Arananlar: aşık etme büyüsü

HEMEN AŞIK ETME BÜYÜSÜ

Aşık etme büyüleri ve tüm aşk büyüleri asırlardan beri kadim büyü kitaplarının öğretileri ile yapılır. Hemen aşık etme büyüleri, en etkili büyüler arasında yer alır. Sonuçlarını neredeyse ertesi gün göstermeye başlayan oldukça etkin bir büyüdür. Hemen aşık etme büyüsü sayesinde birçok aşık birbirine kavuşarak mutlu bir yuva kurmuştur.

Hemen aşık etmek istediğiniz kişilere bilgili bir medyum hoca tarafından hızlı aşık etme büyüsü yaptırarak aşkla ilgili yaşadığınız sorunlardan kurtulabilirsiniz.

HEMEN AŞIK ETME BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR?

Bütün aşık etme büyülerinin yapılış amacı farklıdır. Hiç tanımayan bir kişiye hemen aşık etme büyüsü yapılabileceği gibi evli çiftlere de yapılabilir. Hemen aşık etme büyüsü yapan platonik aşıklar büyünün etkisiyle birlikte aşık oldukları kişiye kavuşurlar. Aynı zamanda yılların getirisiyle evlilik içinde yaşanan birtakım sorunlar ve geçimsizlikler olabilir. Hemen aşık etme büyüsü, evlilik içinde yaşanan uzaklaşmaları gidererek evliliği ilk günlerdeki haline getirir.

Aşık etme büyüleri çok çeşitlidir. Çeşitleri, uygulanış amacına göre değişiklik gösterir.

HEMEN AŞIK ETME BÜYÜSÜNÜ KİM YAPABİLİR?

Aşık etme büyüleri çeşitlilik bakımından oldukça fazladır. Hemen herkes aşk konusunda birbirinden farklı birçok sorunla karşılaşır. Ve her sorunun giderilebilmesi için farklı uygulamalar bulunur. Hemen aşık etme büyüsü, muhakkak işinin ehli bir medyum tarafından yapılmalıdır. Evde aşık etme büyüsü yapmak oldukça sakıncalıdır. Bunun sebebi ise; uygulama çeşitlerinin fazla ve çok detay içermesinden kaynaklanır. Hemen aşık etme büyüsü alanında uzman ve bazı ilimlere hakim olan medyum hocalarca uygulanmalıdır. Aksi takdirde sonuçları olumsuz olabilmektedir.

HEMEN AŞIK ETME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Bu büyü için dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunur. Büyüyü yapacak olan kişinin daha önce hemen aşık etme büyüsü yaptırmış olması büyük önem taşır.
Kişinin amacına ve niyetine yönelik çalışmalar uygulanır. Bu çalışmalar medyum hocalar tarafından bazı bilgilerin bilinmesiyle gerçekleştirilir. Bu sebeple; hemen aşık etme büyüsü yaptıranların gerekli olan tüm bilgileri hocaya eksiksiz ve doğru bir biçimde aktarması gereklidir.

Bu büyü genel olarak cuma gecesini cumartesi gününe bağlayan gece yapılmalıdır.
Zaman ve mekan hoca tarafından ayarlanmalıdır.
Bulunulan ortam temiz olmalıdır. Aynı zamanda ortamda bulunan herkesin gusül abdesti alması şarttır.
Bu büyü yapılırken ve yapıldıktan sonra okunması gerekli olan birtakım dualarla desteklenir. Burada amaç; büyünün tesirini artırmaktır.

HEMEN AŞIK ETME BÜYÜSÜ ETKİLERİ NELERDİR?

Aşık etme büyüsü etkileri her zaman değişkenlik gösterir. Hemen aşık etme büyüsü etkilerinde birden fazla nokta rol oynar. Büyüyü yapan hocanın kuvveti, büyülenecek olan kişi, uygulanan büyü gibi faktörlerin hepsi etkilerin seyrini değiştirebilir. Örnek vermek gerekirse; daha önceden aşık etme büyüsü yapılan ve bozulan bir kişiye tekrardan aşık etme büyüsü yapmak sakıncalıdır. Bu gibi durumlarda büyü ters tepebilir.
Bu sebeple, büyülenmek istenen kişi hakkında birtakım özel bilgilere ihtiyaç duyulur. Özel bilgilere erişilememesi durumunda medyum hocanın ilk olarak, o kişiye büyü yapılıp yapılmadığını tespit etmesi gerekir.
Ancak etkiler ne kadar değişiklik gösterse de hemen herkeste aynı olan birtakım belirtiler bulunur.

Hemen aşık etme büyüsü belirtileri şunlardır:

Kişide devamlı dalgınlık ve düşünceli bir hal görünür.

Aşık etme büyüsü etkisi altında olan insan, tüm kişilerden uzaklaşmaya başlar.

Uyku düzeninde değişiklikler görülebilir. (Uykuya dalamama, çok uyuma, erken uyanma gibi)

Büyülenen kişinin gördüğü rüyalar değişecektir. Etki altında olan bireyler yavaş yavaş rüyalarında büyü yaptıran kişiyi görmeye başlar. Bu sayede sabah uyandığında aklına ilk gelen isim o olmuş olur.

Hemen aşık etme büyüsü etkisinde olan bir insan, zaman zaman baş ağrıları ve sebepsiz yorgunluk hissedebilir.

Yine aynı şekilde fizyolojik olarak; mide bulantıları ve krampları, halsizlik, ateş çıkması gibi durumlar söz konusu olabilir.

Büyülenen kişi, kısa bir süre içerisinde anlam veremediği bir şekilde büyü yapn kişiyi düşünmeye başlayacaktır. Ve onunla konuşmanın, iletişime geçmenin yollarını aramaya başlar.

Bu büyü, evli çiftlere yapılmış ise; evlilik adeta tazelenir. Evlilikte yaşanan muhabbet eksikliği giderilir. Kocanın ve kadının birbirine duyduğu cinsel çekim artar.

HEMEN AŞIK ETME BÜYÜSÜ KALICI MIDIR?

Hemen aşık etme büyüsü, mutlaka bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Bu noktada medyum hocayı seçmek oldukça önemlidir. Hemen aşık etme büyüsünde kullanılan metotlar hocadan hocaya değişiklik gösterir. Hocanın, nefesinin kuvvetli olması gereklidir. Aynı zamanda bazı ilimlerin bütün detaylarına sahip olması da oldukça önemlidir. İyi ve işinde uzman bir hoca tarafından yapılan hemen aşık etme büyüsü etkisi ömür boyu sürmektedir. Herhangi bir büyü bozma işlemi yapılmadıkça büyü tesirini hayat boyu sürdürür.

