etki süreleri uygulanış biçimlerine ve duanın tesirine göre değişkenlik gösterir. Çok tesirli aşık eden dua 9 günde sonuç veren oldukça etkili bir duadır. Bu dua tam 9 gün boyunca ara verilmeden okunur. Çok tesirli aşık eden dua 9 gün devamlı okunarak istenilen kişi 9. günün sonunda bağlanmış olur.

ÇOK TESİRLİ AŞIK EDEN DUA NEDİR?

Çok tesirli aşık eden dua 9 günde etkilerini ve belirtilerini gösteren faziletli bir duadır. Birçok medyum hoca tarafından okunması ve uygulanması sıklıkla tavsiye edilir. Bu duayı okurken ve okumadan önce yapılması gerekli şartlar vardır. Şartların tamamlanmasıyla beraber çok tesirli aşık eden dua 9 günde inanılmaz değişimlere olanak sağlar.

ÇOK TESİRLİ AŞIK EDEN DUA 9 GÜNDE NASIL OKUNUR?

Bu dua tam 9 gün boyunca her vakitte uygulanmalıdır. Gün içerisinde her namazdan sonra tam 9 defa okunması önerilir. Namazlardan sonra kimse ile iletişime geçmemek önemlidir. Aynı zamanda bütün aşık etme dualarında olduğu gibi niyet aşaması büyük önem taşır. Çok tesirli aşık eden dua 9 günde etkisini göstermesi isteniyorsa, kişinin niyetinin gerçekten masumane olması gereklidir. Aşık etme duası, içinde kötü niyet barındıran kişiler tarafından kesinlikle okunmamalıdır.

ÇOK TESİRLİ AŞIK EDEN DUA OKUNUŞU

Çok tesirli aşık eden dua 9 gün boyunca belirtilen şekilde okunmalıdır.

Çok tesirli aşık etme duası şu şekildedir:

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba’dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn.

Aşık etme duası, çok tesirli aşık etme duası, en hızlı aşık etme duası gibi birçok içerik sitemizde mevcuttur. Türkiye’nin en güvenilir ve en ünlü medyumuna sitemiz üzerinden ulaşarak merak ettiğiniz bütün konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

İNANILMAZ ETKİLİ AŞK DUALARI

Aşk duaları yüzyıllardan beri özellikle Anadolu topraklarında okunmaktadır. Dünyanın dört bir yanında her inanışta aşk duaları büyük bir yer kaplar. İnanılmaz etkili aşk duaları sayesinde birçok insan şimdiye dek mutlu yuvaya kavuşmuştur. Evlilere, platonik aşıklara hatta birbirini hiç tanımayan kişilere bile okunabilir. İnanılmaz etkili aşk duaları sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmeniz mümkündür. Genelde kadınlar tarafından erkeği kendine aşık etmek için tercih edilir. Ancak günümüzde inanılmaz etkili aşk dualarını kadını kendine aşık etmek için okuyan birçok erkek de bulunmaktadır.

 

İNANILMAZ AŞK DUALARI NE KADAR SÜREDE TUTAR?

 

İnanılmaz aşk duaları, çeşidine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Şimdiye kadar aşk konusuyla alakalı olarak birçok manevi çalışma ve manevi ritüel uygulanmıştır. Bu sebeple hemen her duruma özel duaların tesirleri belirlenmiştir. İnanılmaz aşk duaları, bütün aşk duaları arasında çok önemli bir yer tutmaktadır. İnanılmaz aşk duaları okunma biçimlerine uygun olarak okunduğu takdirde maksimum 60 gün içerisinde etkisini göstererek istenen sonuçları vermektedir.

 

EN HIZLI ETKİ EDEN AŞK DUASI

 

Bu aşk duası, sabah namazından sonra abdestli bir biçimde okunmalıdır. Öncelikli olarak niyet etmek ve edilen niyete kalpten inanmak gerekir.

 

En hızlı etki eden aşk duası şu şekilde okunur:

 

Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm.

 

 

ÇABUK ETKİ EDEN AŞK DUASI

 

Bu aşık etme ve aşk duası her yatsı namazından sonra7 defa okunmalıdır. 14. günün sonunda istenen kişiyi aşık edecektir.

 

 

Bismillahirrahmanirrahim

Behhın behhm ramyahın terfikin terfikin infirü hıfafen ve sikalâ yâ eyyühellezîne âmenû iza nûdiye lissalâti min yevmi’l cümü’ati fes’av ilâ zikrillâhi ve zerûl bey’a zâliküm hayrün leküm in küntüm ta’lemûne bihakkı ci’tüm min ece-lihi tai’îne insarafû min ecelihi mü’azzezîne mükerramîn za-like tehfifün min rabbiküm ve rahmetün iza zülzileti’l ardu zilzalehe ve ahracetil ardu eskalehe ve kale’l insanü ma leha yevmeizin tühaddisü ahbarehe bi enne rabbeke evhâ leha yevmeizin yasdürünnasü eştata eştata eştata barekellâhü fîküm ve aleyküm

 

 

 

İNANILMAZ ETKİ EDEN AŞK DUASI

Bismillahirrahmanirrahim

Ma kane li beşerin ey yü’tiyehüllahül kitabe vel hukme ven nübüvvete sümme yekule lin nasi kun ıbadel lı min dunillahi ve lakin kunu rabbaniyyıne bi ma küntüm tüallimunel kitabe ve bima küntüm tedrusun

Ve la ye’müraküm en tettehızül melaikete ve nebiyyıne erbaba* e ye’müruküm bil küfri ba’de iz entüm müslimun

Ve iz ehazellahü mısakan nebiyyıne lema ateytüküm min kitabiv ve hıkmetin sümme caeküm rasulüm müsaddikul lima meaküm le tü’minünne bihı ve le tensurunneh* kale e akrartüm ve ehaztüm ala zaliküm ısrı* kalu akrarna* kale feşhedu ve ene meaküm mineş şahidın

 

 

İnanılmaz aşk duaları, en hızlı etki eden aşık etme duası gibi bütün aşk dualarına sitemizden ulaşabilirsiniz Türkiye’nin en güvenilir ve en ünlü medyumuna sitemiz üzerinden ulaşarak merak ettiğiniz bütün manevi çalışmalarla ilgili detaylı bilgi sağlayabilirsiniz.

SOĞUYAN SEVGİLİYİ TEKRAR AŞIK ETME DUASI

Soğuyan sevgiliyi tekrar aşık etme duası şimdiye kadar birçok ilişkinin kurtarılmasında büyük rol oynamıştır. Soğuyan sevgiliyi tekrar aşık etme duası sayesinde birçok mutlu yuva kurulmuştur.

Zaman zaman sevgililer ya da eşler arası uzaklaşmalar olabilir. Bunlar herkesin yaşadığı ufak problemlerdir. Fakat bu ufak problemlerin büyümesi ve daha büyük sorunlar haline gelmesiyle yaşanan durumlar can sıkıcı olabilmektedir. Soğuyan sevgili tekrar aşık etme duası ile bu soğukluk ve uzaklaşmalar giderilir. Böylece eski ilişkiye geri dönülerek kalıcı mutluluk sağlanır.

SOĞUYAN SEVGİLİYİ TEKRAR AŞIK ETME DUASI OKUNUŞU

 

Bismillahirrahmanirrahıym.

Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya Allahü ya Allah.

 

 

Bu dua her sabah namazından sonra 3 defa peş peşe okunmalıdır. Duanın okunmasının ardından 33 adet euzü besmele çekilir. Ardından 99 kere “Ya Vedud” esması çekilerek soğuyan sevgiliyi tekrar aşık etme duası tamamlanmış olur. Bütün dualarda olduğu gibi bu duada da niyet etmek oldukça önemlidir. Niyetin kalpten ve samimi bir şekilde edilmesi gerekir.

SEVGİLİYE KAVUŞTURAN DUA

 

Sevgiliye kavuşturan dua, genel olarak uzak mesafede olan kişiler için kullanılır. Sevdiğiniz kişi ile aranızda kilometreler varsa ve bir türlü bulaşamıyorsanız sevgiliye kavuşturan dua okuyabilirsiniz. Aynı zamanda yalnız fiziksel mesafeler için değil, ruhsal mesafeler için de okunabilecek bir duadır. Sevdiğiniz ile fiziksel anlamda yakın mesafede olabilirsiniz fakat bazen birbirinize yakın hissetmezsiniz. Böyle durumlarda okunan sevgiliye kavuşturan dua ile sorunlar çözülmesi mümkündür.

 

Sevgiliye kavuşturan dua okunuşu şu şekildedir:

 

Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir, ve egusai, Ya Allah, Ya Allah, Allahümme ya Badiü la bidayete leke, ya daimü la nifade leke, Ya Hay, Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet, ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal, vel veled, vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin, inneke ala küllü şey\’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak

 

 

Sitemiz üzerinde bütün aşık etme duaları, aşık eden dualar mevcuttur. Türkiye’nin en ünlü ve en güvenilir medyumuna sitemiz üzerinden ulaşarak merak ettiğiniz bütün konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

DENENMİŞ AŞIK ETME DUASI  

Denenmiş aşık etme duası, dünya üzerinde hemen herkes tarafından en çok ilgi gören duadır diyebiliriz. Aşık etme duası, hızlı aşık etme duası gibi dualar sayesinde kişiler, yaşadıkları aşk sorunlarından kurtulurlar.

Dualar; kulların isteklerini Allah’a iletme şeklidir. Ve tüm inanışlarda kutsal sayılır. Temiz ve iyi niyetli edilen dualar Allah katında kabul görür ve kulun istediği kapılar açılır. Denenmiş aşık etme duası sayesinde şimdiye kadar birçok birliktelik ve mutlu yuva kurulmuştur.

 

Aşık etme duaları, genellikle kadınlar tarafından erkeği kendine aşık etmek için kullanılır. Fakat duanın böyle bir zorunluluğu yoktur. Günümüzde birçok erkek, kadını kendine aşık etme duası okumaktadır.

 

Oldukça faziletli olan aşık etme duası okumak için uygulanması gereken birtakım manevi çalışmalar bulunur. Bu manevi çalışmaların eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesiyle istenen kişi aşık olur ve sonucunda mutlu çiftler olurlar.

 

Aşık etme duası, istenen ilginin görülmediği durumlarda da yapılabilmektedir. Denenmiş aşık etme duasının birçok çeşidi bulunur. Yalnızca platonik aşıkların tercih ettiği bir dua değildir. İstediğiniz durumdaki istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmeniz mümkündür.

Aşık etme duasını gerektiği gibi okursanız, sonuçlarını en iyi şekilde alacaksınız.

 

AŞIK ETME DUASI KİM İÇİN OKUNUR?

 

 

Aşık etme duası, niyetlere göre değişiklik göstermektedir. Dualar, kişisel olan manevi çalışmalardır. Ve manevi çalışmaların yapılış teknikleri her ne kadar benzer olsa da hatta aynı gibi görünse de eşsiz ve biriciktir. Herkesin kalbi, niyeti, isteği, temizliği kendine hastır. Aşık etme duası okuyacak olan kişilerin öncelikli olarak kendilerine has bir manevi uygulama gerçekleştirdiklerini bilmelerinde önem vardır.