Hemen aşık etme büyüsü, hemen aşık etme duası oldukça tesirlidir. Bu manevi çalışmaların uygulamasında mutlaka bir medyum hoca tarafından destek almak gerekir. Unlumedyum.com tarafından yapılan bütün uygulamalar kadim büyü kitaplarının öğretilerine dayanır. Aynı zamanda sitemizde bulunan tüm içerikler medyum hocamız tarafından %100 güvenilir bir biçimde hazırlanmaktadır. Birini kendine aşık etmek, hızlı aşk büyüsü, hemen aşık etmek gibi birçok uygulama şimdiye kadar başarıyla tamamlanmıştır. Sitemiz üzerinden Türkiye’nin en güvenilir ve en ünlü medyum hocasına danışarak merak ettiğiniz bütün konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

DELİ GİBİ AŞIK ETME BÜYÜSÜ

Deli gibi aşık etme büyüsü, yüzyıllardan beri bütün toplumlarda ve inanışlarda uygulanan bir büyüdür. Kadim büyü kitaplarının engin bilgilerinin günümüze kadar ulaşması ile birçok faydalı iş uygulanmıştır. Deli gibi aşık etme büyüsü çeşitleri bakımından oldukça zengin bir büyüdür. Deli gibi aşık etme büyüsü etkileri kişiden kişiye göre değişiklik gösterir.

 

Aynı zamanda deli gibi aşık etme büyüsü, evde tek başına yapımı denenmemelidir. Mutlaka bir medyum hoca tarafından uygulanması gereklidir.

 

 

Bütün insanlar, aşık oldukları zaman bir karşılık beklerler. Kendilerine karşı ilgi ve sevgi duyulmasını isterler. Fakat bazı durumlarda herkes için mutlu ilerleme sağlanmaz. Ve karşılık alınmadan beslenen duygular çok üzücü ve yıpratıcı olabilir. Bu sebeple, deli gibi aşık etme büyüsü yapılarak kişilerin yaşadığı üzüntüler giderilir.

 

 

DELİ GİBİ AŞIK ETME BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ NELERDİR? KİMLERE YAPILIR?

 

Deli gibi aşık etme büyüsü, aşık etme büyüleri arasında yer alan bir büyüdür. Havas ve ledün ilimlerinin içinde barınan bir büyü çeşididir. Bu büyüyü yapacak olan medyum hocanın muhakkak daha öncesinden farklı metotlarla bu büyüyü uygulamış olması gerekir.

 

Deli gibi aşık etme büyüsü amaçlarına göre farklılıklar gösterebilir. Ancak en sık kullanılan deli gibi aşık etme büyüleri şu şekildedir:

 

Sevgiliyi deli gibi aşık etme

 

Birini kendine aşık etme

 

Arkadaşını aşık etme

 

Kocayı deli gibi aşık etme

 

Erkeği kendine deli gibi aşık etme

 

Kadını kendine aşık etme

 

Deli gibi aşık etme büyüleri, sıklıkla kadınlar tarafından uygulanır. Erkeği kendine aşık etmek için kullanılan bu büyü kadınlara da uygulanabilmektedir.

Deli gibi aşık etme büyüsünde belirleyici olan; niyettir. Niyetin nasıl ve kime edildiği önemli bir faktördür.

 

 

DELİ GİBİ AŞIK ETME BÜYÜSÜ ETKİLERİ NELERDİR?

 

Aşk büyüleri genel olarak hızlı etki gösteren büyülerden olmuştur. Deli gibi aşık etme büyüsü de oldukça hızlı etki eden büyülerdendir. Deli gibi aşık etme büyüsü etkileri ve etki süresi kişiden kişiye değişiklik gösterebileceğinden kaynaklı net bir bilgi vermek yanlış olacaktır. Ancak şimdiye kadar yapılan gözlemlerle birlikte en erken 1.5 günde, en geç 30 günde etki gösterdiği söylenebilir.

 

 

Deli gibi aşık etme büyüsü etkileri niyete göre değişkenlik yaşasa da bazı ortak belirtileri de mevcuttur. Bunlar;

 

Büyülenen kişi uyumaktan ve uyanmakta güçlük çekebilir. Dengesiz bir uyku düzeni baş gösterir.

 

İştahsızlık ya da fazla açık iştaha bağlı sürekli yemek yeme durumu yaşanabilir.

 

Deli gibi aşık etme büyüsü yapılan kişide; yorgunluk, baş ağrısı, huzursuzluk gibi sendromlar olması normaldir.

 

Uyuduktan sonra rüya görme durumu artacaktır. Ve bir süre sonra bu rüyalar yalnızca büyü yaptırannkişiye yönelik olacaktır. Kişi, rüyasında yalnızca büyüyü yaptıran kişiyi görmeye başlar.

 

Böylece büyülenen kişi, sabah uyandığı ilk anda onu düşünecektir.

 

 

DELİ GİBİ AŞIK ETME DUASI

 

Deli gibi aşık etme büyüsü esnasında okunmasında fayda olan bir duadır. Hocanın yönlendirmelerine göre okunma zamanı ve sayısı değişebilmektedir. Fakat genel olarak büyüden sonra, 7 gün boyunca her sabah namazının peşi sıra okunmalıdır.

 

Ve lehum fihâ menâfiu ve meşâribu efelâ yeşkurun

Vettehâzu min dunillâhi âlihetel leâllehum yunsarun

Lâ yesteti’une nâsrahum vehum lehum cundum muhdarun

Felâ yahzunke kavluhum innâ nâ’lemu mâ yusirrune ve mâ yu’linun

Evelem yerâl insânu ennâ hâlâknâhu min nutfetin fe izâ huve hâsimun mubin

 

 

Deli gibi aşık etme büyüsü, erkeği aşık etme büyüsü, kendine aşık etme büyüsü gibi bütün aşık etme büyüleri sitemizde bulunur. Unlumedyum.com tarafından bütün manevi uygulamalar esasına uygun bir biçimde gerçekleştirilir. Türkiye’nin en ünlü ve en güvenilir medyum hocasına sitemiz üzerinden ulaşabilir, merak ettiğiniz her konuda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

KURŞUN BÜYÜSÜ

Kurşun büyüsü asırlardan beri pek çok farklı amacın icra edilmesinde uygulanır. Etkili ve tesirli bir büyüdür. Kurşun büyüsünde amaçlanan her hedef için farklı uygulanış biçimleri bulunur. Kurşun büyüsünde birtakım malzemelerin temin edilmesi gereklidir. Sonuçları kesin bir şekilde elde etmek ve zaman kaybetmemek için muhakkak bir medyum hocadan destek alınması tavsiye edilir. Kurşun büyüsünün detaylı bilgilere sahip olmayan kişiler tarafından yapılması durumunda hiç alakası olmayan birçok sorun meydana çıkabilmektedir.

Kurşun büyüsünün en başında rahmani işlemler vardır. Bu işlemin uygulanma amacı, iyilik ve güzelliğe varmaktır. Etkili bir şekilde istenen sonuca ulaşmak ise pek kolay değildir.

Kurşun büyüsü büyük bir konsantrasyon ve tecrübe bekleyen bir manevi uygulamadır.

 

KURŞUN BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

 

Bu uygulama, bağlama büyüsü ve aşk büyüsü yerine kullanılabilir. Aynı zamanda bazı uygulanış biçimleri sayesinde evlilik büyüsü ve sevgi büyüsü yerine de geçmektedir.