 

Bütün dualarda da olduğu gibi, aşık etme duasının da neden edildiği değil; kime edildiği ve ne şekilde edildiği önemlidir.

Çünkü aşık etme duasının tesirini etkisini belirleyen faktörler onlardır.

 

Aşık etme duası şu niyetler için okunabilir:

 

 

 • Eski sevgiliyi geri döndürmek için
 • Küs olan sevgiliyle barışmak için
 • Giden kocayı döndürmek için
 • Ayrılan sevgiliyi geri getirmek için
 • Karı koca arasını iyileştirmek için
 • Giden kadını geri getirmek için
 • Sevgiliyle arayı düzeltmek için
 • Eşler arası muhabbeti artırmak için
 • Hane huzurunu korumak için
 • Erkeği kendine aşık etmek için
 • Kadını kendine aşık etmek için
 • Birini kendine aşık etmek için
 • Tanımadığın birini aşık etmek için
 • Sevdiğin kişiyi aşık etmek için
 • Arkadaşı aşık etmek için

AŞIK ETME DUASINDA NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

 

Aşık etme duası dinimizde oldukça büyük bir yer kaplar. Aynı zamanda uzman hocaların da aşık etme duası ile ilgili söylediği birçok bilgi mevcuttur. Aşık etme duası diğer dualarla asla karıştırılmamalıdır. Bu dua bir hayal duasından çok, bir niyet duasındadır. Neredeyse büyü gibi bir etki yaratabilecek güce sahiptir. Bazı kişiler tarafından aşık etme duası ritüeli ile aşık etme büyüsü birbirine karıştırılır. Aşık etme duası asla bir büyü değildir. Tam tersine, dinen oldukça faziletli olan ve sevap getiren bir duadır. Bu hassas duada da dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta vardır.

Bu noktalar duanın bütün etki aralığı üzerinde rol oynar. Duanın daha kısa sürede tutmasını sağlayabilir ya da daha uzun sürede tutmasına sebep olabilir.

 

Aşık etme duası, mümkünse bir medyum hoca ile birlikte tüm manevi ritüelin iyice öğrenilmesinin ardından yapılmalıdır. Bazı kişiler, duayı yazılı sözlerden ibaret sanırlar.

Ancak dualar sözlere; sözler enerjilere, enerjiler hayata dönüşür. Bu bakımdan şunlara dikkat etmek çok faydalıdır:

 

Aşık etme duasının nasıl okunduğu

 

Aşık etme duasının nerede okunduğu

 

Aşık etme duasının kime okunduğu

 

Bunlar öncelikli dikkat edilecek olan hususlardır. Bunların ardından beden temizliği, edilen niyet, esas amaç gelir.

 

Aşık etme duasını bir enerji ağı gibi düşünebilirsiniz. Nasıl ki korktuğunuz şeyler başınıza geliyor ya da bir şeyi çok istediğinizde o gerçekleşiyor, aşık etme duası da bunlar gibidir. Buralarda önemli olan şey konsantrasyonu ve odağı nereye topladığınızdır.

Örnek vermek gerekirse; bir bardağı düşürün kırmaktan korkarsanız muhakkak o bardağı düşürüp kırarsınız. Çünkü bütün enerjinizi bardağın kırılması durumuna yöneltmiş olursunuz. Bu yüzden bu kaçınılmaz hale gelir.

 

Aşık etme duasında da, kesinlikle istenen niyete iyi odaklanmak gereklidir. Kafada başka bir şey olmamalıdır. Özellikle olumsuz hiçbir düşüncenin üzerinde durulmamalı ve bertaraf edilmelidir.

 

Aynı zamanda aşık etme duası ve tüm aşk duaları okuyacak kişilerin kendilerini sevmeleri gerekir. Bu dualar sevgiye dayalı dualardır. Kendini yeterince sevmeyen ve kendi varlığına hak ettiği değeri göstermeyen hiçbir birey bir başkasını sevemez. Ve bu sebeple edeceği dualar da uygulayacağı manevi ritüeller de tam olarak istediği şekilde hayata geçmez.

 

Denenmiş aşık etme duası okunmadan önce;

 

Muhakkak bulunulan ortam loş bir ortam olmalıdır. Yapay ışıklandırmalar kapatılmalı ya da çok az olacak şekilde açılmalıdır. Mümkünse ortam mumlar ile aydınlatılmalıdır.

 

Asla acele edilmemeli ve dua çalışması kendini Allah’a teslim etmiş, güvenli bir insan olarak uygulanmalıdır.

 

Zihin arındırılmış olmalıdır.

 

Beden, her türlü kirden temizlenmiş ve gusül abdesti alınmış olmalıdır. Hatta gusül abdesti sırasında da kişinin niyetine odaklanması ve sık sık içinden niyetini geçirmesi hocalar tarafından tavsiye edilmektedir.

 

Aşık etme duası okuması yapacak olan kimsenin, muhakkak duayı ezberlemiş olması lazımdır. Duayı bir kağıttan ya da bir kitaptan okumak; dikkati dağıtacak ve odağın kaçmasına sebep olacaktır.

 

Aynı zamanda bu duayı okunacak olan kişi, duayı okunuşuna en uygun biçimde okumalıdır. Bunun için Arapça okuma tecrübesi olmayanlar bir müddet Arapça tecvit için deneyim kazanabilirler.

 

Dua, tam haliyle bütün vurgulara dikkat edilerek okunmalaıdır.

 

Duaya başlamadan önce niyet, 3 kez içten edilmelidir.

 

Ardından sesli bir biçimde 3 kez daha tekrar edilir.

 

Dua okuması bittikten sonra şükür namazı kılınması gereklidir.

 

Aşık etme duası okunurken, duanın niyet edildiği kişinin fotoğrafının olması ya da kişisel bir eşyasının bulunması odağı daha çok artıracağından tavsiye edilmektedir.

 

Duanın edildiği ortamda aşık olması istenen kişiyi hatırlatacak materyallerin bulunması hocalar tarafından tavsiye edilir.

 

Fakat unutulmamalıdır; bu uygulamaların hiçbirisinde salt bir amaç için uygulama gerçekleştirilmemelidir. Kişinin içten, samimi ve inançlı olması en önemlisidir. Bu dualar alelade dualar değildir. Oldukça büyük etkiye sahiptir. Kişinin aceleye getirmesi, eksik okuması gibi durumlarda dua tesirini göstermez.

 

Denenmiş aşık etme duası:

 

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba’dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn. Ve yes’eluneke anil cibali fe kul yensifüha rabbi nesfa. Fe yezeruha kaan safsafa e-ve-lem yerallezine keferu ennes semavati vel erda kaneta ratkan fe fetaknahüma ve cealna minel mai külle şey’in hayy e fe la yü’minun ve nünezzilü minel kur’ani ma hüve şifaüv ve rahmetül lil mü’minin felemma tecella rabbühu lil cebeli cealehu dekkev ve hara musa saika felemma efaka kale sübhaneke tübtü ileyke ve ene evvelül mü’minin merecibahreyni yeltekiyani fe kulnadrib bi asakel hacer, fenfecerat minhüsneta aşrate ayna, kad alime küllü ünasim meşrabehüm, külu veşrabu mir rizkillahi ve la ta’sev fil erdi müfsidin ve anetil vücuhü lil hayyil kayyum ve kad habe men hamele zumla ve men yetevekkel ‘alellahi fehuve hasbuhu innallahe baliğu emrihi kad ce’alallahu likulli şey’in kadren fe fetahna abvabes semai bimaim munhemir ve feccernel erda uyunen feltekal mau ala emrin kad kudir allâhümme innî en-tecmea beyne fülan ibni fülana an ferci fülana binti fülana ve hallû zekerihî ve nefsihî ve fercihâ bi-hakki hazihil esmâi, inneke alâ külli şey’in kadîr. Yâ heyâşin, ahyan, esbâvûtin, inneke seyyidinâ velâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm. Fî, Fî, Fî, Fî, Fî, essâ’ate, essâ’ate, elvâhan, elvâhan, el-acele, el-acele. Allâhümme’ğfir lî hatîetî ve cehlî ve israfî fî emrî ve mâ ente a’lemu bihi minnî. Allâhümme’ğfir lî ceddî ve hezlî ve hataî ve amdî ve küllü zâlike indî. Allâhümme’ğfir lî ma kaddemtü ve mâ ahhartü ve mâ esrartü ve mâ a’lentü ve mâ ente a’lemu bihî minnî. Ente’l-mukaddimu ve ente’l-muahhiru ve ente alâ külli şey’in kadîr.

 

 

AŞIK ETME DUASI KESİN TUTAR MI?

 

Dualar, biz insanların diledikleri şeyleri Allah’a yalvararak isteme biçimidir. Etkili aşık etme duaları sayesinde duaların kabul görmesi için uygulanan birçok manevi çalışma da gerçekleştirilir. Yalnızca aşık etme duası ya da aşk duaları için değil, bütün dualarda önemli olan şey; duayı eden kişidir. Duayı okuyan kişinin kalbi temizse, sevapları çoksa dualar kabul görür. Allah, razı olduğu kullarının ettiği duaları kabul ederek onlara hayırlı kapılar açılar. Bu nedenle duanın kesin tutması ya da tutmaması hakkında net bir şey söylemek yanlıştır. Bizler elimizden geleni kalbimizin temizliği ile uygulayıp gerisini Allah’ın rızasına, tevekküle bırakırız.

Aşık etme duası ile ilgili yalan yanlış birçok bilgi özellikle internet dünyasında gezinmektedir. Bu konuyla ilgili bilinçli olmakta fayda vardır. Hiçbir hoca, duanın kesin tutup tutamacağını bilemez. Yalnızca duanın tesirini artırmak için manevi uygulamalar sağlayabilir. Bu sebeple; kendini hoca olarak tanıtan fakat aslında sahte olan kişilere çok dikkat edilmelidir.

AŞIK ETME DUASI NE KADAR SÜREDE KABUL OLUR?

 

Aşık etme duasının etkisi üzerinde rol oynayan birçok unsur bulunur. Kişi, aşık olduğu kişi, birlikte çalışılan hoca, edilen dua, duanın ediliş biçimi gibi faktörler duanın süresi üzerinde belirleyici olan faktörlerdir. Fakat yüzyıllardan beri uygulanan ve edilen dualarda bazı etki süreleri dikkat çeker. İyi niyetli ve kalbi temiz kişilerce edilen dualar kısa sürede kabul görür. Bazı kişilerin ettiği dualar 12 saat gibi kısa bir sürede bile kabul olabilir. Fakat bazıları için bu sürenin 90 günü bulduğu bile görülür. Böylesi durumlarda sabırlı olmak gereklidir. Aşık etme duası kabul olsa da olmasa da ya da süre gecikse de isyankar olmamalı, hayıflanmamalı, şikayet etmemelidir. Sabırla ve sukünetle beklenen ve çok istenen tüm dilekler kabul görürler.