 

Kurşun büyüsü ile ayrılan çiftler barışır ve kavgalar son bulur.

Kişiler mutlu bir yuvaya kavuşur.

 

Kurşun büyüsü asla kara büyü yerine kullanılamayan bir büyüdür. Kurşun büyüsünü kara büyü olarak kullanmaya çalışmak, herkes için felaketler sonuçlanır.

 

Kurşun ile uygulanan büyünün manevi ritüellerin ayrı ayrı sonuçları bulunmaktadır. Bu sebeple internet ortamından yola çıkılarak uygulanan büyülerde tesir etmesi bir hayli zordur.

 

Kişiyi aklındaki ve niyet ettiği sonuca ulaştırmak için bir medyum hocadan yardım talep etmesi gereklidir.

 

Kurşun büyüsü yapmak için, birtakım özel ısıtma işlemleri uygulanır.

Kurşun büyüsü sırasında söylenen kişiye özel dualar vardır.

Kurşun büyüsü yapımında mutlaka büyü kime yapılıyorsa onun fotoğrafı temin edilmelidir.

Elde edilen fotoğrafta, kişinin yüzünün net bir biçimde görülmesi önemlidir.

Kullanılacak olan kurşun, fotoğrafın üzerine eritilir.

Ardından büyükçe bir kumaş kullanılarak fotoğrafın üzeri iyice kapatılır.

Bu uygulama bir gün içerisinde 5 kez tekrar etmelidir.

Kurşun dökümü tamamlandıktan sonra medyum hoca tarafından yazılması gereken tılsımlar vardır.

Bu tılsımlarda; küs olan kişilerin küsme sebepleri ve ne kadar süredir küs oldukları da yazılır.

Tılsım yazımının tamamlanmasıyla, kağıt katlanmalı ve kurşunun içine atılamlıdır.

 

Son olarak “Rabbirhamhuma kema rabbeyani sagira” duası okunur.

Böylelikle kurşun büyüsü tamamlanır.

 

Yaklaşık 15 günde kurşun büyüsü etkisini gösterecektir.

KURŞUN BÜYÜSÜ ETKİLERİ

 

 • Kurşun büyüsü ile küs kişiler barışır
 • Bu büyüyle birlikte iki arkadaş, maddi kazanç sağlayacak işler yapabilir
 • Boşanmak üzere olan evliler mutlu bir şekilde boşanmaktan vazgeçer
 • Akrabalarla muhabbet artırılabilir
 • Birini kendine aşık etmek için uygulanabilir
 • Ayrılan sevgiliyi geri döndürmek için kullanılır

 

KURŞUN BÜYÜSÜ MALZEMELERİ

 

Kurşun büyüsü amacına göre farklı uygulanış biçimlerine sahiptir Ancak genel olarak belli başlı malzemelerin kesin kullanılması gerekir.

 

Bu malzemeler:

 

Kırmızı ve mavi mürekkepli kalem

Kurşunu eritmek için kullanılacak piknik tüpü

Kurşun

Su

Temiz ve büyükçe kumaş parçası

 

 

Kurşun büyüsü yapmak için kullanılan tüm malzemelerin temin edilmesi şarttır. Malzemelerin eksik olması halinde uygulanan büyüler herhangi bir şekilde tesir etmemektedir.

 

Kurşun büyüsünü yapacak hocanın seçimi çok önemlidir. Güvenilir ve işinin ehli bir hoca tarafından yapılan kurşun büyüleri kesin sonuç verir.

Aynı zamanda kurşun büyüsü kesinlikle yarıda bırakılmamalıdır. Yarıda bırakılan kurşun büyüleri kötü bir şekilde büyü yaptıran kişiye ve çevresine etki eder.

 

Kurşun büyüsü bozdurmak mümkündür. Fakat kurşun büyüsü bozdurmak için daha önce çok defa kurşun büyüsü bozma işlemi yapmış ve başarılı olmuş bir hoca ile çalışmak şarttır.

 

 

Unlumedyum.com tarafından istenen bütün büyüler kadim büyü kitaplarında bulunan haliyle esasına uygun biçimde gerçekleştirilir. Türkiye’nin en güvenilir ve ünlü medyumuna sitemiz üzerinden danışarak gönül rahatlığıyla tüm manevi uygulamaları yaptırabilirsiniz.

 

KABAK BÜYÜSÜ AŞK

Aşk, tüm insanlık için yaşamlarının en az bir döneminde mutlaka tattıkları en arzulu histir. Kabakla yapılan aşk büyüsü, yaşanan bu arzulu his sebebiyle yaşanan olumsuzlukların giderilmesi için uygulanmaktadır. Kabak büyüsü aşk büyülerinin en etkili olanlarındandır. Kimileri aradığı mutlu aşkı kolayca yakalayabilirken kimileri yakalayamamaktan kaynaklı derin acı ve kedere boğulur. Yaşanan üzüntüler kişiyi hem fiziksel hem de ruhsal anlamdan çöküntüye uğratır. Aşık olunan kişiden de beklenen aşk, karşılık görmüyorsa uzun süreli platonik yaşanacak olan bir aşka sebebiyet verir. Kabakla yapılan aşk büyüsü, kutsal büyü kitaplarında çok uzun yıllardan beridir varlığı korumaktadır. Nesilden nesle aktarılması sayesinde şuan birçok kişi için umut kapısı olmuştu. Kabakla yapılan aşk büyüsü, tesiri yüksek bir aşk büyüsüdür. Kabak büyüsü, kişiyi kendine aşık etmek için kullanılan bir büyüdür. Etkileri çok yüksek olmasına karşın büyünün yapımı oldukça çetrefillidir. Kabak büyüsü etkileri son derece doğal olup, gerçek aşkın hayata tezahür etmesine yarayan nadir büyülerdendir.

 

Birini kendine aşık etmek için yapılan kabak büyüsünde gerekli olan birtakım koşullar vardır. En önemli olanı ise; kullanılacak kabağı hazırlama kısmıdır. Bal kabağı ile aşık etme büyüsünde, onlarca küçük detay bulunur. Bu nedenle bu büyünün tutmasını sağlamak için küçük detaylar önemsenmeli ve ciddiye alınmalıdır. Kabak büyüsü ritüellerinde kullanılan bal kabağının büyüyü uygulayacak kişi tarafından toplanması ve hazırlanması büyük önem taşır.

 

Kabak büyüsünde, kullanılacak olan kabağın üst kısmına yaklaşık 5 cm yarı çapında delik açılmalıdır. Kabağın içi bu delikle oyulmalıdır. Aynı zamanda delinen kabağın içerisine, abanozdan yapılan tahta kaşık dışında herhangi bir maddenin değmemesi gereklidir. Kabak, dikkatli bir şekilde oyulmalı ve suyunun içinde bırakılması gereklidir. Ardından bütün çekirdekler ayıklanmalıdır. Kabağın kendi suyunda bir adet bile çekirde kalırsa, büyünün tutması zorlaşacaktır.