AŞIK ETME DUASI GÜNAH MIDIR?

 

Aşık etme duası; en kalbi ve en saf duyguların sözlü dile getirilme şeklidir. Allah, hiçbir kuluna kötü niyet barındırmadığı müddetçe ettiği dualar için günah yazmaz. Kötü niyetli edilen dualar beddua olarak nitelendirilir. Ve bazı beddualar tutabilir. Bedduaların tutması için kişinin; haksızlığa maruz kalmış olması, bir gaspa uğramış olması gerekir. İlahi adalette zaman aşımı olmadığı için Allah, bazı kimselerin ettiği bedduaları dahi gerçekleştirir. Fakat bunların dışında istenen şeyler için edilen tüm dualar günah sayılmaz. Dua edilmek sevap kazandırır. Aşık etme duası da oldukça faziletli bir dua olduğu için okunmasında hiçbir sakınca yoktur.

 

 

SEVDİĞİNİ DELİ GİBİ AŞIK EDEN DUA

 

Bazı dualar ve uygulanış biçimleri oldukça farklı olup, farklı sonuçlar ortaya çıkarırlar. Örnek vermek gerekirse; yıllardır aynı kişiyi platonik olarak seven kişilerin sevgileri gerçek ve çabaları çoksa bu kişiler oldukça şanslıdır. Bu, onların hak ettiği bir aşk haline gelir. Dolayısıyla duadan ve manevi uygulamalardan elde edecekleri sonuç, kalplerinde barınan sevgiyle eş değerdedir. Birisine deliler gibi aşık olan insan, yapacağı uygulamalarla aşık olduğu kişiyi deli gibi aşık edebilir.

 

Bu dualardan birisi:

 

Bismillâhirrahmânirrahîm. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn.Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh.

Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn.

 

Sevdiğini deli gibi aşık eden dua okuması yaparken de diğer okumalarda olduğu gibi acele etmemek gerekir. Bu manevi çalışmaya gerçekten zaman ayırmak esasına uygun biçimde gerçekleştirmek önemlidir. Sevdiğini deli gibi aşık eden dua sayesinde karşılık bulamayan aşklar karşılık görür. İlişkileri bitmek üzere olan çiftler birbirine yakınlaşır. Hatta boşanmak üzere olan evli çiftlerin bile bu dua sayesinde evliliklerini kurtardığı bilinir.

 

ERKEĞİ KENDİNE AŞIK ETME DUASI

 

Aşık etme duası, hem kadına hem erkeğe okunabilen bir duadır. Ancak yüzyılların getirmiş olduğu derin ilim tecrübesiyle birtakım duaların erkekler üzerinde daha tesirli olduğu görülmüştür. Erkeği kendine aşık etme duası hiçbir kadın üzerinde denenmemelidir.

 

Bu dua öncesinde niyet belirlenmeli ve muhakkak temiz olunmalıdır.

 

Erkeği kendine aşık etme duası:

 

Bismillâhirrahmânirrahîm.

El hamdü lillahi rabbil âlemîn.

Er rahmânir rahiym.

Mâliki yevmiddîn.

İyyâke na’büdü ve iyyâke nestaîn.

İhdinas sirâtal müstekiym.

Siratallezîne en’amte aleyhim ğayril mağdûbi aleyhim ve led-dâllîn.

Elif lâm mîm.

Zâlikel kitâbü lâ raybe fîh, hüden lil müttekiyn.

Ellezîne yü’minûne bil ğaybi ve yükîmûnes-salâte ve mimmâ razaknâhüm yünfikun.

Velelzîne yü’minûne bi mâ ünzile ileyke ve mâ ünzile min kablik, ve bil âhirati hüm yûkinûn.

Ülâike alâ hüden min Rabbihim ve ülâike hümül müflihûn.

Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühû sinetün velâ nevm, lehû mâ fis-semâvâti ve mâ fil-ard, men zellezî yeşfeu ındehû illa bi iznih, ya’lemü mâ beyine eydîhim ve mâ halfehüm, ve lâ yühîtûne bişey’in min ılmihî illâ bi-mâ-şâ-e vesia kürsiyyühüs semâvâti vel-ard, ve lâ yeûdühû hifzuhüma, ve hüvel aliyyül azîm.

Lillâhi mâ fis semâvâti ve mâ fil ard, ve in tübdû mâ fî-enfüsiküm ev tuhfûhü yühâsibküm bihillâh, fe yağfiru limen yeşâü ve yüazzibü men yeşa’, vallâhü alâ külli şey’in kadîr.

Âmener-rasûlü bi-mâ ünzile ileyhi min rabbihî vel mü’minûn, küllün âmene billâhi ve melâiketihî ve kütübihî ve rusülih, lâ nüferriku beyine ehadin min rusulih, ve kâlû semi’nâ ve eta’na ğufrâneke rabbenâ ve ileykel masîr.

Lâ yükellifüllâhü nefsen illâ vüs’ahâ, lehâ mâ kesebet ve aleyhâ mektesebet, rabbenâ lâ tüâhiznâ in-nesînâ ev ahta’na, rabbenâ ve lâ tahmil aleynâ isran kemâ hameltehû alellezîne min kablinâ, rabbenâ ve lâ tühammilnâ mâ lâ-tâkate lenâ bih, va’fü annâ, vağfir lenâ, verhamnâ ente mevlânâ fensurnâ alel kavmil kâfirîn.