 

KABAK BÜYÜSÜ ETKİLERİ

 

Birini kendine aşık etmek için yapılan kabak büyüsünde uygulanması gereken bütün adımlar dikkatlice uygulanmalıdır. Büyünün tesir etmesiyle birlikte istenen sonuca ulaşmak ancak tüm koşulların uygulanmasıyla sağlanır.

 

Kabak büyüsünde uygulamayı gerçekleştirecek kişi, dikkatle seçilmelidir. Kabak büyüsü evde kendi kendine yapılabilecek bir büyü çeşidi değildir. Bu sebeple, muhakkak bir medyum hoca tarafından uygulanmalıdır. Kabak büyüsü yapan medyum hoca, daha önceden kabak büyüsünü çok kez, çok farklı metotlarda denemiş olmalıdır. İşinin ehli ve nefesi kuvvetli bir medyum hoca tarafından yapılan kabak büyüleri hızlı bir şekilde sonuç verir.

 

Kabak büyüsü, bütün adımları özenle ve dikkatlice uygulanması halinde etkilerini gösterecektir.

 

Kabakla aşk büyüsü etkileri:

 

Kabak büyüsü etkisindeki birey, büyüyü yaptıran kişiye karşı algılayamadığı yüksek bir çekim kuvveti hisseder

Yaşadığı çekim sayesinde, çekim hissettiği kişi ile mesafesi uzak olsa da birleşene kadar vazgeçmeyecek ve giderek artacaktır.

Büyü yapılan birey, uykuya daldığında gördüğü kısa süreli rüyalarda bile kabak büyüsü yaptıran kişiyi görecektir. Ve bu duruma giderek kendisini kaptıracaktır.

Büyü etkisindeki kişi, içinde barındırdığı sevgi ve aşk gibi duyguların giderek nasıl çoğaldığını anlamayacaktır. Buna rağmen herhangi bir sorgulama içerisine girmeyecektir.

Sevgi ve aşk gibi hissiyatları kendi içine sığdıramadığını anladığında büyü yapan kişinin peşinden koşacak ve aşkını yaşamak için çabalayacaktır.

Kabak büyüsü yapılan kişi, günden güne daha uysal bir karaktere bürünecektir.

Kabak büyüsü yapılan kişi, tartışma ve kavgalardan uzak kalarak sorunlarını konuşarak çözmeye meyledecektir.

 

KABAK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

 

 • Kullanılacak kabağın iç kısmı abanoz tahta kaşığı ile oyulur, tüm çekirdeklerden arındırılır
 • Kabağın kendi suyu içerde bırakılır
 • Medyum hoca tarafından zaman zaman 1-2 gün sürebilen tılsımlama işlemi sağlanır
 • Bal kabağının üstü hava geçirmemeli, hava geçirmeyecek bir madde ile sarılmalıdır
 • Medyum hoca, kişiye özel tılsımlı aşk sözleri hazırlar.
 • Büyünün uygulanacağı kişinin fotoğrafı ve saç teli ile tılsımlı sözler kullanılarak bir muska hazırlanmalıdır.
 • Medyumun hazırladığı muska, Hüddam Efendi’ye seslenerek mühürlenmelidir. (77 defa)
 • Ardından hazırlanan muska kabağın iç kısmına konur
 • Kabakta bulunan sudan tahta kaşık ile biraz alınmalıdır
 • Kabağın daha önceden kesilmiş olan üst kısmı kapatılır
 • Ardından kabağın çevresi sicimle kaplanmalıdır
 • Bir hafta boyunca kabağın iyileşme süresi beklenmelidir
 • Geçen 7 günün ardından, sicim iplikleri yüksekçe bir yerden aşağı doğru sakıtılır
 • Sicimin kendiliğinden kopmasının ardından kabağın da düşerek kırılması gerekir
 • Bu sayede büyünün bütün enerjileri ortaya çıkacaktır
 • Kabak parçalandığı vakit, muska alınır
 • Muska, temiz bir mendilin içine dikilir
 • Ardından kişinin yastığının altına konur

 

Bu işlemlerin gerçekleşmesiyle birlikte büyü tamamlanmış olur. Kişi, yastığının altına yerleştirmiş olduğu muska sayesinde aşık olduğu kişiyi kendine doğru çekmeye başlayacaktır.

 

Kabak büyüsü yapmadan önce çok dikkat edilmelidir. Kabak büyüsünü bozmak kolay bir işlem değildir.

 

 

Kabak büyüsü ile aşık etme, birini kendine aşık etme, erkeği aşık etme büyüleri sitemiz üzerinde mevuttur. Tüm büyü uygulamaları ilim irfan sahibi hocamız ve unlumedyum.com tarafından %100 güvenilir bir şekilde uygulanmaktadır.

 

 

 

 

 

7 RENKLİ İP BÜYÜSÜ

 

İp büyüsü, kişiyi kendine aşık etmek ve bağlamak için kullanılan bir aşk büyüsüdür. İp büyüsü yapmak, çok eski zamanlardan beri aşk konularında istenen sonuca ulaşmak için kullanılır. İp büyüsü, hızlı tesir eden ve güçlü bir alana sahip büyü olduğundan tercih edilir. Özellikle kadınlar tarafından erkeği bağlamak maksadıyla kullanılır. Erkekler tarafından da son dönemlerde sık sık tercih edilen kadını bağlamak için kullanılmaktadır.

İp büyüsü yapmak, karı koca arasındaki iradenin eşit miktarda bağlanmasıyla kullanılır. Evli çiftlerin çok kullandığı bir büyü olmakla birlikte bekarlar ve sevgililer tarafından da kullanılır. Kişinin birini kendine bağlamak için kullandığı manevi çalışmalar arasından en tesirli olanı olduğu söylenir. Halk arasında bağlama büyüsü ve düğüm büyüsü yapmak çok yaygındır. İp büyüsü sayesinde birçok kişi sevdiğine kavuşmuştur.

 

İP BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

 

İp büyüsü yapmak için ilk olarak medyum hocasının belirlediği uzunlukta bir adet ip temin edilir.

İpin üzerine yine hocanın yönlendirmeleriyle belirlenen birtakım dualar ve tılsımlı aşk sözleri okunur. Yaklaşık olarak 40 tane düğüm atılmalı ve her atılan düğümde okunması gereken özel dualar okunmalıdır.

 

Okunması gereken duaların biri de ; “Hasbünallahu  ve ni’mel vekil, ni’mel mevlâ ve ni’mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke’l masîr “ duasıdır.

 

Dua okunduktan sonra kişiye özel vefk işlemine geçilir. Kişiye özel vefk yapma esnasında söylenecek olan tılsımlı sözlerin de söylenmesiyle uygulama tamamlanmaktadır. İplik büyüsü manevi çalışmasında bazı uygulanış biçimleri bulunur. Büyüyü yapacak olan kişinin konuda uzman bir medyum hoca olması şarttır. İp büyüsü evde kendi kendine yapılabilecek bir büyü değildir.

İşinin ehli bir medyum hoca ile uygulaman son derece önem taşır.

 

İP BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR?