İnne rabbekümüllâhüllezî halekas semâvâti vel-arda fî-sitteti eyyâmin sümmestevâ alel-arşi-yuğşil-leylen nehâra yetlübühû hasîsen veş-şemse vel kamera ven nücûme müsahharâtin bi emrihî elâ lehül halku vel emru tebârakellâhü rabbül âlemin.

KISA SÜREDE AŞIK ETME DUASI

 

Kısa sürede aşık etme duası, diğer duaları destekleyen bir duadır. Esas manevi çalışmanın yapılması ve esas duanın okunmasının ardında kısa sürede aşık etme duası okunarak tesir artırılabilir. Bu dua gün içerisinde her akla geldiğinde okunabilir. Aynı zamanda bu dualarda birlikte; Felak, Fatiha, Nas, Rad sureleri de okunması tavsiye edilir. Fakat, duayı genel geçer bir şekilde değil kalben okumakta yarar olduğunu hatırlatmakta fayda var.

 

Kısa sürede aşık etme duası:

Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ukadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ke’imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek.

Iza veka’atilvaki’atu. Leyse livak’atiha kazibetun. Hafıdatun rafi’tun. İza ruccetil’ardu reccen. Ve bussetilcibalu bessen. Ve fekanet hebaen munbessen. Ve kuntum ezvacen selaseten. Feashabulmeymeneti ma ashaulmeymeneti. Ve ashabulmeş’emeti ma ashabulmeş’emeti. Vessabikunessabikune. Ulaikelmukarrabune. Fiy cennatin na’ıymi. Sulletun minel’evveliyne. Ve kaliylun minel’ahıriyne. ‘ala sururin medunetun. Muttekiiyne ‘aleyha mutekabiliyne. Yetufu ‘aleyhim veldanun muhalledune. Biekvabin ve ebariyka ve ke’sin min ma’ıynin. La yusadda’une ‘anha ve la yunzifune. Ve fakihetin mimma yetehayyerune. Ve lahmi tayrin mimma yeştehune.

 

 

Hızlı aşık etme, en etkili aşık etme, tesirli aşık etme duaları gibi birçok dua sitemiz üzerinde mevcuttur. Bütün içerikler esasına uygun bir biçimde ilim irfan sahibi medyum hocamız tarafından hazırlanmaktadır. Sitemiz üzerinden Türkiye’nin en etkili medyum hocasına ulaşabilir ve öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

KALICI AŞIK ETME BÜYÜSÜ

Kalıcı aşık etme büyüsü, bütün kadim büyü kitaplarında en fazla yere sahip olan büyüler arasında yer alır. Kalıcı aşık etme büyüsü ile insanlar sevdiklerine ömür boyunca mutlu bir şekilde kavuşur. Etkili aşık etme büyülerinden olan kalıcı aşık etme büyüsü hem kadınlara hem erkeklere yapılabilir. Ancak genellikle kadınlar tarafından erkeği kendine aşık etmek için uygulanır.

 

Kalıcı aşık etme büyüsü uygulanış biçimleri çok çeşitlidir. Medyum hocanın izleyeceği yollar, büyünün esas niyeti, büyülenecek kişinin kim olduğu uygulanış biçimini etkiler. Kalıcı aşık etme büyüsü ile aşık ederek evliliğe kadar giden pek çok kimse vardır. Kalıcı aşık etme büyüsünde dikkat edilmesi gerekli olan noktalara özen gösterilmelidir. Bu büyü, oldukça teferruatlı olan bir büyüdür. Bu sebeple her adımın dikkatli atılması gereklidir.

 

KALICI AŞIK ETME BÜYÜSÜ YAPIMI

 

Kalıcı aşık etme büyüsü yapmak için birden fazla metot ve teknik vardır. Kalıcı aşık etme büyüsü kesinlikle evde yapılmamalıdır. Bu hususta ilim irfan sahibi bir medyum hoca ile çalışılmalıdır. Bu manevi ritüelde çok fazla detay bulunduğu için kendi kendine yapılması kimse tarafından tavsiye edilmez.

 

 

Kalıcı aşık etme büyüsünde ilk olarak hocanın yönlendirmeleriyle istenen malzemeler temin edilir. Bunlar; saç teli, tırnak, kişisel eşya, peçete olabilir. Aynı zamanda büyülenecek kişinin fotoğrafı da bazı büyü tekniklerinde istenmektedir.

Malzemeler toparlanırken doğru kişiye ait olduğundan emin olmakta fayda vardır.

 

Kalıcı aşık etme büyüsünde medyum hoca tarafından hazırlanan bazı tılsımlar bulunur. Bunlar; kişiye özel aşk tılsımlarıdır. Büyünün etkili ve hızlı sürede tesiri için oldukça önemlidir. Bu sebeple büyüyü yapacak hocanın nefesi kuvvetli bir hoca olması büyük rol oynar.

Medyum hoca, büyü esnasında gizemli ve sırlı sözler söyler. Bu sözlerin büyülenecek kişinin fotoğrafına yönelik söylenmesi gerekir.

 

Bu büyünün etki etme süresi büyünün yapıldığı kişiye ve büyüyü yapan hocaya göre değişir. Bazılarında hemen etki gösterirken bazılarında ise geç etki gösterebilir. Fakat genel olarak kalıcı aşık etme büyüsünde sabırlı olmalı ve isyan etmemelidir. Kalıcı aşk büyüsü kesin sonuç veren bir uygulamadır. En geç 15 günde sonuçlarına ulaştırır.