 

İp büyüsü nedenleri her insan için ayrı olabilmektedir. Özellikle büyüler, karı koca ilişkilerinin düzeltilmesinde ve bağlılık oranının artmasında kullanılır. Fakat ip büyüsü çeşitleri sayıca çok olduğundan ve her birinin ayrı özelliği olduğundan değişkenlik gösterir. Bazı ip büyüleri ticaret hayatında fazladan kazanç sağlamak için yapılabilmektedir. Bolluğun ve bereketin çoğalması için kullanılan çok sayıda ip büyüsü mevcuttur. Ancak ip büyüsü en çok karşı cinsin gözlerini bağlamak ve kişiyi kendine aşık etmek için yapılır.

 

7 RENKLİ İP BÜYÜSÜ

 

7 renkli ip büyüsü, büyü tarihinin en eski zamanlarından beri varlığını sürdürmekte olan bir büyüdür. Bu büyüde gerekli olan farklı renkte 7 adet iptir. Renkleri; kırmızı, mor, pembe, siyah, gri, mavi ve beyaz olacak şekilde ayarlanmalıdır. Temin edilen ipler sıfır ve temiz olmalıdır. Daha önceden başka bir işlem için kullanılmış olan ipler kesinlikle kullanılmamalıdır.

İlk olarak mavi ve kırmızı renkte ipler alınarak düğümlenir. Mor ve pembe, beyaz ve siyahın ardından en son gri ip alınarak sırayla işleme devam edilmelidir.

Düğümlenen ipler evin önündeki saksıya gömülmelidir. Tılsımlı sözler 3 defa tekrarlanır. İpler 3 gün kaldıktan sonra çıkarılır. Bunun ardından bütün ipler, bağlanması istenen kişinin kıyafetinin içine dikilir. İplerin görünmemesi şarttır. Ardından okunan dua ile işlem tamamlanmış olur. 7 renkli ip büyüsü ortalama 7 gün içinde tesirini gösteren hızlı bir büyüdür. 7 renkli büyü, kişiye özel ritüeller barındırdığından muhakkak güvenilir bir hoca ile uygulanmalıdır.

 

Tüm bağlama ve aşık etme büyüleri unlumedyum.com üzerinden en doğru şekilde aktarılmaktadır. Birlikte çalışmış olduğumuz Türkiye’nin en güvenilir ve ünlü medyum hocasına sitemiz üzerinden ulaşarak tüm işlemleri %100 güvenilir bir şekilde yaptırabilir ve öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

AŞIK ETME BÜYÜSÜ HAKKINDA BÜTÜN DETAYLAR

Aşk, insanın varoluşundan beri varlığını en etkin şekilde sürdüren ve günümüzde de sürdürmeye devam eden, her insan için en önemli olgudur. Hemen heerkes hayat boyunca en az 1 defa aşık olmuştur. Kimileri aradıkları aşkı hemen bulabilirken kimileri türkü aşk acıları çeker. Bazıları ise hayatları boyunca aşk yaşayamaz. Aşık etme büyüsü bu gibi durumlarda devreye girerek kişinin kapanmış olan kısmetini açar, kişinin istediği kişiyi kendine aşık etmesini sağlar. Aşık etme büyüsü kadim büyü kitaplarından günümüze kadar başarılı bir şekilde aktarılmayı başarmış bir büyüdür. Yüzyıllardır Anadolu’nun göbeğinde türlü büyülerle insanların birbirine olan aşkını daha tutkulu hale getirebilen büyücüler ve medyum hocalar bulunmaktadır. Aşık etme büyüsünü bundan kaynaklı işinin ehli bir medyum hocaya bırakmak ve onun yönlendirmelerine uyum sağlamak gereklidir.

 

AŞIK ETME BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR?

Sevilen erkeği kendine aşık etmek, Anadolu topraklarında yüzyıllar boyunca yaşamış olan kavimlerin bizlere miras olarak bıraktığı kadim büyüler tarafından sağlanmaktadır. Hemen her inanışta, dünyanın her bölgesinde çok yaygın olarak kullanılan aşık etme büyüsü ile birçok insan mutluluğa kavuşmuştur.

 

Duygusal olarak yaşanan en büyük acı; çok sevip hiç sevilememektir. Bu acı verici durumdan sıyrılmanın ve mutlu olmanın yolu dünyevi çabalarla gerçekleşmediğinde ruhani uygulamalara başvurarak istenen sonuç elde edilmektedir. Birtakım ritüellerin yerine getirilmesiyle uygulanan aşık etme büyüsü tam da çok sevip, beklediği sevgiyi göremeyen kişiler için uygun bir büyüdür.

AŞIK ETME BÜYÜSÜNÜ KİMLER YAPTIRMALIDIR?

 

Aşık etme büyüsü de diğer tüm aşk büyüleri gibi kendi içerisinde birtakım şart ve koşulların bir araya getirilmesini bekleyen büyülerdendir. Aşık etme büyüsünü yapılmadan önce yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Fakat büyü yapma konusunda en önemli olan hangi büyünün kime yapılacağı ve nasıl yapılacağıdır. Herkes üzerinde her büyü aynı etkiyi gösterememektedir. Kişiler için en uygun büyüyü anlama yolu deneme/yanılma yöntemidir. Fakat bazı büyülerin daha etkili olduğunu söyleyebilecek genel bilgiler kadim büyü kitaplarında yer almaktadır.

 

Aşık etme büyüsünü aşağıdaki durumlara sahip olan kişiler yaptırabilmektedir:

 

Aşık olduğu kişiyle henüz tanışmamış olan kişiler

Aşık olduğu kişinin dikkatini bir türlü çekemeyenler

Aşık olduğu kişiden istediği ilgi ve alakayı göremeyenler

Aşık olduğu kişinin duygularından emin olmayanlar

Arası açılan nişanlılar, sevgililer, evli çiftler

Sürekli kavga ve tartışma yaşayan bütün çiftler

AŞIK ETME BÜYÜSÜNÜN ETKİLERİ NELERDİR?

 

Aşık etme büyüsü etkisi altında olan kişilerin hal ve hareketlerinde en fazla 7 günde köklü değişiklikler meydana gelmektedir. Kadın ya da erkek hiç fark etmeksizin aşık etme büyüsü etkisinde olan birey çok aşık olarak tüm hayat düzenini değiştirecektir.

 

 

Aşık etme büyüsünün yapılmasının ardından geçen 1 haftalık süreçte etki altında olan bireyde yoğun düşünme halleri dalgınlıklar oluşur

Bu büyü, kişinin uyku düzeni tamamen değişebilir ve geceleri uyumak için zorluk çekebilir

Aşık etme büyüsündeki kişi sürekli rüyasında aşık olduğu kişiyi görür ve geceleri uykuya geçmeden hemen önce aşık olduğu kişinin suratı gözünde canlanır

Geçen 1 haftanın ardından büyü etkisindeki kişi büyü yaptıran kişiyi yani aşık olduğu kişiyi deliler gibi yana yakıla görme ihtiyacı hisseder

Aşık etme büyüsü etkisinde olan kişi için hayatındaki tek ve en önemli şey sevdiği kişi haline gelir ve sürekli onu mutlu etmeye çabalar

Aşık olduğu kişiyle yollarını birleştirerek ondan hiç ayrılmak istemez

 

 

Bu gibi aşık etme belirtilerinin en hızlı ve en etkili biçimde oluşabilmesi için kesinlikle aşık etme büyüleri alanında uzman, işinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Aşık etme büyüsü çok kapsamlı bir büyü olduğu için aşık etme büyüsünü yapacak olan kişinin birçok büyü ilmine sahip, daha önce birçok kez aşık etme büyüsü yapmış bir medyum hoca olması gereklidir. Aşık etme büyüsü yalnızca tam bir şekilde uygulandığında tesir edebilen bir büyü olduğundan bütün adımların detaylı bir şekilde öğrenilmesi ve ardından uygulanması gerekmektedir.

 

RESİMLE AŞIK ETME NASIL YAPILIR?

 

Aşık etme büyüsü çok çeşitli bir büyüdür. Bazı aşık etme büyüleri evde de uygulanabilmektedir. Detaylarıyla hazırladığımız evde resimle aşık etme büyüsünü yapmadan önce muhakkak bir medyum hocaya danışılması gerektiğini hatırlatmakta fayda vardır.

 

Evde Resimle Aşık Etme Büyüsü Yapılışı

 

Öncelikli olarak aşık edilmek istenen kişinin yüzünün net ve anlaşılır olduğu bir fotoğrafın temin edilmesi gerekmektedir. Bu fotoğraf sosyal medya üzerinden alınmış bir fotoğraf bile olabilir.

RESİMLE AŞIK ETME BÜYÜSÜ YAPMAK İÇİN

Mutlaka temiz ve karanlık bir odada bulunmak gereklidir.

Odanın içerisinde güneş ne taraftan doğuyorsa o tarafa doğru oturulacaktır

Ayakta iken gözler kapanacak ve çalışmanın birlikte yürütüldüğü medyum hocanın hazırladığı tılsımlı aşk sözleri okunacaktır

Tılsımlı aşk sözlerini 7 kez üst üste söylemek en iyisidir.

Tılsımlı sözler söylenirken akıldan aşık olunması istenen kişi geçirilecek ve o kişi hakkında temiz niyetler edilecektir

Söylenen tılsımlı aşk sözlerinin ve edilen niyetin ardından dizlerin üzerine oturulmalıdır.

Aşık edilmek istenen kişinin fotoğrafı alınarak sağ işaret parmağı resimde bulunan kafa kısmına yerleştirilir. Sol işaret parmağı da resimdeki kalp kısmına yerleştirilmelidir.

Bu vaziyette tekrardan tılsımlı aşk sözlerinin yenilenmesi gerekir.

Ardından fotoğrafta bulunan kişinin yüzü içerde duracak biçimde fotoğraf ikiye katlanmalıdır.

Hazırlanmış olan bu büyülü resim evde kimsenin erişemeyeceği bir yerde muhafaza edilmelidir.

Tüm bu aşamaların tamamlanmasının ardından büyü etkisini 7 gün içinde karşı tarafa ulaştıracaktır. Aşık olunan kişinin gördüğü bütün rüyalarda aşık etme büyüsü yaptıran kişinin silüeti belirecektir. Aşık etme büyüsü ile karşı taraf devamlı büyüyü yaptıran kişiyi düşleyecek ve özlemi her geçen gün giderek artacaktır.

Aşık etme büyüsü etkisindeki kişi en son dayanamayarak sevdiğine ulaşmanın yollarını arayacaktır.

 

AŞIK ETME BÜYÜSÜNÜ BOZMAK

 

Aşık etme büyüsünü bozmak çok zor bir işlem olmasıyla birlikte imkansız değildir. Büyü etkisi altında olan kişiler, kendilerine büyü yapıldığını anladıklarında mutlaka bir medyum hocaya danışarak büyü bozma işlemi gerçekleştirmelidir. Aşık etme büyüsünü evde bozmak, denenmemesi gereken bir durumdur. Aşık etme büyüsünü evde bozmaya çalışırken bilinçsizce yapılacak olan bir hata, telafisi çok zor sonuçlar doğurabilmektedir. Aşık etme büyüsünü bozmak için medyum hocanın hazırlayacağı tılsımlar çok büyük etki gösterecektir. Medyum hoca dua okuması yaparak ve kişiye özel tılsımları hazırlayarak büyüyü bozmak için birtakım manevi ritüeller gerçekleştirecektir.

Aşık etme büyüsünü bozma işlemi ortalama olarak 3 saatte tamamlanmaktadır. Fakat bazı çok güçlü bir şekilde yapılmış aşık etme büyülerinde bu süre uzamakta hatta tekrar tekrar büyü bozma işlemlerini yapmaya gerek duyulmaktadır. Aşık etme büyüsü bozulduktan sonra bir daha o kişiye yapılacak olan aşık etme büyüleri hiçbir şekilde tesirini göstermemektedir. Bu sebeple aşık etme büyüsünü bozmadan önce iyi bir şekilde karar vermeli, sonradan pişmanlık yaratabilecek bir işlem gerçekleştirilmemelidir.

 

UZAKTAKİ BİRİNİ AŞIK ETME

 

Uzaktaki birini aşık etmek hem kadınlar üzerinde hem de erkekler üzerinde oldukça etki gösteren bir büyü çeşididir. Sıklıkla tercih edilen uzaktan birini aşık etme büyüsünde muhakkak bir medyum hocadan danışmanlık hizmeti almak gereklidir. Medyum hoca uzaktaki birini aşık etmek adına gerçekleştireceği büyüde Hüddam adı verilmiş olan bir başka boyuttaki ruhani varlıklar iletişim halinde olacaktır. Hüddam ismindeki varlık, çok güçlü ve kuvvetli bir varlıktır. Aşık etme büyüsü esnasında hocayla iletişime geçerek aşık etme büyüsünün tesir etmesini anında sağlamaktadır.

 

Uzaktaki birini aşık etme büyüsünde medyum hocanın ihtiyacı olan birtakım özel bilgilerin temin edilmesi gereklidir. Aşık edilecek kişinin ana ve baba adları, doğum tarihleri gibi bilgilerin eksiksiz ve %100 doğru bir biçimde medyum hocaya verilmesi şarttır. Ayrıca medyum hoca ile uygulamaya başlamadan önce bir fotoğrafın götürülmesi uzaktaki biri aşık etme büyüsünde oldukça önemlidir. Fotoğraf olmadan gerçekleştirilen uzaktan aşk büyülerinin tesiri düşecek ve azalacaktır. İhtiyaç duyulan tüm unsurların temin edilmesi ve niyetlerin saf bir biçimde edilmesinin ardından medyum hoca aşk tılsımlarını hazırlayabilmektedir. Bütün bunların net bir şekilde uygulanmasıyla uzaktaki birini aşık etme büyüsü tamamlanmış olur.