Eğer 15 gün bitti ise ve halen sonuç elde edilememişse, medyum hocayla iletişime geçilmelidir. Gözden kaçan bir hata yapılmış ve büyü tutmamış olabilir. Büyü tekrarlanarak yapılan hata düzeltilmelidir.

Yanlış yapılan büyüler asla o hali ile bırakılmamalıdır. Ya büyü bozulmalıdır ya da düzeltilmelidir. Aksi halde herkes için negatif sonuçlar doğurduğu bilinir.

 

KALICI AŞIK ETME BÜYÜSÜ ETKİLERİ

 

Kalıcı aşık etme büyüsü etkileri, kademeli olarak meydana gelir. Bu büyünün yapıldıktan sonraki 6. günü, 12, günü ve 15. günü için ayrı ayrı sonuçlar bulunur.

Kalıcı aşık etme büyüsü genel olarak istenen sonuçlara ulaştırır. Ancak şu da bilinmelidir ki; bu büyü sabır isteyen bir büyüdür.

Aynı zamanda kalıcı aşık etme büyüsü bir kere yapılıp bozulduktan sonra bir daha tekrarlanamaz. Tekrarlansa bile o büyü kesinlikle işe yaramayacaktır.

 

Kalıcı aşık etme büyüsü etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hemen herkeste aynı etkiler yaratır. Bunlar şöyledir:

 

Büyülenen kişi, sosyal çevresinden uzaklaşmaya başlar

 

Yakın arkadaşlarıyla bile arasına mesafe koyacak kadar kendine çekilebilir

 

Büyü etkisinde olan kişide; derin düşünceler, dalgınlıklar ve unutkanlıklar kısa süreliğine meydana gelir. (15.günün sonunda bunlar yok olur)

 

Büyülenmiş kişinin uyku düzeni değişir. Gece uykularının durumu da değişir. Önce sık rüya görmeye ve ardından rüyasında büyü yaptıran kişiyi görmeye başlar.

 

Büyü etkisindeki kişi, kendine büyü yapıldığını asla anlamayacağından kaynaklı rüyasında gördüğü kişiye karşı derin duygular beslemeye başlar. Ve bu durumdan memnun olur.

 

 

Kalıcı aşık etme büyüsü, en etkili aşık etme büyüsü, hızlı aşık etme büyüsü, erkeği kendine aşık etme büyüsü gibi aşk temalı konular sitemiz üzerinde mevcuttur. Unlumedyum.com tarafından bütün işlemler %100 güven esasına dayanarak işinin ehli medyum hocamız tarafından gerçekleştirilir. İlim irfan sahibi medyum hocamıza sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

TUTMA GARANTİLİ AŞK DUASI

Aşk, herkes için güzel duygularla eşleştirildiği düşünülen bir duygu olsa da birçok insan için hayal kırıklığı yaratabilir. Tutma garantili aşk duası ile yaşanan hayal kırıklıklarından kurtulmak mümkündür.

Özellikle platonik olarak yaşanan aşklar, kişiyi derin üzüntüye uğratarak yıpratır. Kişiler, bu durum için dünyevi çabaların fayda etmediğini anladığında büyü ya da dua yollarına başvururlar.

Dualar; kulların isteklerini Allah’a bildirme biçimleridir. Her türlü iyi niyetle edilen dua, oldukça faziletli ve sevaptır. Garantili aşk duaları ederek birçok mutlu yuvanın kurulduğu ve insanların ömür boyunca huzurla yaşadığı bilinir.

Tesirli aşk duaları, en etkili aşk duaları, garantili aşk duaları genellikle kadınlar tarafından tercih edilir. Ancak hem kadınlar hem de erkekler üzerinde etki sağlar.

Garantili aşk duası için birtakım ritüeller bulunur. Bu ritüellerin tam ve doğru uygulanmasıyla istenen bütün sonuçlar elde edilir.

GARANTİLİ AŞK DUASI

 

Garantili aşk duası, her sabah namazından sonra tam 41 defa okunmalıdır. 41 defa okunmasının sebebi ise, bu duayı okuyan birçok kişinin 41. okuyuşunda etkilerini görmesinden kaynaklanır. Dua okunmadan önce abdest alınmalıdır. Edilecek niyet 3 kez içten, 3 kez seslice edilmelidir.

 

Bismillahirrahmanirrahim

 

Ya baiusu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhate zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila a’ğmali ve efali müntemiren bi kudretike fi ahvali ğaliben emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali  ve ebaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi. (Amin.)

 

HEMEN TUTAN AŞK DUASI

 

Hemen tutan aşk duası zaman zaman kişiye göre değişiklik gösterse de yaklaşık 30 saat içinde tuttuğu bilinir. Birçok kişi tarafından okunup, sonuçları alınmıştır. Aynı zamanda medyum hocalar tarafından da sıkça taviye edilir.

 

Bu duayı okumadan önce temiz ve loş bir ortam yaratmak gerekir. Abdest alınmalıdır. Beden ve zihnin her türlü kirden arınmış olması çok önemlidir.

 

Duaya başlamadan önce 3 defa Euzu Besmele çekilir ve dua okunur.

 

Hemen tutan aşk duası:

 

Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.

 

 

ÇOK ETKİLİ AŞK DUASI

 

Çok etkili aşk duası, garantili aşk duasındandır. Garantili aşk duasında ve çok etkili aşk duasında dikkat edilmesi gereken birtakım ritüeller bulunur. Bunların eksiksiz ve düzgün yapılmasıyla sonuca kısa sürede ulaşım sağlamış olursunuz.

Çok etkili olan garanti aşk duası okunmadan önce abdest alınmalıdır. Dikkatin ve yoğunluğun niyete verilmesi gerektiğini hatırlatmakta fayda vardır.