 

 

AŞIK ETME DUASI

 

Dualar, kulların Allah’a isteklerini ve dileklerini söyleme biçimidir. Dua etmek her zaman çok faziletli ve sevap kazandıran bir uygulamadır. Her büyü için edilen ve okunan birtakım dualar bulunmaktadır. Ve her duanın kendine has okunma ritüelleri mevcuttur.

 

Aşık etme duası okumadan önce; mutlaka abdest alınmalı, akıldaki fazla düşünceler atılmalıdır.

En kalbi ve temiz duygularla niyet edilmelidir.

 

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr.

EN ETKİLİ AŞIK ETME DUASI

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba’dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn.

 

 

Aşık etme duası, aşık etme büyüsü gibi birçok içerik sitemizde mevcuttur. Şimdiye kadar birçok mutlu yuvanın kurulmasını sağlayan Türkiye’nin en güvenilir ve ünlü medyum hocamıza sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizim tarafımızdan yapılan tüm büyüleriniz uygulanış esaslarına dikkat edilerek itina ve özveri ile gerçekleştirilmektedir. Büyülerimiz çok tesirli olduğundan yarattığı etkileri hemen görebileceksiniz.

 

AŞIK ETME MUSKASI

Aşık etme muskası nedir, aşık etme muskası nasıl yapılır ve aşık etme muskası etkileri nelerdir gibi sorular herkesin cevaplarını merak ettiği sorulardandır. Aşık etme muskası ile; sevilen kişiyi aşık etmek ve hatta deli divane aşık etmek mümkündür. Aşık etme muskası, içinde birtakım tılsımlı sözlerin ve yazıların yer aldığı taşınabilir eşyadır. Aşık etme muskasının iyi korunması gerekmektedir.

 

Aşık etme muskası, içinde tılsımlı aşk sözleri barındırdığından kaynaklı mutlaka ve mutlaka bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Aşık etme muskası çok kuvvetli ve yüksek tesirli bir uygulamadır. Aşık etme muskası, yalnızca istenilen kişiyi aşık etmekle kalmaz aynı zamanda aşık edilen kişinin kalıcı bir aşk yaşamasını sağlamaktadır. Bu yüzden aşık etme muskası yaptırmadan önce; yaptırmak isteyen kişilerin mutlaka aşık olduklarından emin olması gerekmektedir. Aşık olduğunu düşünüp daha sonradan gelip geçici bir heves olduğunu anlayan kişilerin aşık etme muskası yaptırması karşılıklı olarak her iki taraf için de iyi sonuçlanmamaktadır.

 

Aşık etme muskası yapılışının kendine has belli başlı yöntem ve metotları bulunmaktadır. Aşık etme muskası konusunda deneyimli, işini iyi yapan medyum hocalar ile aşık etme muskasından tam ve etkili sonuçlar almak mümkündür.

Aşık etme muskası günümüzde genel olarak kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Fakat her iki tarafın da uygulayabileceği bir manevi ritüeldir. Aşık etme muskasını yaptırmak için danışılacak hocanın iyi seçilmesi ve mutlaka güvenilir bir hoca olması gerekmektedir.

AŞIK ETME MUSKASI DUASI

 

Aşık etme muskası yapılmadan önce uygulanması gerekli olan birtakım manevi ritüeller vardır. Bunlardan biri de dua okuma ritüelidir. Okunan dua ile hazırlanmış olan muskanın etkisi artacak ve hem hızlı tesir edecek hem de uzun süre kalacaktır. Aşık etme muskası duasının 7 kez okunması en makbül olanıdır.

 

 

Ha entüm haülai cadeltüm anhüm fil hayatid dünya fe mey yücadilüllahe anhüm yevmel kıyameti em mey yekunü aleyhim vekıla.Ve mey ya’mel suen ev yazlim nefsehu sümme yestağfirillahe yecidillahe ğafurar rahıyma.Ve mey yeksib ismen fe innema yeksibühu ala nefsih ve kanellahü alımen hakıma.Ve mey yeksib hatıy’eten ev ismen sümme yermi bihı berıen fe kadıhtemele bühtanev ve ismem mübına.Ve lev la fadlüllahi aleyke ve rahmetühu lehemmet taifetüm minhüm ey yüdılluk ve ma yüdıllune illa enfüsehüm ve ma yedurruneke min şey’ ve enzellellahü aleykel kitabe vel hıkmete ve allemeke ma lem tekün ta’lemv ve kane fadlüllahi aleyke azıyma.

La hayra fı kesırim min necvahüm illa men emera bi sadekatin ev ma’rufin ev ıslahım beynen nas ve mey yef’al zalikebtiğae merdatillahi fe sevfe nü’tıhi ecran azıyma.Ve mey yüşakıkır rasule mim ba’di ma tebeyyene lehül hüda ve yettebı’ ğayra sebılil mü’minıne nüvellihı ma tevella ve nuslihı cehennem ve saet mesıyra.İnnellahe la yağfiru ey yüşrake bihı ve yağfiru ma dune zalike li mey yeşa’ ve mey yuşrik billahi fe kad dalle dalalem beıyda.İy yed’une min dunihı illa inasa ve iy yad’une illa şeytanem merıda.leanehüllah ve kale le ettehızenne min ıbadike nasıybem mefruda.

 

 

Aşık etme duaları, aşk duaları, aşk büyüleri, bağlama büyüleri, kişiye özel vefkler, hızlı aşk duaları, denenmiş aşk büyüleri gibi birçok içerik sitemizde mevcuttur. İstenilen bütün uygulamaları esaslarına en uygun biçimleriyle uygulayan, alanında profesyonel ve ilim irfan sahibi Türkiye’nin en güvenilir medyum hocası ile sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

AŞIK ETME DUASI

Yüzyıllardan beri bilinen ve birçok kişi tarafından aşık etme duası, en çok dikkat toplayan konular arasında yer almaktadır. Zaman zaman kadınlar tarafından zaman zaman erkekler tarafından ihtiyaç duyulan bu dua, etkileri sayesinde şimdiye kadar binlerce hatta milyonlarca kişinin güzel bir birliktelik sağlamasına vesile olmuştur. Genellikle sevdiği kişi tarafından istenen ölçüde ilgi göremeyen kişilerin tercih ettiği bir duadır. 

Aşık etme duaları, kötü niyetli ve art niyet sahibi kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Bunların dışında her türlü iyi niyet ve dilekler için kullanılması mümkündür. Aşık etme duası, sevgilileri ya da evlileri ayırma büyüleri ile karıştırılmamalıdır. Aşık etme duası oldukça masum ve güzel neticeler getirmesi beklenen bir duadır.

 

AŞIK ETME DUASI KİMLERE YAPILABİLİR?

Aşık etme duası ve her çeşit aşk duaları, ayrılan sevgililer üzerinde yapılabildiği gibi birbirini hiç tanımayan kişilere de yapılabilmektedir. Daha önceden bitmiş ilişkileri onarmak, küsmüş çiftleri barıştırmak, araya giren soğuklukları telafi etmek, daha ilgisiz olan tarafın ilgisini artırmak için kullanılmaktadır.  

 

AŞIK ETME DUASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Tüm dualarda olduğu gibi, duanın ne için edildiğinden ziyade kimin dua ettiği ve nasıl dua ettiği önemlidir. Dua edecek olan kişi ilk olarak kendisini sevmelidir. Aşk duası sevgiye dayalı bir dua olduğundan kaynaklı kendini yeterince sevmeyen ve kendine karşı olumsuz duygular içerisinde olan kişilerin ettiği aşk dualarının kabul olması son derece zordur. 

Aşık Etme Duasına Başlamadan Önce:

Bulunulan ortamın temiz ve ferah olması gerekir

Duayı edecek olan kimsenin, istediği şeye ve aşık olduğu kişiye tam ve net bir biçimde odaklanmış olması gerekir.

Dua eksiksiz ve tam haliyle okunmalı ve düzgün okumaya özen gösterilmelidir. 

Dua edecek olan kişinin kişisel temizliği son derece önemli olduğundan abdest almış olması gerekir. 

Dua edilmeden önce kişinin, niyetini söyleyip dile getirmesi gerekir. 

Dua okunurken, duayı okuyan kişinin odağını değiştirici ve dikkatinin dağılmasına sebebiyet verebilecek her türlü şey ortamdan uzaklaştırılmalıdır. 

 

Dua eden kişilerin unutmaması gereken bir diğer şey ise; edilen her niyetin daima bir geri dönüşünün olduğudur. Aşık olan kimselerin etmiş olduğu iyi niyet, en güzel aşk ilişkilerinin başlamasına yardımcı olur.

 

AŞIK ETME DUASI ANLAŞILIR MI?

Aşık etme duasının anlaşılması kişiden kişiye ve bulunan şart-koşullara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Zaman zaman yakın çevre tarafından farkedilen değişimler zaman zaman hiç kimse tarafından farkedilmeyebilir. Psikolojik durumu sürekli olarak değişen ve dengesiz tavırlar sergileyen birinde aşk büyüsünün olup olmadığını anlamak oldukça zordur. Aşk dua çabuk etki eden ve tesiri çok güçlü bir dua olduğu için, kişide ani değişikliklere sebep olur. Kişinin ruh hali, hissettikleri hatta bazen yeme alışkanlıkları bile değişir. Bundan kaynaklı kişinin duadan önce ve duadan sonra farklarını net bir şekilde anlamak güçleşebilir. Öte yandan sakin ve huzurlu hayat süren kimselerde daha rahat farkedilen bir duadır. Aşk duası edildikten sonra kişi, aşık olması beklenen kişiyi sık sık gün içerisinde bile hatırlamaya başlar. Yaşadığı her olayda ve gördüğü herkeste aşık olduğu kişiyi hatırlatan şeyleri algılamaya başlar. Çok kısa bir süre içerisinde de istek ve dileklerini gerçekleştirerek huzurlu bir ilişkinin kapıları aralanmış olur.

 

Aşık Etme Duasını kendi konularında hakim, tecrübeli ve güzel referanslarıyla bilinen medyum hocamızdan daha detaylı bir şekilde destek almak ve danışmak için sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aradığınız ve yaşamak istediğiniz aşkı en iyi niyetlerle edilen Aşk duası sayesinde bulabilirsiniz.

 

Erkeği Sırılsıklam Aşık etme Büyüsü

Erkeği Sırılsıklam Aşık etme Büyüsü Formülüdür:

28 Gün boyunca her gece yarısından sonra okunur Bir ipe hergün okuduktan sonra düğüm atılır ve suya koyulur Önce Niyet edilir Erkek de ayşe binti Fatma

Bayanda ise Ayşe Bin Mehmet

şeklinde niyet edilebilir. 28 gün sonra ki gece yarısı 28 tane düğüm atılmış olan ipe okunur 29.düğüm atılır ve gülsuyuyla yıkanır ipin durduğu su ayak basılmayan bir yere dökülür ip ise yıkandıktan sonra kurutulur ve yine niyet edilerek yakılır en kısa sürede sevdiğiniz veya niyet ettiğiniz kişi size sırılsıklam aşık olur .

3 kereAyetel Kürsi, Nâs Suresi ve Felâk Suresi

3 Kere İhlas Suresi 7 Kere Fatiha Suresi

100 Kere Elhamdülillah(Hamd Olsun Allaha)

7 Kere Lâ ilâhe illa ente sübhâneke innî küntü minezzâlimiyn.Rabbî amiltü sûen zalemtü nefsî ve ente Erham’ür-Rahımîn.* Sübhanallahü vel hamdü lillâhi ve lâ ilahe illallâhü vallâhü ekber* ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyül aziym. (

100 Kere Lâ ilâhe illallâhül melikül hakkul mübiyn.

3 KereYâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin*inneke alâ külli şeyin kadîr.Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an masiyetike ve bi fadlike ammen sivâk.Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr.Yâ Hayyü Yâ Kayyûm.Bismillâhi Allâhü Ekber.Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente*Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm.*Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm.*Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd,lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym.*Elif Lâm Mîm,Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm*Yâ hayrel vârisiyn*Ya erhamer râhimin*Yâ semiyad düâ*Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiyuyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mutiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve nimel vekîl.*Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ münzilet tevrâti vel incîli vel kuânil aziym.Yâ men lâ yahfâ aleyhi şeyün fil ardi ve lâ fis semâ*Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym.Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh. Yâ men lâ yuhlifül mîâd*Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst*Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym.Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk*yâ men tütil mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr. İnneke alâ külli şeyin kadîr.Yâ men yûlicül leyle fin nehâri ve yûlicün nehâre fil leyli ve yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yerzüku men yeşâü bi ğayri hisâb.( Ey

*Gayril mağdubi aleyhim veleddalin amin*,Va’tesumu bi hablillahi cemıav ve la teferraku* vezküru nı’metellahi aleyküm iz küntüm a’daen fe ellefe beyne kulubiküm fe asbahtüm bi nı’metihı ıhvana* ve küntüm ala şefahufratim minen nari fe enkazeküm minha* kezalike yübeyyinüllahü le küm ayatihı lealleküm tehtedun. Ve elkaytü aleyke mehabbetem mini.Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym

7 KereLa ilahe illallah-ül-halim-ül-kerim. Sübhanallahi Rabb-il-arş-il-azim. Elhamdü lillahi Rabbil âlemin. Eselüke mucibati rahmetike ve azaimi mağfiretike vel ganimete min külli birrin vesselamete min külli ismin la teda li zenben illa gafertehü vela hemmen illa ferrectehü vela haceten hiye leke rıdan illa kadayteha ya erhamerrahimin.

“Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del- memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

7 Fatiha
3 İhlas

Not: İşlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsin

Eski eşi geri getirme ve Aşık etme büyüsü

 Eski eşi geri getirme ve Aşık etme büyüsü formülüdür

3 kez tövbe, 3 kez salavatı şerife, 3 ya erhamerrahimin 888 kez etrubaa 45 gün boyunca her gece bir bardak suya okunur ve o suyu sevdiğinizi düşünerek o niyetle içilirse en kısa sürede aşık olacak ve size geri dönecektir.

işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.