 

 

Çok etkili aşk duası:

 

Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey\’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin

 

Çok etkili aşk duası, garanti aşk duası, en etkili aşk duası okuması yaparak sevdiğiniz kişi ile kavuşabilirsinizi. Türkiye’nin en güvenilir ve en ünlü medyumuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bütün manevi çalışmalarla ilgili merak ettiklerinizi sitemizden ve işinin ehli medyum hocamızdan öğrenebilirsiniz.

 

EN ETKİLİ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

En etkili bağlama büyüsü; sevdiğini kendine aşık etmek ve sevdiğini kendine bağlamak için yapılır. Bunun için gerekli olan malzemelerin temin edilmesiyle işleme geçilerek hızlı sonuçlar almak mümkündür.

 

En etkili bağlama büyüsü ritüeli pek kolay olmayan bir ritüeldir. Bunun uygulanabilmesi için bağlamak istenen kişinin, büyüyü yapan kişi ile aynı ortamda olması gerekir. Fakat bazı durumlarda aynı ortamda olmak pek mümkün olmaz. Bu sebeple, en etkili bağlama büyüsü yapımında o kişinin hayal ile canlandırılması şarttır. Bu hayal esnasında kesinlikle %100 inançlı olmak önem taşır. Konsantrasyon ve odaklanma üst seviyelerde olmalıdır. Gerekli özen gösterilmezse büyü hiçbir işe yaramaz.

 

En etkili bağlama büyüsünde büyülenecek olan kişiye fiziksel olarak yaklaşmalı ve bazı duaların yürekten okunması gerekir.

 

 

EVDE YAPILAN HIZLI BAĞLAMA BÜYÜSÜ

 

Evde hızlı bağlama büyüsü ile platonik olarak sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamanız mümkün kılınmaktadır. Evde yapılan hızlı bağlama büyüsü yapımında ihtiyaç duyulan tek şey birtakım dualardır. Doğru ve eksiksiz bir biçimde dua okuma işlemlerinin tamamlanmasıyla istenen neticeler sağlanır. Evde yapılan hızlı bağlama büyüsü etkilerini kısa sürede görebilirsiniz.

 

Bağlama duası okumadan önce abdest almış olmak gerekir.

Evde hızlı bağlama büyüsü yapmak için en önemli nokta; dualar okunurken bağlamak istediğiniz kişinin yüzünü hayal etmeniz gerekir. Kesin bir odak içerisinde yapılmalıdır. Abdestten sonra, bedende olduğu gibi akılda da bir arındırma sağlanmalıdır. Evde yapılan hızlı bağlama büyüsünde sevilen kişi net bir şekilde zihinde canlandırılmalıdır.

 

Ardından okunacak olan dua, sabah namazından sonra okunmalı ve 3 kez tekrar edilmelidir. Tam 2 ay boyunca okunmasında fayda vardır.

 

Hızlı Bağlama duası:

 

Ve keyfe tekfürune ve entüm tütla aleyküm ayatüllahi ve fıküm rasulüh* ve mey ya’tesım billahi fe kad hüdiye ila sıratım müstekıym

 

Ya eyyühellezıne amenüttekullahe hakka tükatihı ve la temutünne illa ve entüm müslimun

 

Va’tesumu bi hablillahi cemıav ve la teferraku* vezküru nı’metellahi aleyküm iz küntüm a’daen fe ellefe beyne kulubiküm fe asbahtüm bi nı’metihı ıhvana* ve küntüm ala şefahufratim minen nari fe enkazeküm minha* kezalike yübeyyinüllahü le küm ayatihı lealleküm tehtedun

 

Tilke ayatüllahi netluha aleyke bil hakk* vemallahü yürıdü zulmel lil alemın

 

Ve lillahi ma fis semavati ve ma fil ard* ve ilellahi türceul ümur

 

1 GÜNDE ETKİ EDEN BAĞLAMA DUASI

 

Çok kısa sürede bağlama sağladığı için sıklıkla tercih edilen bir ritüeldir.

En tesirli bağlama büyüsü olarak da bazı kaynaklarda yer alır.

Sabah namazından sonra tam 111 defa tekrar edilmesi gerekir.

 

Ma kane li beşerin ey yü’tiyehüllahül kitabe vel hukme ven nübüvvete sümme yekule lin nasi kun ıbadel lı min dunillahi ve lakin kunu rabbaniyyıne bi ma küntüm tüallimunel kitabe ve bima küntüm tedrusun

 

Ve la ye’müraküm en tettehızül melaikete ve nebiyyıne erbaba* e ye’müruküm bil küfri ba’de iz entüm müslimun

 

Ve iz ehazellahü mısakan nebiyyıne lema ateytüküm min kitabiv ve hıkmetin sümme caeküm rasulüm müsaddikul lima meaküm le tü’minünne bihı ve le tensurunneh* kale e akrartüm ve ehaztüm ala zaliküm ısrı* kalu akrarna* kale feşhedu ve ene meaküm mineş şahidın

 

Fe men tevella ba’de zalike fe ülaike hümül fasikun

 

E fe ğayra dınillahi yebğune ve lehu esleme men fis semavati vel erdı tav’av ve kerhev ve ileyhi yürceun.

 

En hızlı bağlama duası, hızlı aşık etme duası, kendine aşık etme, kendine bağlama konuları ile ilgili bütün detaylar sitemizde yer almaktadır. Sitemiz üzerinden Türkiye’nin en güvenilir ve ünlü medyumuna ulaşabilirsiniz.